Prijatie Hilarion, archanieli a ďalší duchovní majstri - Lea Zimanová

Kód: 4679
281 Kč –7 %
Prijatie Hilarion, archanieli a ďalší duchovní majstri - Lea Zimanová
281 Kč –7 % 260 Kč 215 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
20.10.2021

Prijatie Hilarion, archanieli a ďalší duchovní majstri - Lea Zimanová - "Bytosti z páté a vyšších dimenzí nám ukazují cestu a chtějí nám pomoci, abychom se nemuseli potácet v chorobách a nedostatku a abychom si konečně uvědomili svou sílu, svou moc, například nad našimi buňkami, nad tím, co prožíváme, co k nám přichází a co odchází. Mnohé z nás ani nenapadne, že jsme sami tvůrci svých životů, že všechno dokážeme změnit, pokud chceme.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Právě proto vznikla tato knížka, abychom si mohli více uvědomit sami o sobě, ale také poznat techniky, jak se léčit, jak změnit svůj život k lepšímu a uvědomit si, co dělat a co nedělat , aby byl náš život na této Zemi šťastný a spokojený. Už její název "Přijetí" nám hodně prozrazuje - bez přijetí nedokážeme ve svém životě nic změnit a nevíme ani přijmout
Jednotu všeho co je. A proto, co odmítáme - to přichází k nám, abychom to poznali a dokázali do svého života přijmout a následně svůj život změnit, nebo alespoň v něčem změnit, přesně tak, abychom mohli být naplněni radostí a cítili, že naplňujeme i smysl svého života a postupujeme ve svém vývoji o krůček dopředu.

Dostali jsme darem další techniky, cvičení, krátké meditace, které nám mohou - každému z nás, kdo jsme ochoten s nimi pracovat, pomoci.

Lea Zimanová - léčitelka a umělkyně, svou duchovní cestu začínala malováním meditačních obrazů a tibetskými buddhistickými meditacemi ve Vídni. Odtud se vrátila zpět na Slovensko, aby vybudovala a založila Duchovní centrum Římě DZONG, které spolu se svým mužem stále vedou a rozvíjejí. Zde začala učit japonské meditace a vést kurzy japonské kaligrafie. Po absolvování a zasvěceni do všech stupňů REIKI u nás, rozšířených o zasvěcení do práce s japonskými symboly v Německu, a dvou stupňů filipínského léčení, se začala stále více a více věnovat léčitelství. Výše uvedené techniky postupně doplnila o práci s přírodními krystaly a kameny, které postupně vyměnila za programované krystaly, kterými léčí i dnes. ;

nastavenia VLASTNOSTI

  • Počet stran: 124
  • Rok vydání: 2017
  • Vazba: pevná väzba
  • Jayk: slovensky
  • Vydavatelství: RIME DZONG
  • Rozměr: 105×148 mm
  • ISBN: 9788097260675
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy o józe a filozofii
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: