Jóga světlo života - Význam jógy v každodenním životě - B. K. S. Iyengar

Kód: 998R18
Akce
Značka: Fontána
501 Kč –8 %
large
501 Kč –8 % 459 Kč
Dočasně vyprodáno
Můžeme doručit do:
17.6.2021
Položka byla vyprodána…

Nejváženější světový učitel jógy B.K.S. Iyengar, zakladatel metody jogistickej výuky známé jako Iyengarova jóga zve nováčky i zkušenější jogínů přežít vnitřní cestu, jejímž smyslem je zvýšení fyzické stability a emocionální vitality.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nejváženější světový učitel jógy B.K.S. Iyengar, zakladatel metody jogistickej výuky známé jako Iyengarova jóga zve nováčky i zkušenější jogínů přežít vnitřní cestu, jejímž smyslem je zvýšení fyzické stability a emocionální vitality, mentální jasnosti, intelektuální moudrosti a duchovní blaženosti.

V této nadmíru srdečný, zábavně srozumitelné a přínosné knize se Iyengar zabývá úlohou jógových poloh a dechových technik při našem hledání celistvosti, vnějšími a vnitřními překážkami, které nám brání v dalším postupu na cestě, a názorně ukazuje, jak nám jóga pomáhá žít v harmonii se světem kolem nás. Pomocí historek z vlastního života, humoru a příkladů z moderní kultury Iyengar dokládá, jak může uvědomění, které nabízí jóga, zlepšit náš život v mnoha praktických a důležitých oblastech. B. K. S. Iyengar je jeden z vedoucích světových učitelů jógy a také jeden z prvních, kdo představil jógu Západu. Jeho předchozí kniha, Light on Yoga se stala bestsellerem a studenti jógy ji dnes pokládají za klasiku.

Autorské honoráře z prodeje této knihy věnoval na zdravotní, vzdělávací a rozvojové projekty v indické vesnici Belur, kde se narodil. Zemřel v létě 2014.

nastavení VLASTNOSTI

EAN: 9788073369972
Vydavatel:: Fontána
ISBN: 978-80-7336-997-2
Rok vydání:  2020
Jazyk:  Český jazyk 
Vazba:  pevná 
Hmotnost 425 g 
Rozměr : 145 × 205 mm

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy o józe a filozofii
Záruka: 2 roky
Druh: Iyengar jóga
Autor: B. K. S. Iyengar
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: