Vesmírná květina Hilarion, archandělé a další duchovní mistři - Lea Zimanová

Vesmírná květina Hilarion, archandělé a další duchovní mistři - Lea Zimanová - Kniha Vesmírná květina mnohým z vás objasní knihu  Duhové srdce - řekl Hilarion v závěru této knížky, která navazuje na knihu  Duhové srdce.

Lea Zimanová - léčitelka a umělkyně, svou duchovní cestu začínala malováním meditačních obrazů a tibetskými buddhistickými meditacemi ve Vídni.

Dostupnost Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
3.10.2023
Možnosti doručení
Kód: 98/S273
257 Kč –4 % 245 Kč
Vesmírná květina Hilarion, archandělé a další duchovní mistři - Lea Zimanová
6681 1 vesmirna kvetina hilarion archandele a dalsi duchovni mistri lea zimanova
257 Kč –4 %
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Při objednávce nad 2 000 Kč
30 dní na výměnu zdarma
30 dní na výměnu zdarma
Platí pro nepoškozené zboží. Peníze vrátíme do 2 prac. dní.
Rychlé doručení
Rychlé doručení
Do 2 dnů tak máte zboží doma
Odborné poradenství
Odborné poradenství
Odborníci, kteří vám s výběrem poradí

Tato kniha nám dává "klíče" na to, jak tvořit, jak se spojit s vyléčenou dualitou a takto dokázat vystoupit z iluze oddělení od všeho co je; jak rozšířit své vědomí a dosáhnout spojení, které jsme my lidé ztratili a ztrácíme stále více, dokud úplně nepadneme a nepřijdeme na to, proč vlastně nedokážeme milovat sebe samých, proč nemáme dostatek energie, proč nedokážeme být šťastní, proč nedokážeme tvořit,.... Informace, které jsou v této knížce vám mohou přinést do života mnoho změn. Vysvětluje a zabývá se i strachem a nejistotou, které jsou dnes mezi lidmi velmi rozšířené. Duchovní mistři popisují, proč to tak je a co mohou lidé změnit, aby nebyly znovu a znovu zraňováni. Jak mohou žít v blahobytu a dostatku, snadno as radostí, jak mohou být zdraví,... Toto můžeme dosáhnout jen pokud máme dostatek lásky k sobě, protože, jak na konci knihy řekl Hilarion: " láska je nejmocnějším klíčem ke všemu, co chcete dosáhnout !

Lea Zimanová - léčitelka a umělkyně, svou duchovní cestu začínala malováním meditačních obrazů a tibetskými buddhistickými meditacemi ve Vídni. Odtud se vrátila zpět na Slovensko, aby vybudovala a založila Duchovní centrum Římě DZONG, které spolu se svým mužem stále vedou a rozvíjejí. Zde začala učit japonské meditace a vést kurzy japonské kaligrafie. Po absolvování a zasvěceni do všech stupňů REIKI u nás, rozšířených o zasvěcení do práce s japonskými symboly v Německu, a dvou stupňů filipínského léčení, se začala stále více a více věnovat léčitelství. Výše uvedené techniky postupně doplnila o práci s přírodními krystaly a kameny, které postupně vyměnila za programované krystaly, kterými léčí i dnes. 

nastavenia VLASTNOSTI

  • Počet stran: 128
  • Rok vydání: 2015
  • Vazba: pevná väzba
  • Jayk: česky
  • Vydavatelství: RIME DZONG
  • Rozměr: 110×155 mm
  • ISBN: 9788097192365 
 
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty