Zinzino Vitamin D Test auto-test pro analýzu hladiny vitamínu D

Zinzino Vitamin D Test je jednoduchý auto-test pro analýzu hladiny Vitaminu D v kapilární krvi získané z konečku prstu pomocí metody zaschlé kapky krve (DBS) na filtračním papíře Whatman®. Metoda DBS je stejně přesná jako vzorek krve ze žíly.

  • Zjistěte hladinu Vitaminu D
  • Rychlý a jednoduchý
  • Test pro domácí použití
  • Anonymní výsledky testů z nezávislé laboratoře
Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
27.9.2023
Možnosti doručení
Kód: 999987
1 620 Kč
Zinzino Vitamin D Test auto-test pro analýzu hladiny vitamínu D
12990 2 zinzino vitamin d test auto test na analyzu hladiny vitaminu d
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Při objednávce nad 2 000 Kč
30 dní na výměnu zdarma
30 dní na výměnu zdarma
Platí pro nepoškozené zboží. Peníze vrátíme do 2 prac. dní.
Rychlé doručení
Rychlé doručení
Do 2 dnů tak máte zboží doma
Odborné poradenství
Odborné poradenství
Odborníci, kteří vám s výběrem poradí

Zinzino VitaminD Test je jednoduchý auto-test pro analýzu hladiny vitaminu D v kapilární krvi získané z konečku prstu pomocí metody zaschlé kapky krve (DBS). Při analýze hladiny vitaminu D je vědecky dokázáno, že metoda DBS je stejně přesná jako vzorek krve ze žíly. Vyžaduje jen 1 až 2 kapky krve z konečku prstu na filtračním papíře Whatman® a trvá méně než minutu.

Analytické služby VITAS v Norsku budou analyzovat váš aktuální stav vitamínu D a výsledek bude anonymní. Doporučený interval testování je 120 dní, jelikož stav hladiny Vitaminu D závisí i na ročním období. Pomocí svého osobního identifikačního čísla testu obdržíte podrobná personalizovaná doporučení na základě stavu vitamínu D, abyste jej optimalizovali.

hvězda_2 BENEFITY ZINZINO VITAMIN D TESTU

  • Snadno použitelný auto-test za pomoci kapky krve
  • Anonymní výsledky testů z nezávislé laboratoře
  • Rychlý a snadný

potvrdit REGISTRACE ZINZINO PRO VÝHODNĚJŠÍ BALENÍ

Ve Flexity si můžete objednat výhodná jednotlivá balení. Máte-li zájem o pravidelný odběr a předplatné balení, můžete získat produkty Zinzino za nižší cenu. Navíc máte možnost časem získat některé produkty zdarma (za doporučení).

Zinzino Vitamin D test získáte výhodnější pro koupi Premier Kit:

ZINZINO PREMIUM PRICE_2 CZ

Podívejte se na benefity Vitaminu D obsažené v Zinzino ZinoShine+

POSTUP ZINZINO VITAMIN D TEST

1. Začněte jednoduchým píchnutím do prstu a nanesením 1 až 2 kapek krve na filtrační papír.

2. Zaregistrujte svůj test zadáním identifikačního čísla testu a vyplňte formulář. Všechny údaje jsou anonymní.

3. Počkejte na analýzu - Laboratoř Vitas Analytical Services má více než 25leté zkušenosti a používá nejmodernější znalosti a technologie, které zaručují nezávislou analýzu vašeho vzorku a ochranu osobních údajů.

4. Vaše výsledky budou dostupné a zobrazí se v jednoduché, srozumitelné grafické formě do 10 – 20 dnů.

5. Příjem vitamínu D z vystavování se slunečnímu záření se liší v mnoha částech světa po celý rok a obnovení vašeho stavu obecně zahrnuje 3 – 4 měsíce užívání doplňků vitamínu D v závislosti na dávce a vašem individuálním stavu. Doporučujeme absolvovat nový test každé 4 měsíce, abyste sledovali svůj pokrok a zajistili, že dosáhnete a udržíte si optimálního stavu vitamínu D.

Jakou metodu hodnocení hladiny D využívá Zinzino Vitamin D test?

Existují různé metody pro hodnocení rezerv vitamínu D ve vašem těle a používáme osvědčené postupy k zajištění špičkové přesnosti analýzy. Test 25-hydroxyvitaminu D je nejlepší způsob, jak monitorovat hladiny vitamínu D při měření 25(OH)D, také nazývaného kalcidiol, ve vaší krvi. Test odráží všechny tři zdroje vitamínu D, z jídla, doplňků a syntézy pokožky a určuje, zda jsou hladiny vitamínu D optimální, příliš vysoké nebo příliš nízké.

Normální rozsah vitaminu D se měří v nanogramech na mililitr (ng/ml) nebo nanomolech na litr (nmol/l). Nmol/l je nejběžnějším způsobem, jak ukázat stav vitamínu D. Když se prezentují výsledky testu, je možné vybrat, která měrná jednotka se má zobrazit.

noviny STÁHNOUT PRODUKTOVÝ LIST

Provedení testu - podrobný postup:

1. Test Zinzino je schválen jako in vitro diagnostický nástroj pro odběr vlastního vzorku krve v domácím prostředí. – Nejprve si mýdlem umyjte ruce, důkladně si je opláchněte teplou vodou a osušte.

2. Z papírové obálky vyjměte kartičku pro odběr vzorku. Obálku si odložte, později ji budete potřebovat. Z kartičky pro odběr vzorku odtrhněte část s nápisem ULOŽIT a vyfoťte si identifikační číslo testu. Svůj výsledek testu zjistíte jen pomocí svého osobního identifikačního čísla testu, které budete potřebovat při registraci. Kartičku položte na stůl tak, aby dva kruhy směřovaly vzhůru.

3. Stimulujte krevní oběh tak, že budete 20 sekund důkladně kroužit rukou nebo ji otřásat.

4. Vyberte jednorázovou lancetu. Odstraňte průhledný bezpečnostní uzávěr a lanceta je připravena k použití. Pomocí tamponu namočeného v alkoholu si očistěte koneček prstu (doporučuje se použít prostředník). Lancetu umístěte oproti spodní části konečku prstu směrem k papírku pro odběr krve umístěnému na stole. Horní část lancety zatlačte směrem k prstu, dokud neuslyšíte cvaknutí. Lanceta automaticky udělá v prstu malý vpich.

5. Nedotýkejte se filtračního papíru prsty.

6. Kroužky naplňujte krví postupně po jednom. Jemně si stiskněte prst a počkejte, dokud do kroužku samovolně nespadne kapka krve. Pokud jedna kapka krve nepokryje kroužek, následně nechte samovolně spadnout ještě jednu kapku. Kartičku pro odběr vzorku nechte nejméně 10 minut ve vodorovné poloze při pokojové teplotě, aby se vzorky dobře vysušily.

7. Kartičku pro odběr vzorku vložte zpět do papírové obálky. Papírovou obálku pak umístěte do kovového obalu a uzavřete jej.

DŮLEŽITÉ: Neodstraňujte vysušující sáček.

8. Uzavřený kovový obal vložte do velké obálky, na které bude adresa laboratoře.

POZNÁMKA: Dříve než obálku vložíte do poštovní schránky, musíte na ni nalepit poštovní známky ve správné hodnotě. Zaregistrujte kód svého testu na adrese www.zinzinotest.com. Na tomto webu později najdete výsledky testu. Váš výsledek bude hotový za 10 – 20 dní. DŮLEŽITÉ: Odložte si část kartičky s nápisem ULOŽIT. Svůj výsledek testu zjistíte jen pomocí svého osobního identifikačního čísla testu.

POTŘEBUJETE VÍCE INFORÁMCÍ NEBO SE PORADIT OHLEDEM VÝŽIVY?

Zanechte nám kontakt a domluvte si schůzku se specialistou:

KONZULTACIA

zinzino flexity partner

Doplňkové parametry

Kategorie: Podpora imunity a zdraví
Záruka: Datum spotřeby
Kategorie: Doplňky stravy a vitamíny

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

DOPLŇKY VÝŽIVY ZINZINO PRO PODPORU IMUNITNÍHO SYSTÉMU

Zinzino je skandinávská firma působící od roku 2005, která staví své produkty na vědeckých testech, klinických studiích a poznatcích farmakologů Dr. Paula Claytona PhD. V jádru výživy je podle Claytona důležité udržovat správný poměr rybího oleje (omega-3 mastné kysliny), polyfenolů a betaglukany.

Právě čisté a kvalitní rybí a veganské oleje jsou klíčovými produkty pomáhajícími dosáhnout optimální hladinu omega-6 a omega-3 mastných kyselin. Zinzino nabízí BalanceTest pro zjištění výsledků z kapky krve. Zinzino nabízí inovativní doplňky výživy pro řešení podpory imunitního systému a léčby vnitřních zánětů, které jsou často příčinou mnoha civilizačních onemocnění.

Flexity patří mezi oficiálních partnerů společnosti Ziznino. Najdete u nás jednotlivé produkty na vyzkoušení nebo si můžete prostřednictvím nás zakoupit výhodnější balení za nižší cenu - objednáte přímo na zinzino.com. Mezi nejoblíbenější patří Balance Oil, Protect +, Viva +, ZinoBiotic a Xtend.

Chcete se dozvědět více? Zanechte nám email a zašleme několik užitečných zdrojů a přednášku -> Jak zlepšit stravu a používání doplňků výživy.

Podobné produkty

brainmax l glutamin 500 g
Tip
527 Kč
36084
16349 s acetyl l glutathione brainmax jpg eshop
Akce Tip
805 Kč
899 Kč (–10 %)
98724