Tachyonizovaný jednostranný Silica disk 15 cm 3ks

Kód: SD63H
5 738 Kč 4 742 Kč bez DPH
Na objednávku 1 - 2 týdny*
Můžeme doručit do:
8.11.2021

Tachyonizovaných Silica disk můžeš využít mnoha způsoby. K nejběžnějším patří ochrana před elektromagnetickým polem (EMP), zvýšení energetické hodnoty jídla, nápojů a pro lepší spánek. Je vhodný také pro regeneraci těla.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Energie, která proudí z tachyonizovaných Silica disku by se dala přirovnat k paprsku, který vychází ze svítilny. Díky obrovskému 4,5 m dlouhému energetickému poli o průměru 15 cm zjistíš, že tyto disky jsou silnou tachyonovou anténou. Tyto disky mají široké možnosti použití.

Tachyonizované Silica disky jsou směrovány stejně jako tachyonizované buňky. Strana, ze které proudí energie je označena slovy: "ENERGY flows OUT THIS SIDE" (energie proudí z této strany). Tachyonizované Silica disky jsou složeny ze speciálního dioxidu křemíku (byly vědecky vyvíjeny pro průmysl špičkových technologií). Tyto disky o průměru 15 cm vytvářejí energetické pole v dálce 4,5 m.

Studie ukazují, že Tachyonizované Silica disky umístěné doma na jističů nebo v práci, neutralizují negativní vlivy extrémně nízkých frekvencí a zároveň zlepšují biologické funkce. Tyto převratné studie také jasně ukazují, že když jsou elektrické obvody Tvého domova chráněné tachyonizovaných Silica disky, jídlo připravované na elektrických spotřebičích má větší životní energii. 

Možnosti použití tachyonizovaných Silica disku:
Tachyonizované Silica disky byly vyvinuty pro mnohostranné použití. Připevni je na elektrické jističe, počítače, ledničky, televizory, notebooky. Pomocí Silica disků můžeš nabíjet vodu, bylinky, potravinové doplňky, ovoce, zeleninu a obiloviny. Zvýšíš tak energetický potenciál potravin. Můžeš je dokonce použít i v zahradě pro zdravější rostlinky a vyšší úrodnost. Mnoho lidí Silica disky používá pro klidnější spánek a vyšší intenzitu snění. 

Jak používat na elektrické jističe:
1. Otvor rozvaděč.
2. Na vnitřní stranu dveří rozvodné skříně prilep pomocí lepicí pásky tachyonizovaných Silica disk.
3. Aby byla zajištěna dostatečná ochrana, je nutné, aby tachyonizovaných Silica disk pokrýval minimálně 80% plochy elektrických jističů.

Jak používat na počítače:
Doporučujeme Ti připevnit tachyonizovaných Silica disk na monitor počítače, i když máš tyto disky na skříni s jističi. Jednoduše prilep Silica disk na zadní stranu monitoru.

Jak používat v chladničce: Prilep tachyonizovaných Silica disk (nebo disky) na dno chladničky. Tím dosáhneš, že všechny potraviny v chladničce, které jsou nad diskem, budou energeticky nabité.

Jak používat při pitné vodě: Umístí nádobu se 4 l pitné vody (může být klidně i více nebo méně vody :)) na tachyonizovaných Silica disk a asi za 5 hodin bude její energetický potenciál nabitý na maximum. Takto upravená voda je vhodná k pití nebo zalévání květin.

Jak používat pro kvalitnější spánek: Nalep tachyonizovaných Silica disk na stěnu nebo na čelo tvé postele (u hlavy). Nejlepší umístění je 15 cm nad nebo pod úrovní hlavy, aby energie proudila přes Tvé energetické pole a ne přes fyzické tělo. Existují záznamy o tom, že s použitím těchto disků si lze lépe zapamatovat sny po probuzení se ze spánku.

Jak používat v zahradě: Vyzkoušej tachyonizovaných Silica disk ve své zahradě. Dej disk do půdy na začátek záhonu (řádku). Půda tak bude energetizovaná, bude produkovat silnější a zdravější rostliny, zvýší se úroda zeleniny a květin.

Jak používat na regeneraci těla: Pro nošení na těle je vhodné disk přilepit papírovou páskou k oblečení, např. k tílku.

Kontraindikace: Žádné

Velikosti: Tachyonizované Silica disky jsou k dispozici ve velikostech s průměrem 7,5 a 10 cm nebo 15 cm, baleno jednotlivě nebo po 3 ks.

 Upozornění: 

Samotné Tachyonizované Silica disky jsou velmi tenké a lze je snadno zlomit. Z tohoto důvodu jsou zalaminované. Laminování disky zesiluje a v případě rozbití udrží úlomky pohromadě. I když se tachyonizovaných Silica disk rozbije, zůstává plně funkční. Je proto velmi důležité, aby si tachyonizovaných Silica disk nechal zalaminován.

Doplňkové parametry

Kategorie: Silica disky
Záruka: 2 roky
Průměr: 15 cm
Počet: 3 ks
Průmer: 15 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Advanced Tachyon Technologies International USA produktytachyon WAGNER PRODUKTY

Společnost byla založena počátkem 90. let Davidem Wagnerem, autorem tachyonové komory a tachyonové energie. Dodnes představuje jedinou firmu vyrábějící originální patentované Tachyonové produkty na světě. Mezi nejoblíbenější produkty patří Tachyon Silica disky, Pather Juice, Silica Gel, Micro disky a tachyonizovaných voda. Společnost ATTI patří mezi lídry v oblasti ochrany před elektrosmogem (EMF) a v současnosti pracuje na ochraně vůči 5G frekvenci.

BLOG o Tachyonové energii :http://www.tachyon-pro.sk

tachyon energie produkty