Manduka eKOlite® Mat Rock jóga podložka 180 x 61 cm x 4 mm

Podložka Manduka eKOlite® Mat poskytuje přirozený protiskluzový povrch, který tě podrží v každé náročné pozici. Je vyrobena z ekologických materiálů - čistého přírodního kaučuku. Podložka je ideálním společníkem na vaše hodiny jógy, pilátes či fitness, je odolná a velmi pevná.

 • 100% čistý přírodní kaučuk
 • kompletní biologicky rozložitelná
 • odolná a trvanlivá, patentovaná protiskluzová spodní strana
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Dočasně vyprodáno
Možnosti doručení
Kód: 133021461
2 050 Kč
Manduka eKOlite® Mat Rock jóga podložka 180 x 61 cm x 4 mm
133021461 Mats EkoLite Rock 03
Tip
Doprava zdarma
30 dní na výměnu zdarma
30 dní na výměnu zdarma
Platí pro nepoškozené zboží. Peníze vrátíme do 2 prac. dní.
Rychlé doručení
Rychlé doručení
Do 2 dnů tak máte zboží doma
Odborné poradenství
Odborné poradenství
Odborníci, kteří vám s výběrem poradí

manduka-cz

Manduka eKOlite® Mat Rock kaučuková jóga podložka 180 x 61 cm x 4 mm

Manduka eKOlite® Mat představuje světlou budoucnost pro jogamatky šetřící životní prostředí i zdraví jogínů. Po více než 4 letém vývoji za pomoci učitelů jógy se Manduke podařilo vytvořit dlouhotrvající jogamatku bez použití toxických změkčovadel z čistě přírodního kaučuku, která se kompletně rozloží. Do té doby vám však poslouží na tisíce hodin praxe jógy.

Neobsahuje žádné chemické pěnotvorné prostředky ani AZO barviva. Povrch má uzavřenou buněčnou strukturu, což znamená, že žádná vlhkost nepronikne do podložky a tím ji udržuje čistou a hygienicky nezávadnou. Technologie Catch-Grip poskytuje dokonalou rovnováhu přilnavosti a odporu, což vám umožní bez námahy plynule přecházet mezi pozicemi.

editovat ROZMĚRY

 • Váha: 2,3 kg
 • Délka: 180 cm
 • Šířka: 61 cm
 • Tloušťka: 4 mm

nastavení VLASTNOSTI

 • Tloušťka 4 mm a váha 2,3 kg zaručují, že podložka je vhodná i pro časté přenášení,
 • Přírodní kaučukový povrch podložky zajišťuje neskluznost a není získáván z Amazonských pralesů,
 • Udržitelná výroba zajišťuje vysoce kvalitní materiál, který se nedrolí, netrhá a nebledne,
 • Patentovaný protiskluzový povrch ze spodní strany,
 • Nadbytečný materiál z procesu výroby je opětovně zrecyklován a použit na výrobu dalších produktů, čímž nevzniká žádný zbytečný odpad
 • 99% bez latexu, bez obsahu PVC a použití toxických změkčovadel (nedoporučuje se pro lidi s alergií na latex)

Jogamatka eKOlite® představuje odlehčenou variantu série eKO®. Pokud nepotřebujete pravidelně svou podložku na cvičení nosit s sebou, zvažte tlustší modely z této série.

úpravy PÉČE A ČIŠTĚNÍ

Jóga podložka může od výroby cítit po kaučuku, který je přirozený a odezní časem.

SKLADOVÁNÍ:

Srolujte podložku spodní vrstvou (bez textury) směrem dovnitř. Docílíte, že vám při cvičení nebudou překážet rohy podložky a nebudou se samovolně stáčet směrem nahoru. Ze začátku nechávejte jogamatku rozloženou a pravidelně ji čistěte. Časem může dojít ik mírné změně barvy podložky, jelikož nebyly použity žádné chemické barvy.

Nevystavujte podložku nadměrnému slunečnímu záření. Pokud je podložka mokrá, před srolováním ji nechte vyschnout. Chcete-li dosáhnout nejlepšího výkonu, když se nepoužívá, udržujte podložku eKO® srolovanou v tašce nebo vaku, protože dlouhodobé vystavení vzduchu a slunci může poškodit přírodní gumu.

TIPY NA ČIŠTĚNÍ:

Přírodní kaučuk poskytuje semi-přilnavý povrch, ale jelikož zcela neabsorbuje pot, Manduka doporučuje současně při cvičení používat ručník Equa® nebo Yogitoes® nebo jiný jóga ručník z naší nabídky. Rovněž můžete zlepšit protiskluznost pomocí Manduka Grip gelu na ruce.

Vzhledem k biologicky rozložitelnému charakteru materiálu se série eKO® nedoporučuje ke každodennímu intenzivnímu cvičení. v horkém prostředí. Kaučukový povrch vyžaduje pravidelnou péči, aby se zachovala jeho životnost a funkce.

Tip pro každodenní „osvěžení“ podložky:
Udržujte svou podložku eKO® svěží a čistou tak, že ji po každém cvičení pročistíte Manduka sprejem Wash & Refresh nebo alespoň vodou. Před srolováním nebo použitím podložku vždy otřete dosucha čistým hadříkem.

Pro hloubkové čištění:
Udržujte kvalitu své podložky eKO® měsíčním hloubkovým čištěním (1 x měsíčně). Nastříkejte, nechte čistič působit 5 minut a poté před opětovným srolováním nebo použitím jemně otřete podložku čistým hadříkem.

Pro ještě důkladnější vyčištění:
Použijte čistič Manduka Botanical Cleaner. Nastříkejte, nechte čistič působit 5 minut a poté před opětovným srolováním nebo použitím jemně otřete podložku čistým hadříkem.

Důležité pokyny:

 • Nikdy nedávejte podložku eKO® do pračky, protože by se poškodila,
 • Nikdy nenamáčejte ani neponořujte podložku eKO® do vody (vany),
 • Nikdy nepoužívejte k vyčištění podložky série eKO® solnou metodu (posypání povrchu solí a následně omytí vodou),
 • Používání podložek série eKO® v horkém prostředí (hot yoga) může vysušit přírodní kaučuk a tím snížit pružnost materiálu,
 • Pokud podložku používáte v horkých oblastech, zajistěte její pravidelnější čištění a zabraňte přímému slunečnímu záření, aby se udržela kvalita přírodního materiálu,
 • Před položením podložky na podlahu se vždy ujistěte, že jsou podložka a podlaha zcela suché.

chat ČASTÉ OTÁZKY K PRODUKTU

1. Je popruh/obal součástí produktu?

Ne, není. Doporučujeme vybrat si z popruhů nebo tašek na nošení. Pro správný výběr obalu či nosiče na podložku si přečtěte článek na blogu.

2. Je podložka vhodná i pro jiná cvičení?

Ano.

3.   Může se podložka prát v pračce?

Ne.

4. Bude mi stačit délka 180 cm když měřím 185 cm?

Ano. V běžných pozicích jako bojovník, plank, či pes tváří nahoře vždy využíváme určitou část podložky a tělo není zcela natažené. Dokonce při ležení je hlava položena na temeni, čili nedosahujeme celé výšky jako u stoje.

Více informací naleznete v naší poradně:

PORADNA-PODLOZKY-CZ_1

Doplňkové parametry

Kategorie: Eko podložky na jógu
Záruka: 2 roky
Délka: 180 cm
Šířka: 61 cm
Tloušťka: 4 mm
Materiál: Přírodní kaučuk
Povrch: Přírodní kaučuk
Barva: Béžová
Hmotnost: Střední 2-3 kg
Kategorie: Podložky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

PRVOTŘÍDNÍ PODLOŽKY, POMŮCKY A OBLEČENÍ NA JÓGU MANDUKAManduka_horizontal_black-Small

Americká značka Manduka se zaměřuje na výrobu kvalitních a propracovaných produktů jako podložky na jógu, jóga tašky a popruhy, protiskluzové ručníky, jóga bloky, bolstry, deky a jóga oblečení. Výhodou produktů Manduka je jejich dlouhá životnost, komfort, udržitelnost a kvalita zpracování do detailu

Manduka patří mezi top jóga značky ve světě. V roce 1997 se architekt Peter Sterios stal jogínem a nadizajnoval jednoduchou, elegantní, černou jógamatku Manduka Black Mat Pro, jejíž kombinace pevnosti, přilnavosti a úplné podpory udělala revoluci ve cvičení jógy. Chtěl se podělit o tento úžasný produkt se svými mistry jógy, kterým vděčil za inspiraci.

V listopadu 2021 přidala Manduka novou jedinečnou kolekci inspirovanou fascinujícím umělcem jménem Van Gogh, jehož umění a talent můžete obdivovat také prostřednictvím podložek, ručníků, bloků a bolstrů, které nesou nazvy jeho nejznámějších děl. Když se v Manduce dozvěděli o Vincentu Van Goghovi – konkrétně o jeho příběhu a problémech s duševním zdravím, věděli, že jsou tím správným partnerem, který pomůže zaměřit pozornost na jeho práci a nadále hovořit o síle, kterou jóga, meditace a všímavost poskytují tím, kteří mají problémy.

p.s. Manduka a Manduca jsou jiné značky :)

Flexity je oficiální distributor Manduka v Česku

Přečtěte si:

PORADCE VÝBĚREM OBLEČENÍ

[PRŮVODCE] PODLOŽKAMI NA JÓGU MANDUKA

 

Podobné produkty