Manduka Eko® Mat Acai jóga podložka 5mm

Bestseller
Značka: MANDUKA
od 2 250 Kč až –9 %
357 4 manduka eko mat acai joga podlozka 5mm
od 2 250 Kč až –9 % od 2 040 Kč

Zvolte variantu

Podložka Manduka EKO Mat Acai poskytuje přirozený protiskluzový povrch, který tě zachytí v každé náročné pozici. Vyrobeno z ekologických materiálů (mimo Amazonského pralesu), jogamatka EKO šetří životní prostředí a podporuje jak tvé cvičení tak i planetu. Vhodné na jógu, pilates či fitness.

Detailní informace

Délka jogamatky: 200 cm
Na objednávku 3 - 4 týdny*
Můžeme doručit do: 5.11.2019
2 432 Kč
Délka jogamatky: 180 cm
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do: 17.10.2019
2 250 Kč
2 040 Kč

Detailní popis produktu

EKO Mat představuje světlou budoucnost pro jogamatky šetřící životní prostředí i zdraví jogíny. Po více než 4 ročním vývoji za pomoci učitele jógy se Manduke podařilo vytvořit dlouhotrvající jogamatku bez použití toxických změkčovadel z čistě přírodního kaučukovníku, která se kompletně rozloží. Do té doby však zažije stovky hodin praxe jógy, díky tobě. Neobsahuje ani žádné chemické pěnotvorné prostředky ani AZO barviva.

 

Přečíst 7 tipů jak si vybrat tu správnou podložku.

 

editovat

Standardní váha a rozměry: 3,2 kg, 180 cm délka, 66 cm šířka, 5 mm tloušťka.
Prodloužený (LONG) varianta :
3,6 kg, 200 cm délka, 66 cm šířka, 5 mm tloušťka.

 

 nastavení VLASTNOSTI
• tloušťka 5 mm poskytuje spolehlivou ochranu kloubů při cvičení a přilnavost na jakémkoliv povrchu (koberec, beton, dřevěná podlaha).
• přírodní povrch podložky zajišťuje neklouzavost i při vysoké vlhkosti nebo pocení.
• udržitelná výroba zajišťuje vysoce kvalitní materiál, který se nerozkládá, netrhá a nebledne. Vlastnosti jogamatky se časem ještě zlepšují.
• patentovaný protiskluzový povrch ze spodní strany.
• nadbytečný materiál z procesu výroby je opětovně zrecyklovaný a použitý na výrobu dalších produktů, čímž nevzniká žádný zbytečný odpad.
• 99% bez latexu, bez obsahu PVC a použití toxických změkčovadel.

 

Jogamatka EKO těžší než obyčejné jogamatky (3,2 kg). Pokud potřebuješ pravidelně svou jogamatku nosit s sebou, zvaž model Manduka ekolite®.

 

 atom TECHNOLOGIE

Technologie tří vrstev poskytuje optimální kombinaci přilnavosti, komfortu, odolnosti a protiskluzového povrchu:

Horní vrstva - přilnavost a dlouhá životnost
Textura horní vrstvy představuje rozvířené vodní hladinu. Díky uzavřené buněčné struktuře dnu neprosákne žádná vlhkost ani pot. Nemnoží se v ní žádné bakterie a snadno se čistí.

Střední vrstva - odolnost proti deformacím
Střed jogamatky je vyroben z biologicky rozložitelné směsi bavlny a polyesteru. Všechny tři vrstvy se dohromady spojují tepelným procesem. Při výrobě tedy nejsou potřeba žádné toxické lepidla.

Spodní vrstva - protiskluzový povrch
Spodní vrstva je silnější, představuje jakýsi" polštář "pro ochranu tvých kloubů. Zároveň má zavřenou buněčnou strukturu, která zaručí skvělou přilnavost na nejrůznějších površích.

 

 upravy PÉČE

Podložka může od výroby cítit po kaučuku, který je přirozený a odezní časem.

Skladování:

Zroluj podložku spodní vrstvou (bez textury) směrem dovnitř. Docílíš tím, že ti při cvičení nebudou překážet rohy podložky a nebudou se ti samovolně stáčet směrem nahoru. Ze začátku nechávej jogamatku rozloženou a pravidelně ji čistit. Časem může dojít ik mírné změně barvy podložky, jelikož nebyly použity žádné chemické barvy. Nevystavuj podložku nadměrnému slunečnímu záření.

Čištění:

Životnost jogamatky prodloužíš pravidelnou péčí a čištěním. Horní vrstva jogamatky ze série EKO má uzavřenou buněčnou strukturu, díky čemuž nesaje pot a nečistoty zůstávají na povrchu. Z tohoto důvodu je třeba ji pravidelně čistit. Doporučujeme používat čisticí prostředek Manduka Mat Wash Spray nebo šetrný domácí čistič bez rozpouštědel. Další variantou je podomácku vyrobený čistič z jablečného octa a vody v poměru 1: 1. Potom potřebuješ už jen hadřík nebo houbičku. Jogamatku důkladně očisti a vydrhněte i před prvním použitím.

Všechny podložky EKO jsou vyrobeny s maximálně 1% obsahem latexu. Jsou proto vhodné i pro osoby alergické na latex. Pokud by si přece jen nechtěl riskovat, doporučujeme jogamatky ze série Manduka PRO.

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Eko podložky na jógu
Záruka: 2 roky
Tloušťka: 5 mm
Šířka: 66 cm
Délka: 200 cm, 180 cm
Materiál: přírodní kaučuk
Povrch: přírodní kaučuk
Barva: fialová
Doprava zdarma: od 2500 KČ
Hmotnost: těžká 3kg +

Ako "zabehnúť" jogamatku Manduka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.