Tachyonizovaný Mikrodisk 15 mm 3ks - jednostranný

Kód: T15MD3H
1 568 Kč
Na objednávku 1 - 2 týdny*
Můžeme doručit do:
9.11.2020
Položka byla vyprodána…

Tachyonizovaný micro Silica disk můžeš využít mnoha způsoby. K nejběžnějším patří ochrana před elektromagnetickým polem (EMP), zvýšení energetické hodnoty jídla, nápojů a pro lepší spánek. Jsou to extrémně efektivní přímé antény tachyonovou energie, které umožňují přitahovat energii do specifických oblastí. Pokud na biologický systém, který je v nerovnováze působíme Tachyon, bude se postupně vracet do původní rovnováhy. Je vhodný také pro regeneraci těla.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Energie, která proudí z tachyonizovaných Mikro Silica disku by se dala přirovnat k paprsku, který vychází ze svítilny. Tyto disky mají široké možnosti použití.

Tachyonizované Mikro Silica disky jsou směrovány stejně jako tachyonizované buňky. Tachyonizované Mikro Silica disky jsou složeny ze speciálního dioxidu křemíku (byly vědecky vyvíjeny pro průmysl špičkových technologií).

Studie ukazují, že Tachyonizované Mikro Silica disky umístěné doma na jističů nebo v práci, neutralizují negativní vlivy extrémně nízkých frekvencí a zároveň zlepšují biologické funkce. Tyto převratné studie také jasně ukazují, že když jsou elektrické obvody tvého domova chráněné tachyonizovaných Silica disky, jídlo připravované na elektrických spotřebičích má větší životní energii.

Recenze od uživatelů začínají od 3:58 min 

Možnosti použití Mikro-disků:

1. Úrazy
- pamatuj si, že čím dříve umístíš tachyonizované buňky (či disky) na postižené místo, tím spíše může dojít ke zlepšení a navrácení rovnováhy,
- doporučujeme disky používat 24 hodin a odložit jejich pouze při koupání nebo sprchování

2. Nevyrovnaný orgán
- platí stejné doporučení jako při úrazu

3. Imunitní systém
- poruchy imunitního systému jsou dnes stále častěji (to je prostě fakt),
- někdy se projevují jen únavou, ale mohou se z nich vyvinout i vážnější potíže,
- doporučujeme nosit na brzlík tachyonizované energetické buňky nebo Mikro disky a používat Tachyonizovanú vodu, což může omlazovat imunitní systém a usnadnit návrat zpět do rovnováhy,
- pro dospělého člověka doporučujeme použít tachyonizované buňky o velikosti 15 nebo 24 mm, pro dítě je vhodné používat velikost tachyonizovaných buněk 8 nebo 15 mm

4. Meditace
- mnoho lidí používá tachyonizované energetické buňky nebo Mikro Disky při metditácii

5. Sportovní výkon
- energetické buňky nebo Mikro Disky mohou výrazně zvyšovat sportovní výkon
- zkušenosti ukazují, že se jejich používáním snížila únava a zvýšila se celková výkonnost

Chronické stavy:
Pokud máš chronický či dlouhodobý problémem, bude tkáň Tvého těla potřebovat více času, aby se dostalo zpět do rovnováhy. Pamatuji si, že potřebuješ pokrýt celou problematickou oblast. V opačném případě může dojít k prodloužení času hojení. Čas potřebný k dosažení rovnováhy se nedá předem odhadnout. Každý člověk je jedinečný, tak jako je jedinečná jeho situace. Nejdůležitější je být k sobě laskavý a dopřát svému tělu čas, který pro návrat rovnováhy potřebuje.

Kontraindikace:
Žádné

Velikosti:
Tachyonizované Mikro Silica disky jsou k dispozici ve velikostech o průměru 15mm a 35mm, balené jednotlivě nebo po 3 ks.

Upozornění:
Samotné Tachyonizované Silica disky jsou velmi tenké a lze je snadno zlomit. Z tohoto důvodu jsou zalaminované. Laminování disky zesiluje a v případě rozbití udrží úlomky pohromadě. I když se tachyonizovaných Silica disk rozbije, zůstává plně funkční. Je proto velmi důležité, aby si tachyonizovaných Silica disk nechal nalaminován.

Doplňkové parametry

Kategorie: Regenerace a Tachyon
Záruka: 2 roky
Průměr: 15 mm
Počet: 3ks
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Advanced Tachyon Technologies International

Tachyon

480 Tesconi Circle, Santa Rosa, USA

Společnost byla založena počátkem 90. let Davidem Wagnerem. Dodnes představuje jedinou firmu vyrábějící originální patentované Tachyonozivané produkty na světě.

BLOG o Tachyonoch:http://www.tachyon-pro.sk