Byla jednou jedna víla a stále je - Lea Zimanová

Byla jednou jedna víla a stále je - Lea Zimanová - "Kniha Byla jednou jedna víla, a stále je - Poutavé vyprávění víly Iluze, pro děti i dospělé, o její zážitcích, učení ao jejím léčení lidí, během jejího pobytu uvnitř křišťálové koule." 

Lea Zimanová - léčitelka a umělkyně, svou duchovní cestu začínala malováním meditačních obrazů a tibetskými buddhistickými meditacemi ve Vídni.

Dostupnost Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
4.10.2023
Možnosti doručení
Kód: 46767
229 Kč –8 % 210 Kč
Byla jednou jedna víla a stále je - Lea Zimanová
8dfee810557e8ad87470b6ac36e29f5c mmf1000x1000
229 Kč –8 %
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Při objednávce nad 2 000 Kč
30 dní na výměnu zdarma
30 dní na výměnu zdarma
Platí pro nepoškozené zboží. Peníze vrátíme do 2 prac. dní.
Rychlé doručení
Rychlé doručení
Do 2 dnů tak máte zboží doma
Odborné poradenství
Odborné poradenství
Odborníci, kteří vám s výběrem poradí

Lea Zimanová - léčitelka a umělkyně, svou duchovní cestu začínala malováním meditačních obrazů a tibetskými buddhistickými meditacemi ve Vídni. Odtud se vrátila zpět na Slovensko, aby vybudovala a založila Duchovní centrum Římě DZONG, které spolu se svým mužem stále vedou a rozvíjejí. Zde začala učit japonské meditace a vést kurzy japonské kaligrafie. Po absolvování a zasvěceni do všech stupňů REIKI u nás, rozšířených o zasvěcení do práce s japonskými symboly v Německu, a dvou stupňů filipínského léčení, se začala stále více a více věnovat léčitelství. Výše uvedené techniky postupně doplnila o práci s přírodními krystaly a kameny, které postupně vyměnila za programované krystaly, kterými léčí i dnes. ;

Jsou to všechno atlantské techniky, kterými na energetické úrovni léčí a čistí nejen lidí, ale i zvířata, rostliny, domy a krajinu. Ve svém centru vede kurzy takového léčení a meditace zaměřené na rozšíření vědomí, na samoléčení a léčení, a pod., Pro začátečníky i pokročilé. Se svými učiteli z Rakouska a Německa se zúčastnila mezinárodních výprav zaměřených na ČIŠTĚNÍ a léčení pozemských čaker v Německu, Austrálii a Africe. Po zvládnutí channelingu byla oslovena duchovními mistry, aby pro lidi napsala knihu o lásce, kterou pod názvem "Duhové srdce" vydala.

nastavenia VLASTNOSTI

  • Počet stran: 80
  • Rok vydání: 2014
  • Vazba: pevná väzba
  • Jayk: česky
  • Vydavatelství: RIME DZONG
  • Rozměr: 110×154 mm
  • ISBN: 9788097175573
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty