Duhové srdce Přes lásku se vynoří do ráje - Lea Zimanová

Kód: 98/S2756
257 Kč –5 %
Duhové srdce Přes lásku se vynoří do ráje - Lea Zimanová
257 Kč –5 % 245 Kč 223 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
20.10.2021

Duhové srdce Přes lásku se vynoří do ráje - Lea Zimanová - kniha nám ukazuje novou cestu, jak vnímat sebe bez předsudků. Jak vyléčit své srdce a dokázat ho otevřít, bez strachu a obav, že nám někdo ublíží. Ukazuje nám, jak se můžeme přijmout takoví, jací jsme, jak můžeme mít rádi i svou "nedokonalost. Nic nemusíme a všechno můžeme.

Lea Zimanová - léčitelka a umělkyně, svou duchovní cestu začínala malováním meditačních obrazů a tibetskými buddhistickými meditacemi ve Vídni.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lea Zimanová - léčitelka a umělkyně, svou duchovní cestu začínala malováním meditačních obrazů a tibetskými buddhistickými meditacemi ve Vídni. Odtud se vrátila zpět na Slovensko, aby vybudovala a založila Duchovní centrum Římě DZONG, které spolu se svým mužem stále vedou a rozvíjejí. Zde začala učit japonské meditace a vést kurzy japonské kaligrafie. Po absolvování a zasvěceni do všech stupňů REIKI u nás, rozšířených o zasvěcení do práce s japonskými symboly v Německu, a dvou stupňů filipínského léčení, se začala stále více a více věnovat léčitelství. Výše uvedené techniky postupně doplnila o práci s přírodními krystaly a kameny, které postupně vyměnila za programované krystaly, kterými léčí i dnes.

nastavenia VLASTNOSTI

  • Počet stran: 88
  • Rok vydání: 2013
  • Vazba: pevná väzba
  • Jayk: česky
  • Vydavatelství: RIME DZONG
  • Rozměr: 118×153 mm
  • ISBN: 9788097132255 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: