Tachyonizovaných přívěsek "Waterdrop" Tachyon přívěsek Opal 2 barvy

Kód: JP-SK08AM_H
4 820 Kč 3 983 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Tachyonizovaných přívěsek Waterdrop přívěsek Opal má na základně krásný kámen barvy aqua nebo fialové ametyst s ohnivými opály a kubickými zirkonovými akcenty. Posiluje imunitní systém a pomáhá chránit před elektromagnetickými poli.

 

Detailní informace

Barva: Svetlomodrá (Aqua)
Na objednávku 1 - 2 týdny* | JP-SK08AQ_H
Můžeme doručit do: 11.10.2021
4 820 Kč
3 983 Kč bez DPH
Barva: Fialová - ametyst
Na objednávku 1 - 2 týdny* | JP-SK08AM_H
Můžeme doručit do: 11.10.2021
4 820 Kč
3 983 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Tachyonizovaných přívěsek Waterdrop přívěsek Opal má na základně krásný kámen barvy aqua nebo fialové typu ametyst s ohnivými opály a kubickými zirkonovými akcenty. Posiluje imunitní systém a pomáhá chránit před elektromagnetickými poli.

  Všechny kameny jsou vsazeny do ryzího stříbra. Nikdo by nikdy nehádal, že máte na sobě něco, co posiluje imunitní systém a pomáhá chránit před elektromagnetickými poli. Řetízek není součástí balení.

Všechny naše tachyonizované přívěsky jsou určeny k nošení přes brzlíku žlázu. Subtilní organizační energetické pole (SOEF) brzlíku žlázy převádí Tachyon na různé frekvence, které jsou potřebné k vytvoření pořádku a harmonie.

Tachyonizované přívěsky pomáhají chránit imunitní systém před vyčerpávajícími a škodlivými účinky elektromagnetických polí (EMF), které generují všechny elektrické spotřebiče, počítače, televizory a vysoušeče vlasů.

I elektrický systém vašeho vozidla může odtéci do těla. Tachyonizované přívěsky pracují nabíjením vašeho subtilního organizačního energetického pole (SOEF), které pomáhá posilovat imunitní systém tak, aby EMP a jiné nebezpečné vlivy nebyly schopny vyčerpat vaše energetické pole.

Tachyon

nastavení VLASTNOSTI A ROZMĚRY

  • Materiál: stříbro AG 925, opál, kubický zirkon
  • Rozměr: 2,5 cm x 1 cm
  • Produkt se dodává bez řetízku, to zn. řetízek není součástí balení.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Tachyonové šperky
Záruka: 2 roky
Materiál: Stříbro AG 925

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Advanced Tachyon Technologies International USA produktytachyon WAGNER PRODUKTY

Společnost byla založena počátkem 90. let Davidem Wagnerem, autorem tachyonové komory a tachyonové energie. Dodnes představuje jedinou firmu vyrábějící originální patentované Tachyonové produkty na světě. Mezi nejoblíbenější produkty patří Tachyon Silica disky, Pather Juice, Silica Gel, Micro disky a tachyonizovaných voda. Společnost ATTI patří mezi lídry v oblasti ochrany před elektrosmogem (EMF) a v současnosti pracuje na ochraně vůči 5G frekvenci.

BLOG o Tachyonové energii :http://www.tachyon-pro.sk

tachyon energie produkty