MEINL Sonic Energy křišťálový zpívající kalich 14 cm tón A4

MEINL Sonic Energy křišťálový zpívající kalich je vyroben z vysoce čistého křemene, který poskytuje mimořádně dlouhotrvající rezonanci. Tyto zpívající kalichy vytvářejí svým zvukem a designem příjemnou auru, ideální pro terapeutická sezení a soundhealing.

 • vysoce kvalitní čistý křemen pro dlouhotrvající rezonanci
 • ideální pro terapeutická sezení a soundhealing
 • snadné držení v ruce během terapie
Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
14.6.2023
Kód: CSC55AC
11 589 Kč –15 % 9 900 Kč
MEINL Sonic Energy křišťálový zpívající kalich 14 cm tón A4
meinl sonic energy kristalovy spievajuci kalich 14 cm ton a4
Akce Novinka Tip
11 589 Kč –15 %
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Při objednávce nad 2 000 Kč
30 dní na výměnu zdarma
30 dní na výměnu zdarma
Platí pro nepoškozené zboží. Peníze vrátíme do 2 prac. dní.
Rychlé doručení
Rychlé doručení
Do 2 dnů tak máte zboží doma
Odborné poradenství
Odborné poradenství
Odborníci, kteří vám s výběrem poradí

MEINL Sonic Energy křišťálový zpívající kalich 14 cm tón A4 - třetí oko

oficiální-distributor-en.lo Garantujeme originalitu a kvalitu zboží

MEINL Sonic Energy křišťálový zpívající kalich je vyroben z vysoce čistého křemene, který poskytuje mimořádně dlouhotrvající rezonanci. Tyto zpívající kalichy vytvářejí svým zvukem a designem příjemnou auru. Vhodné pro relaxační terapii, léčení čaker, meditaci, fyzioterapii, zvukovou terapii, jógu, úpravu vašeho emocionálního stavu nebo dokonce k dekoraci místnosti.

Prociťte energii křišťálového zpívajícího kalicha. Dlouhotrvající kulovitý tón se šíří jemným poklepáním nebo třením zpívajícího kalicha, díky čemuž je energie cítit v celém svém okolí. Tyto nástroje mají nízkou hmotnost a snadno se drží. Díky svému složitě ručně vyráběnému tvaru a specifickému ladění se mohou kalichy mírně lišit ve výšce, aby dokonale ladily. Dlouhá kalichová rukojeť vám umožňuje hrát ve vzduchu pro větší pohodlí a další rezonanci.

Odpovídající čakra třetího oka podporuje vysoké vědomí, spiritualitu, bdělou mysl, idealismus a představivost.

Doporučujeme dokoupit silikonem potažené křišťálové paličky CSBRL (velké) nebo CSBRM (střední).

nastavení VLASTNOSTI KŘISTÁLOVÉHO KALICHU

 • Průměr : 14 cm
 • Výška: 29 cm
 • Hmotnost : 1,1 kg
 • Frekvence: 440 Hz
 • Dominantní tón: A4
 • Barva: bílá, krémová
 • Čakra: Třetí oko
 • Čistý křemen
 • Extrémně dlouhotrvající rezonance.

VIDEO: HRA NA KŘISTÁLOVÝ KALÍCH

POUŽITÍ A VÝZNAM KŘISTÁLOVÉHO KALICHU

Crystal-Singing-ChalicesQ7lEpC7sky81E_1920x1920@2x

Různé požadavky v práci i v soukromém životě způsobují, že jsme téměř permanentně pod tlakem. V takovém čase je proto obzvlášť důležité vědomě si udělat čas pro tělo a mysl.

Pro jejich četné pozitivní účinky se používání zpívajících misek v posledních letech stává stále populárnější metodou, jak uniknout z hektického tempa každodenního života a nalézt rovnováhu. Věří se, že používání zpívajících misek dokáže mobilizovat vlastní samoléčící síly těla a jemně rozpouštět každodenní stresy a nečistoty . Kromě toho mají zpívající mísy se svým harmonickým, sférickým zvukem potenciál zaplavit každou místnost během několika vteřin uklidňující a uzemňující atmosférou , která nám umožňuje relaxovat zevnitř i zvenčí.

Ke každodennímu použití:
Práce se zpívajícími mísami a kalichy lze snadno integrovat do vašeho každodenního života.

 • Během meditace nebo cvičení všímavosti se můžete soustředit na rezonanční tón na dlouhou dobu, sledovat odkud a jak zvuk přichází, čímž bystřete své smysly.
 • Zahrajte si na zpívající misce pro závěrečnou relaxaci (nazývanou shavasana) po cvičení jógy nebo si vytvořte svou vlastní osobní zvukovou koupel s přáteli nebo rodinou.

Pro zvyukové terapeuty:

Meinl Sonic Energy zpívající kalichy využívají i profesionální zvukoví terapeuti, například při zvukové masáži nebo ve wellness a spa sektoru.

Umístěním nástroje kolem těla nebo jeho držením nad určitými body těla a jemným úderem nebo třením o hranu lze cítit i vibrace zpívající mísy. To může mít vitalizující účinek, který umožňuje tělu a zejména směrovaným energetickým bodům (tzv. čakrám) rezonovat s vibracemi.


Tyto křišťálové zpívající mísy ve tvaru kalicha jsou na rozdíl od klasických, kovových zpívajících misek vyrobených z vysoce čistého křemene a zřídka se vyskytují na trhu. To z nich dělá něco velmi výjimečného.

Výroba kalicha se provádí propracovanou ruční prací s vyloučením levných, kontaminujících materiálů. To se odráží i na jejich obzvlášť čistém, plném a dlouhotrvajícím zvuku. Bohatá a hluboká rezonance zabírá během několika vteřin celé prostředí a je cítit v celém těle.

Tence opracovaný materiál kalichu mu dodává mimořádně nízkou hmotnost a díky dobře tvarovanému dříku se sklenice pohodlně drží. Speciální kalichový tvar této zpívající mísy vám také dává větší volnost při používání. Svůj zpívající kalich tak můžete používat i ve stoje nebo vysílat vibrace přímo na konkrétní místo, například do některé z čaker.

Kalich vibruje v tónu A4 s frekvencí asi 440 Hz. Předpokládá se, že tón A hlavně oslovuje a aktivuje šestou ze sedmi čaker, čakru třetího. Čakra obočí, nazývaná také Ajna nebo Třetí oko, se nachází mezi obočím a je branou k intuici. Má rezonanční barvu indigové modré nebo fialové.

Věří se, že vyvážená čakra obočí může podporovat představivost a intelekt. O lidech s otevřeným „třetím okem“ se říká, že mají silnou představivost a jasnou mysl, zatímco lidé s disharmonií v čakře obočí jsou sužováni strachem a obavami a mohou mít problémy s realizací svých plánů.

Aby se rozpustila blokáda as ní spojené negativní pocity, příslušná čakra se stimuluje pomocí vhodných zpívajících misek, aby bylo dosaženo pozitivních účinků a pohody. Za tímto účelem umístěte odpovídající zpívající misku na úroveň příslušné čakry, udeřte do ní a vnímejte, jak je tento energetický bod obalen vibracemi.

Zajímá vás víc k soundhealingu? Prozkoumejte naše články: Nákupní poradce k výběru léčivých nástrojů

Doplňkové parametry

Kategorie: Křišťálové zpívající mísy
Hmotnost: 1,1 kg
Dominantní tón: A4
Frekvence při úderu: cca 440 Hz
Dominantní Čakra: Třetí oko
Průmer: 8-15 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

MEDITAČNÍ ZPÍVAJÍCÍ MISKY, PERKUSE, GONGY, BUBNY, TERAPEUTICKÉ LADIČKY, ČINELY, KALIMBY A OSTATNÍ HUDEBNÍ NÁSTROJEImprint - Meinl Sonic Energy

MEINL Sonic Energy je soubor nástrojů, které podporují naše spojení se zážitkem těla, mysli a energie jako jeden celek. Mnoho lékařů a terapeutů ve zdravotnictví a wellness používá tyto léčivé hudební nástroje na zvládání stresu, zmírnění úzkosti, nespavost, depresi, návykové zotavení, zvládání bolesti, atd.

MEINL Sonic Energy - to jsou tibetské mísy, gongy, hůlky pro tibetské mísy, bubny, terapeutické ladičky, didgeridoo, kalimby a jiné doplňky.

MEINL je popřední německý výrobce hudebních nástrojů a terapeutických hudebních nástrojů prodávaných po celém světě. Tyto výrobky se vyznačují vysokou kvalitou a jedinečným designem.

Přečtěte si:

ZÁKLADY JAK HRÁT NA TIBETSKÉ ZVUKOVÉ MÍSY: TECHNIKY PRO ZAČÁTEČNÍKY

Podobné produkty