Zásilky stále doručujeme :) NOVINKY NA NAŠEM FB FLEXITY!

Manduka Mat Wash Deep cleanser sprej na čištění 500ml

Kód: 543009000
520 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
6.4.2020

Mat Wash Deep cleanser je univerzální čistič na jogamatky s přirozeným dezinfekčním účinkem speciálně určený pro podložky s otevřenou strukturou povrchu jako Manduka GRP, Manduka Eko a přírodní kaučuk. Díky bio esenciálním olejem bude navíc tvé jóga cvičení provázet i příjemná vůně.

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mat Wash Everday cleanser doporučujeme na čištění všech kaučukových jogamatiek - v rámci sortimentu značky Manduka se jedná o radu EKO a Ekolite Mat. Roztok obsahuje speciální složení, které zaručí, že tvá jogamatka zůstane čistá, dezinfikována a bude krásně vonět díky esenciálním olejem.

Pro čištění nekaučukových (PVC, PU apod.) Podložek můžete použít Manduka Mat Wash spray.

 

editovat objem: 500 ml.

 

nastavení VLASTNOSTI

  • přirozeně dezinfikuje.
  • neutralizuje tvrdou vodu.
  • obsahuje esenciální oleje s aroma terapeutickými účinky.

 

Lahvičky jsou vyrobeny z recyklovaného PET materiálu a jsou proto po použití vhodné k opětovnému recyklaci.

 

upravy PÉČE

Pro každodenní čištění:
Po cvičení nastříkejte sprej přímo na jogamatku a otřete navhlčený hadříkem. Před srolováním nebo dalším použitím nechte jogamatku vyschnout.

Hloubkové čištění:
Nastříkejte přímo na jogamatku a nechte cca 5 minut působit. Navlhčeným hadříkem otřete veškeré nečistoty a na závěr ještě přejděte čistým hadříkem.

Upozornění:
Mat Wash Spray obsahuje vodu a při přepravě v extrémně nízkých teplotách může zamrznout. Při běžné pokojové teplotě však snadno rozmrzne a je připraven pro další použití.

Doplňkové parametry

Kategorie: Čističe na podložky
Záruka: 2 roky
Objem: 500 ml
Doprava zdarma: od 2500 KČ
Hmotnost: 0.25 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

manduka_title

 

POTŘEBY pro jógu OD MANDUKA

Jedním z hlavních pilířů filozofie Manduky je vyrábět jóga matky, oblečení a další pomůcky na jógu s minimálním dopadem na přírodu a zanechání enviro-odpadu. Daří se jim to už skoro 20 let a jsou špičkou na trhu.

Příběh Petra Steriosa je pozoruhodnou ukázkou jak se může jedna nenápadná idea stát celosvětovou značkou, která (bez patetickosti) pomáhá tomuto světu být lepším místem.

V 1997 se architekt Peter stal jogínům a nadizajnoval jednoduchou, elegantní černou jóga matku jejíž kombinace pevnosti, přilnavosti a úplné podpory udělala revoluci v cvičení jógy. Chtěl se podělit o tento úžasný produkt se svými joga mistry, kterým vděčil za inspiraci. Netušil, že se jeho produkt a idea tak velmi jeho učitelem zalíbí, kteří se stali jeho zákazníky a že se podložka rozšíří do celého světa.