Prijatie Hilarion, archanieli a ďalší duchovní majstri - Lea Zimanová

Kód: 4679
297 Kč –7 %
Prijatie Hilarion, archanieli a ďalší duchovní majstri - Lea Zimanová
297 Kč –7 % 275 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
4.12.2020

"Bytosti z páté a vyšších dimenzí nám ukazují cestu a chtějí nám pomoci, abychom se nemuseli potácet v chorobách a nedostatku a abychom si konečně uvědomili svou sílu, svou moc, například nad našimi buňkami, nad tím, co prožíváme, co k nám přichází a co odchází. Mnohé z nás ani nenapadne, že jsme sami tvůrci svých životů, že všechno dokážeme změnit, pokud chceme.

Detailní informace

Detailní popis produktu


Právě proto vznikla tato knížka, abychom si mohli více uvědomit sami o sobě, ale také poznat techniky, jak se léčit, jak změnit svůj život k lepšímu a uvědomit si, co dělat a co nedělat , aby byl náš život na této Zemi šťastný a spokojený. Už její název "Přijetí" nám hodně prozrazuje - bez přijetí nedokážeme ve svém životě nic změnit a nevíme ani přijmout
Jednotu všeho co je. A proto, co odmítáme - to přichází k nám, abychom to poznali a dokázali do svého života přijmout a následně svůj život změnit, nebo alespoň v něčem změnit, přesně tak, abychom mohli být naplněni radostí a cítili, že naplňujeme i smysl svého života a postupujeme ve svém vývoji o krůček dopředu.

Dostali jsme darem další techniky, cvičení, krátké meditace, které nám mohou - každému z nás, kdo jsme ochoten s nimi pracovat, pomoci.

Dostali jsme k tomu nový symbol - Diamantovou vesmírnou květinu, jehož prostřednictvím můžeme léčit své tělo, prostor ve kterém žijeme, pracujeme. Může nás ochraňovat a spojovat s Vesmírem, s hvězdami, s planetami, ...

Při odpovědích na mé otázky přišla i nová bytost, kterou jsem dosud neznala - Vihar. Velmi intenzivně cítit jeho energii a také to, jak moc mu "leží na srdci", aby nám pomohl a vytáhl nás z našich problémů a i přes jeho slova můžeme vidět, že náš život na Zemi nemusí být trpiteľský a těžký. Ale k tomu potřebujeme znát zákony, způsoby a principy, které když dodržujeme, může se nám žít snadno as radostí.

Všichni duchovní mistři nás v této knížce učí, abychom si dokázali uvědomit svou božskou podstatu a nespoléhali se na
druhých. Každý jeden z nás si umí vytvořit to, co potřebuje a chce. Ať už být zdravý, nebo mít dostatek, nebo ... nebo ... nebo ...

Vícero bytostí mě překvapilo a potěšilo, že přišli odpovědět na mé otázky a že se chtěli také podílet na objasnění toho, jak opravdu můžeme změnit svůj život a jít tak, jak to chceme my.

Osobně si velmi cením to, co jsem už vzpomínala i v předchozí knížce, že bytosti ze světla nás nechtějí držet ve své moci a ovládat. Dávají nám svobodu. Dávají nám rady, ale už je na každém z nás, zda půjde podle nich, nebo zda bude chtít cvičit, meditovat, změnit své názory a přesvědčení. Vše je již na nás, zda si jejich slova jen rychle přečteme, nebo je použijeme i ve svém životě. Zda budeme měnit své postoje, vědomí, nebo se budeme spoléhat, že nás někdo zachrání.

Vše závisí od každého jednoho z nás, kdo se jako postavíme k řadám duchovního světa .

POČET STRAN 124 
HMOTNOST 180 g 
ROK VYDÁNÍ 2017 
VAZBA - pevná vazba 
JAZYK - slovenský 
VYDAVATEĽSTVO - Římě DZONG 
ROZMĚR - 105 × 148 mm 
ISBN 9788097260675 

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy o józe a filozofii
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: