Tachyonizovaná voda Tach-O-Splash 480ml

Kód: TW16H
1 272 Kč 1 106 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
2.11.2021

Tachyonizovaná voda Tach-O-Splash nabíjí Subtilní organizující energetické pole (SOEP) každé buňky v našem těle.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lze použít při jakémkoliv zdravotním problému. Výborná je i pro rostliny, zvířata, pro použití v kosmetických produktech, po holení, při koupání apod. Tachyonizovaných voda Tach-O-Splash nabíjí Subtilní organizující energetické pole (SOEP) každé buňky v našem těle.

Dokáže projít přes hematoencefalickou bariéru v mozku a transformovat celou tvou bytost na supervodič, energizující rozrušené SOEP a dovoluje tak blokádám se rozptýlit. Odstranění blokád v energetickém systému je klíčem k zářivému zdraví a dlouhověkosti.

Celosvětové výzkumy ukazují výrazné účinky tachyonizovaných vody na život. Je to klíč k dosažení vyšší úrovně vitality a duševní pohody.

 

Dokáže projít přes hematoencefalickou bariéru v mozku a transformovat celou tvou bytost na supervodič, energizující rozrušené SOEP a dovoluje tak blokádám se rozptýlit. Odstranění blokád v energetickém systému je klíčem k zářivému zdraví a dlouhověkosti. Zvýšená bioenergetika dovolí tvému ​​tělu začít fyzickou a emocionální detoxikaci. Jak se tvé tělo očišťuje a vybalancoval navrací se do své přirozené rovnováhy.

Podle slov Dr. Gabriela Cousens, tachyonizovaných voda možná není klíčem k nesmrtelnosti, ale jako výzkumy ukazují, je klíčem k zářivému zdraví. Celosvětové výzkumy ukazují výrazné účinky tachyonizovaných vody na život. Je to klíč k dosažení vyšší úrovně vitality a duševní pohody.

 

Složení:
Čistá tachyonizovaných voda (destilovaná)

 

Možnosti využití:
Lze použít při jakémkoliv zdravotním problému. Výborná je i pro rostliny, zvířata, pro použití v kosmetických produktech, po holení, při koupání apod.

 

Velikosti:
Dostupné ve 2 velikostech - ve velikosti 120 ml (obsahuje přibližně 2100 kapek) a 480 ml (obsahuje přibližně 8400 kapek).

 

Dávkování a SKLADOVÁNÍ:
Je velmi důležité, aby detoxikace probíhala pomalu, jen tak bude příjemná. Doporučujeme začít 5 kapkami 2 až 3x denně, mezi jídly. Kápněte si přímo pod jazyk, podrž vodu asi 20 sekund a potom spolkněte. Mnoho lidí užívá časem 15 až 30 kapek 3x denně jako prevenci. Po otevření se doporučuje skladovat v chladničce. Uschovávaj mimo dosah dětí.

 

Kontraindikace a upozornění:
Je důležité, aby si se kapátkem nedotkl úst nebo tekutiny, do které vodu kapky. Mohlo by totiž dojít ke zneČIŠTĚNÍ a množení nežádoucích bakterií.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tachyonové kapky a orgánové specifika
Záruka: 2 roky
Objem: 480 ml
Typ: Regenerace
Forma: Voda
Zdravotní téma: Krv a cévy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Advanced Tachyon Technologies International USA produktytachyon WAGNER PRODUKTY

Společnost byla založena počátkem 90. let Davidem Wagnerem, autorem tachyonové komory a tachyonové energie. Dodnes představuje jedinou firmu vyrábějící originální patentované Tachyonové produkty na světě. Mezi nejoblíbenější produkty patří Tachyon Silica disky, Pather Juice, Silica Gel, Micro disky a tachyonizovaných voda. Společnost ATTI patří mezi lídry v oblasti ochrany před elektrosmogem (EMF) a v současnosti pracuje na ochraně vůči 5G frekvenci.

BLOG o Tachyonové energii :http://www.tachyon-pro.sk

tachyon energie produkty