Tachyonizovaný 35 mm micro disk - jednostranný

Tachyonizovaný micro Silica disk můžeš využít mnoha způsoby. K nejběžnějším patří ochrana před elektromagnetickým polem (EMP), zvýšení energetické hodnoty jídla, nápojů a pro lepší spánek. Jsou to extrémně efektivní přímé antény tachyonovou energie, které umožňují přitahovat energii do specifických oblastí. Pokud na biologický systém, který je v nerovnováze působíme Tachyon, bude se postupně vracet do původní rovnováhy. Je vhodný také pro regeneraci těla.

 

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
27.5.2022
Kód: T35-MD_H
886 Kč
Tachyonizovaný 35 mm micro disk - jednostranný
2337 1 tachyonizovany 35 mm micro disk jednostranny
Bestseller
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Při objednávce nad 2 000 Kč
30 dní na výměnu zdarma
30 dní na výměnu zdarma
Platí pro nepoškozené zboží
Rychlé doručení
Rychlé doručení
Do 2 dnů tak máte zboží doma
Odborné poradenství
Odborné poradenství
Odborníci, kteří vám s výběrem poradí

Energie, která proudí z tachyonizovaných Mikro Silica disku by se dala přirovnat k paprsku, který vychází ze svítilny. Tyto disky mají široké možnosti použití.

Tachyonizované Mikro Silica disky jsou směrovány stejně jako tachyonizované buňky. Strana, ze které proudí energie je označena slovy: "ENERGY flows OUT THIS SIDE" (energie proudí z této strany). Tachyonizované Mikro Silica disky jsou složeny ze speciálního dioxidu křemíku (byly vědecky vyvíjeny pro průmysl špičkových technologií).

Studie ukazují, že Tachyonizované Mikro Silica disky umístěné doma na jističů nebo v práci, neutralizují negativní vlivy extrémně nízkých frekvencí a zároveň zlepšují biologické funkce. Tyto převratné studie také jasně ukazují, že když jsou elektrické obvody tvého domova chráněné tachyonizovaných Silica disky, jídlo připravované na elektrických spotřebičích má větší životní energii.

 Možnosti použití Mikro-disků:

1. Úrazy
- pamatuj si, že čím dříve umístíš tachyonizované buňky (či disky) na postižené místo, tím spíše může dojít ke zlepšení a navrácení rovnováhy,
- doporučujeme disky používat 24 hodin a odložit jejich pouze při koupání nebo sprchování

2. Nevyrovnaný orgán
- platí stejné doporučení jako při úrazu

3. Imunitní systém
- poruchy imunitního systému jsou dnes stále častěji (to je prostě fakt),
- někdy se projevují jen únavou, ale mohou se z nich vyvinout i vážnější potíže,
- doporučujeme nosit na brzlík tachyonizované energetické buňky nebo Mikro disky a používat Tachyonizovanú vodu, což může omlazovat imunitní systém a usnadnit návrat zpět do rovnováhy,
- pro dospělého člověka doporučujeme použít tachyonizované buňky o velikosti 15 nebo 24 mm, pro dítě je vhodné používat velikost tachyonizovaných buněk 8 nebo 15 mm

4. Meditace
- mnoho lidí používá tachyonizované energetické buňky nebo Mikro Disky při metditácii

5. Sportovní výkon
- energetické buňky nebo Mikro Disky mohou výrazně zvyšovat sportovní výkon
- zkušenosti ukazují, že se jejich používáním snížila únava a zvýšila se celková výkonnost

Chronické stavy:
Pokud máš chronický či dlouhodobý problémem, bude tkáň Tvého těla potřebovat více času, aby se dostalo zpět do rovnováhy. Pamatuji si, že potřebuješ pokrýt celou problematickou oblast. V opačném případě může dojít k prodloužení času hojení. Čas potřebný k dosažení rovnováhy se nedá předem odhadnout. Každý člověk je jedinečný, tak jako je jedinečná jeho situace. Nejdůležitější je být k sobě laskavý a dopřát svému tělu čas, který pro návrat rovnováhy potřebuje.

 Kontraindikace:
Žádné

 Velikosti:
Tachyonizované Mikro Silica disky jsou k dispozici ve velikostech o průměru 15mm a 35mm, balené jednotlivě nebo po 3 ks.

 Upozornění:
Samotné Tachyonizované Silica disky jsou velmi tenké a lze je snadno zlomit. Z tohoto důvodu jsou zalaminované. Laminování disky zesiluje a v případě rozbití udrží úlomky pohromadě. I když se tachyonizovaných Silica disk rozbije, zůstává plně funkční. Je proto velmi důležité, aby si tachyonizovaných Silica disk nechal nalaminován.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ochrana zdraví před elektrosmogem
Záruka: 2 roky
Průměr: 35 mm
Průmer: 35 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Advanced Tachyon Technologies International USA produktytachyon WAGNER PRODUKTY

Společnost byla založena počátkem 90. let Davidem Wagnerem, autorem tachyonové komory a tachyonové energie. Dodnes představuje jedinou firmu vyrábějící originální patentované Tachyonové produkty na světě. Mezi nejoblíbenější produkty patří Tachyon Silica disky, Pather Juice, Silica Gel, Micro disky a tachyonizovaných voda. Společnost ATTI patří mezi lídry v oblasti ochrany před elektrosmogem (EMF) a v současnosti pracuje na ochraně vůči 5G frekvenci.

BLOG o Tachyonové energii :http://www.tachyon-pro.sk

tachyon energie produkty

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení