Hormonální jógová terapie 2 - Dinah Rodrigues

Kód: 998R16
533 Kč 485 Kč bez DPH
Dočasně vyprodáno
Můžeme doručit do:
10.9.2021
Položka byla vyprodána…

Dinah Rodrigues je jógová terapeutka, která vystudovala filozofii a psychologii na Univerzitě Sao Paulo v Brazílii. Hormonální jógovou terapii rozvinula na základě mnoha let vlastního studia, praktikování a vyučování hathajógy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Knihu Hormonální jógová terapie 2 vytvořila Dinah Rodrigues na základě vynikajících výsledků, kterých dosáhla pomocí hormonální jógy pro menopauzu. Je autorkou velmi úspěšné knihy Hormonální jógová terapie pro znovuaktivování hormonálního systému.

„Při rozvíjení této hormonální jógové terapie jsem využila stejné techniky, které jsem – s velmi dobrými výsledky – používala v hormonální jógové terapii pro menopauzu a andropauzu. V tomto případě jsem se však zaměřila na jiné žlázy – na hypofýzu, štítnou žlázu, játra, nadledvinky a zejména na slinivku břišní. V případě diabetu je také velmi důležité soustředit se na snižování stresu, neboť tento má velmi negativní vliv na naše zdraví a výrazně zvyšuje naši hladinu cukru v krvi. A kromě toho jsem se v rámci této své terapie zaměřila na zlepšení funkce těch oblastí těla, které obvykle bývají poškozeny v důsledku pozdních komplikací diabetu. Věděla jsem však, že k tomu, abych mohla dosáhnout dobrých terapeutických výsledků při léčbě diabetu, musím použít jiné techniky, než ty, které využívá hathajóga. Sestavila jsem proto speciální druh dynamické a energické jógy, kterou jsem zkombinovala s vybranými dechovými technikami -pránájámou. Pro zesílení účinku, kterých je možné dosáhnout pomocí ásan a dechových technik, jsem do Hormonální jógové terapie 2 zařadila také tibetskou techniku k nasměrovávání prány do konkrétních žláz, které byly při daném cvičení aktivovány. Ukázalo se, že spojením těchto uvedených technik je možné dosáhnout mnohem lepších výsledků během krátké doby.“

Dinah Rodrigues je jógová terapeutka, která vystudovala filozofii a psychologii na Univerzitě Sao Paulo v Brazílii. Hormonální jógovou terapii rozvinula na základě mnoha let vlastního studia, praktikování a vyučování hathajógy. Prvotním cílem této hormonální jógové terapie, jež vychází z fyziologie a jógových technik, bylo pomoci ženám, které trpěly důsledky snížené hladiny hormonů během menopauzy. Nyní svou hormonální jógovou terapii rozšířila a vytvořila novou techniku hormonální jógy pro muže, která je zaměřena na zvládání stresu a odstraňování příznaků andropauzy. Tato terapie pomáhá mužům, kteří trpí velkým stresem a problémy s hladinou hormonů. Dinah Rodrigues je v Brazílii velmi známou osobností, každý rok cestuje do Evropy a pořádá kurzy v Anglii, Německu, Švýcarsku, Španělsku i Česku.

 nastavení VLASTNOSTI

EAN: 9788073367886
Vydavatel:: Fontána
ISBN: 978-80-7336-788-6
Rok vydání:  2019
Jazyk:  Český jazyk 
Vazba:  pevná 
Hmotnost 540 g 
Rozměr : 204 × 207 mm

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy o józe a filozofii
Záruka: 2 roky
Autor: Dinah Rodrigues
Zdravotní téma: Hormonální rovnováha
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: