Tachyonizovaných Silica Gel 30ml

Kód: SG2H
1 455 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
3.3.2021

tachyonizovaných Silica Gel je navržen jako pomoc při řešení různých zdravotních výzev. Např. při otázkách kosti, vazy, šlachy, svaly, pojivové tkáně, mozek, srdce, imunitní systém a nervy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Organická forma křemíku, který se zabudovává hlavně do pevných částí těla - kostí, klouby, nehty, zuby. Tachyonizované molekuly křemíku zajišťují zásobování energií a zároveň vnitřní ochranu před elektrosmogem. Tato forma křemíku je potřebná pro tvorbu kolagenu, pro kosti, pojivovou tkáň a je cenný jako nervový vodič.

Tento tachyonizovaných gel je derivovaný z krystalů křemíku (nejčistší forma oxidu křemičitého). Mikroskopické tachyonizované částice křemíku jsou tak jemně rozptýlené ve vodě, že mají gelovou formu.

V živočišné i rostlinné říši je oxid křemičitý strukturálním stavebním kamenem. Nachází se v celém těle a je naprosto nezbytný pro zdraví.

Působení tachyonizovaných Silica Gelu:
Oxid křemičitý je nutný pro tvorbu kolagenu pro kosti, pojivovou tkáň a je cenný jako nervový vodič. Tachyonizovaných Silica Gel pomáhá udržovat zdravé nehty, pokožku, vlasy, šlachy a vazy. Je důležitý pro udržování pružných tepen, pomáhá při předcházení kardiovaskulárních onemocnění, stimuluje imunitní systém a zpomaluje stárnutí tkání.

tachyonizovaných Silica Gel je také vhodný při prevenci a předcházení osteoporózy a Alzheimerovejh nemoci. Jedinci s chronickou bolestí hlásili, že po několika týdnech používání tachyonizovaných Silica Gelu zaznamenali snížení ztuhlosti a nehybnosti. Rovněž je výborný pro domácí zvířata.

Složení (Ingredients):
čištěná voda a Silica gel

Doporučené dávkování:
Začni s 1-2 kapkami jednou nebo dvakrát denně. Může se kápnout i do džusu nebo vody (podle potřeby). Dávkování se může postupně zvyšovat na 8 až 10 kapek denně nebo více.

Kontraindikace a upozornění:
Tento koloidní roztok je velmi silný. Doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout. Skladujte mimo dosah malých dětí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Regenerace a Tachyon produkty
Záruka: 2 roky
Objem: 30 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Advanced Tachyon Technologies International USA

tachyon energie produkty

 

Společnost byla založena počátkem 90. let Davidem Wagnerem, autorem tachyonové komory. Dodnes představuje jedinou firmu vyrábějící originální patentované Tachyonové produkty na světě. Mezi nejoblíbenější produkty patří Tachyon Silica disky, Pather Juice, Silica Gel, Micro disky a tachyonizovaných voda. Společnost ATTI patří mezi lídry v oblasti ochrany před elektrosmogem (EMF) a v současnosti pracuje na ochraně vůči 5G.

BLOG o Tachyonové energii :http://www.tachyon-pro.sk