Tachyonizovaný Přívěsek Tachyon Freedom Pendant 3 barvy

Kód: FP-5GUH1
5 100 Kč 4 215 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Jedinečný Tachyon přívěsek Freedom přívěsek s protichůdným nasazením Tachyonized Vertical-Crystal (krystalem) a Air-Gap (vzduchová komora) byl výslovně navržen pro lidi ve světě 5G. Přívěsek je krásný a působí honosně. Vyřezaný název Tachyon je jedinečně zpracován a umožňuje vidět horní krystal.

Detailní informace

Barva: Zlatá
Skladem (1 ks) | FP-5GUH1
Můžeme doručit do: 1.10.2021
5 100 Kč
4 215 Kč bez DPH
Barva: Stříbrná
Na objednávku 1 - 2 týdny* | FP-5GU-A_H
Můžeme doručit do: 11.10.2021
5 100 Kč
4 215 Kč bez DPH
Barva: Stříbrno-zlatá
Na objednávku 1 - 2 týdny* | FP-5GU-B_H
Můžeme doručit do: 11.10.2021
5 100 Kč
4 215 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Prostřednictvím Davida Wagnera přichází ještě jedna originální myšlenka. Přívěsek Freedom přívěsek s protichůdným nasazením Tachyonized Vertical-Crystal (krystalem) a Air-Gap (vzduchová komora) byl výslovně navržen pro lidi ve světě 5G. Přívěsek je krásný a působí honosně. Vyřezaný název Tachyon je jedinečně zpracován a umožňuje vidět horní krystal.

Přívěsky Freedom jsou takové jedinečné, že nejsou srovnatelné s ničím. Účinky soudržné frekvenční rozdvojení na minimu. Přívěskové série 5G Freedom může mít silné a překvapivé účinky.

Studie ukazují, že Tachyonizované produkty neutralizují negativní vlivy extrémně nízkých frekvencí a zároveň zlepšují biologické funkce.

Všechny barevné provedení vycházejí z chirurgické nerezavějící oceli.

  • Délka přívěsku: 43 mm (4,3 cm) od spodu po vrch
  • Šířka: 10 mm (1 cm)
  • Hmotnost: 17 gramů bez řetízku.
  • Součástí každého přívěsku 5G Freedom je bezplatná řetízek, která není tachyonizovaných a neexistuje na ni záruka. Přívěsek si můžete pověsit na jakoukoli jinou šňůrku, zda řetízek podle uvážení.

Použití:

Doporučujeme začít pomalu a prodlužovat čas nošení, když cítíte, že se mu přizpůsobujete.

Pro některé citlivé osoby může být užitečné, pokud přívěsek nepoužívají nošením na těle, ale mají ho např. zavesOdporúčame vyzkoušet, pocit je individuální. Mnozí s ním např. i spí.

Pokud se energie rozšíří více, než je vám pohodlné, nestresujte se. Je to ukazatel toho, jak mocně přívěsek Tachyon 5G pracuje. Pokud někdo kdykoliv cítí potřebu přestávky, může snadno přívěsek složit a účinky se rychle ztratí. Když budete připraveni, zkuste to znovu. Zpravidla vždy, když nosí přívěsek 5G Freedom, je dosažena nová úroveň. Energie nebude nakonec během nošení viditelná.

Péče:

Protože je vrch otevřený, držte jej mimo vody.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tachyonové šperky
Záruka: 2 roky
Materiál: Nerezová ocel
Barva: Stříbrná, Stříbrno-zlatá, Zlatá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Advanced Tachyon Technologies International USA produktytachyon WAGNER PRODUKTY

Společnost byla založena počátkem 90. let Davidem Wagnerem, autorem tachyonové komory a tachyonové energie. Dodnes představuje jedinou firmu vyrábějící originální patentované Tachyonové produkty na světě. Mezi nejoblíbenější produkty patří Tachyon Silica disky, Pather Juice, Silica Gel, Micro disky a tachyonizovaných voda. Společnost ATTI patří mezi lídry v oblasti ochrany před elektrosmogem (EMF) a v současnosti pracuje na ochraně vůči 5G frekvenci.

BLOG o Tachyonové energii :http://www.tachyon-pro.sk

tachyon energie produkty