Bodhi Chandra Yoga Mat jóga podložka 6,5 ​​mm (černá)

Kód: 742CS
Bestseller
Značka: Bodhi Yoga
od 861 Kč

Zvolte variantu

Chandra podložka je robustní a dlouhotrvající, je ideální pro jógové studia a na každodenní používání. Velmi doporučená pro opakované a intenzivní používání. Vhodné pro cvičení Aštanga, Vinyasa a Power jógu.

Detailní informace

Délka jogamatky: 185 cm
Prodej ukončen | 742CS
861 Kč
Délka jogamatky: 200 cm
Prodej ukončen | 743CS
996 Kč

Detailní popis produktu

Bodhi Chandra jogamatka či podložka na jogu s tloušťkou 6,5 mm poskytuje dostatečný komfort, dobrou přilnavost a stabilitu. Je bez latexu, AZO barviv, změkčovadel DOP a těžkých kovů. Je třeba mít na paměti, že pot a vlhkost mají tendenci snižovat přilnavost protože podložka je vyrobena z PVC.

 

Přečtěte si 7 tipů jak si vybrat tu správnou podložku. 

 

editovat ROZMĚRY 

Standardní váha a rozměry: 185 cm délka, 66 cm šířka, 6,5 mm tloušťka, váha 3,2 kg

XL varianta: 200 cm délka, 66 cm šířka, 6,5 mm tloušťka, váha 3,5 kg

 

nastavení VLASTNOSTI

• materiál: PVC
• bez latexu (vhodné pro osoby alergické na LATEX), AZO barviv, změkčovadel DOP a těžkých kovů.

 

upravy PÉČE 

SKLADOVÁNÍ:

Zroluj podložku spodní vrstvou směrem dovnitř, a to pouze tehdy když je úplně vyschlá, vyhneš se tak jejímu poškození. Ze začátku nechávej jogamatku rozloženou a pravidelně ji čisti. Nevystavuj podložku nadměrnému slunečnímu záření.</ p>

ČIŠTĚNÍ:

Na ČIŠTĚNÍ nepoužívej žádné roztoky vyrobené na bázi alkoholu, protože by to mohlo vážně poškodit povrch podložky. Doporučujeme při nadměrném pocení podložku umýt s minimálním množstvím mýdlové vody, následně použít trochu čisté vody (aby ses vyhnul zanechání mýdlových skvrn na podložce) a nechat vyschnout.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dlouhé podložky na jógu a pilates
Záruka: 2 roky
Tloušťka: 6,5 mm
Šířka: 66 cm
Délka: 200 cm, 185 cm
Materiál: PVC
Povrch: PVC
Barva: černá
Druh: Hatha Joga
Hmotnost: těžká 3kg +

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo

Společnost Bodhi-Bodynova sídlí v EU (Německo) a zaměřuje se na výrobu a velkoobchodní prodej jógového zboží, zejména podložek pro různé styly jógy, meditačních polštářů, vaků, jógových setů, polštářků na oči, kvádrů, bloků, bolstrov, opasků, ekoprikrývok, jakož i dalšího zboží určeného například na šiatsu a thajské masáže.

Výrobci se orientují přednostně na přírodní materiály, které neškodí životnímu prostředí, ani vašemu zdraví. Jako jedna z mála jógových společností své podložky Bodhi podrobuje zkouškám nezávislým institutem SGS na obsah škodlivých přísad (Eko-Tex Standard 100 EU).

Z přírodních materiálů používaných při výrobě produktů se používá špalda a kapok, které slouží jako náplň do polštářů, dále čistá bavlna, bambusová viskóza, korek, jutové vlákno, přírodní kaučuk. Jednotlivé výrobky jsou vyráběny ručně, precizní a s láskou.