Golí Nutrition Balíček Ashwagandha KSM-66 + Apple Cider Vinegar Gummy žvýkací vitamínové želé 2 x 60 ks

Balíček Golí Nutrition Ashwagandha KSM-66 + Apple cider Gummy žvýkací želé. Ashwagandha je adaptogen – rostlina, která pomáhá tělu udržovat rovnováhu a přizpůsobit se stresu. Vitamin D, vitamin rozpustný v tucích, podporuje zdravý imunitní systém a hraje zásadní roli ve zdravém vývoji kostí, zubů a svalů.

Cílem Goli Nutrition bylo vytvořit pohodlný a chutný způsob, jak může každý začlenit jablečný ocet a další nezbytné vitamíny a živiny do své každodenní rutiny. A tak vznikly Golí Nutrition Apple Cider Vinegar Gummy žvýkací želé z jablečného octa obohacené o vitamíny B9 a B12.

 • redukce stresu
 • zlepšení spánku a psychická pohoda
 • podpora zdravého metabolismu
 • ochrana srdce
 • ochrana imunitního systému

Dostupnost Dočasně vyprodáno
Kód: 999/S33
1 082 Kč –5 % 1 033 Kč
Golí Nutrition Balíček Ashwagandha KSM-66 + Apple Cider Vinegar Gummy žvýkací vitamínové želé 2 x 60 ks
Golí pastilky titul
Tip
1 082 Kč –5 %
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Při objednávce nad 2 000 Kč
30 dní na výměnu zdarma
30 dní na výměnu zdarma
Platí pro nepoškozené zboží. Peníze vrátíme do 2 prac. dní.
Rychlé doručení
Rychlé doručení
Do 2 dnů tak máte zboží doma
Odborné poradenství
Odborné poradenství
Odborníci, kteří vám s výběrem poradí

Balíček Golí Nutrition Ashwagandha KSM-66 + Apple cider Gummy žvýkací želé. Ashwagandha je adaptogen – rostlina, která pomáhá tělu udržovat rovnováhu a přizpůsobit se stresu. Vitamin D, vitamin rozpustný v tucích, podporuje zdravý imunitní systém a hraje zásadní roli ve zdravém vývoji kostí, zubů a svalů . Cílem Goli Nutrition bylo vytvořit pohodlný a chutný způsob, jak může každý začlenit jablečný ocet a další nezbytné vitamíny a živiny do své každodenní rutiny. A tak vznikly Golí Nutrition Apple Cider Vinegar Gummy žvýkací želé z   jablečného octa obohacené o vitamíny B9 a B12.

Výrobci KSM-66® Ashwagandha integrovali svoji výrobu tak, aby vyprodukovali nejkvalitnější, prémiový extrakt. Vybudovali udržitelný dodavatelský řetězec a jedinečný proces zelené extrakce, který umožňuje bylině zachovat si své výhody. Je to nejvíce biologicky extrakt dostupný na trhu. Tradičně, stejně jako v moderní vědě, se doporučuje používat kořeny rostliny Ashwagandha (a nikoli listy) pro své adaptogenní vlastnosti. KSM-66® přísně používá pouze kořeny a žádnou jinou část rostliny.

Cílem Goli Nutrition bylo vytvořit pohodlný a chutný způsob, jak může každý začlenit jablečný ocet a další nezbytné vitamíny a živiny do své každodenní rutiny. A tak vznikly Golí Nutrition Apple Cider Vinegar Gummy žvýkací želé z   jablečného octa obohacené o vitamíny B9 a B12.

ashwa

hvězda_2 BENEFITY GOLÍ ASHWAGANDHA

Klinicky prokázáno, že KSM-66® Ashwagandha:

 • Pomáhá snižovat napětí
 • Pomáhá podporovat paměť a koncentraci
 • Podporujte vytrvalost, sílu a velikost svalů
 • Zlepšete kvalitu spánku
 • Podpořte sexuální funkce
 • Snižuje a udržuje zdravou tělesnou hmotnost
 • Vitamin D, vitamín rozpustný v tucích, podporuje zdravý imunitní systém a hraje zásadní roli ve zdravém vývoji kostí, zubů a svalů

DOPORUČENÉ UŽÍVÁNÍ:

 • 2 želé bonbóny / 2 krát denně

SLOŽENÍ GOLÍ ASHWAGANDHA

 Jedinečný a přírodní profil chuti smíšených bobulí dokonale doplňuje ašvagandu a další přísady.

Extrakt z kořene KSM-66® Ashwagandha, vitamín D2 (ergokalciferol), organický tapiokový sirup, organický třtinový cukr, voda, pektin, přírodní aroma, kyselina jablečná, kyselina citrónová, citrát sodný, organické ovocné a zeleninové šťávy (barvivý lecitin.

Velikost dávky: 1 ks želé
Balení obsahuje 60 ks
Množství
v 1 dávce
% RHP*
Celkový obsah uhlohydrátů 3,5 g -
 
Celkový obsah cukrů
2 g -
KSM-66 ® Ashwagandha Root Extract 150 mg -
Vitamin D2 (Ergocalciferol) 12,5 mcg -  

KSM-66® Ashwagandha je vyráběna podle rozsáhlých bezpečnostních opatření a získala nejvyšší počet certifikací včetně těchto: USDA Organic, Non-GMO Project Verified, Gluten-Free, Kosher a je držitelem mnoha dalších certifikátů včetně ISO a cGMP od USP, NSF, WHO a UL-NPA.

hvězda_2 BENEFITY GOLÍ APPLE CIDER VINEGAR

 • Vitamin B12 pomáhá při produkci buněčné energie v těle a rozkládá jídlo, které jíte, na dostupnou energii, bojuje proti únavě a vyčerpanosti,
 • Vitamin B9, známý také jako kyselina listová, plní mnoho funkcí v celém těle a podporuje celkové zdraví a pohodu
 • Pomáhá podporovat zdravý imunitní systém
 • Složky v Golí pryžových želé hrají zásadní roli při udržování hladin homocysteinu, které pomáhají podporovat zdravé srdce
 • Pomáhají vašemu tělu efektivněji metabolizovat živiny
 • Podporují zdravou funkci nervového systému

DOPORUČENÉ UŽÍVÁNÍ:

 • 1 - 2 pryžové želé / 3 krát denně

SLOŽENÍ GOLÍ APPLE CIDER VINEGAR

Jablečný ocet, organická červená řepa, organické granátové jablko, vitamín B9, vitamín B12, bio tapiokový sirup, voda, organický třtinový cukr, pektin, citrát sodný, kyselina citrónová, kyselina jablečná, přírodní jablečné příchutě, organická ovocná a zeleninová šťáva ).

Velikost dávky: 1 želé
Balení obsahuje 60 ks
Množství
v 1 dávce
% RHP*
Celkový obsah uhlohydrátů 4 g -
 
Celkový obsah cukrů
1 g -
Jablečný ocet 500 g -
Organická červená řepa 40 mcg -  
Organické granátové jablko 40 mcg -

Vitamin B12

200 mcg

50%

Vitamin B9

1,2 mcg

50%

goli banner_1

Doplňkové parametry

Kategorie: Podpora imunity a zdraví
Záruka: Dátum spotreby
Forma: Želé
Obsah: 60 ks
Zdravotní téma: Imunita, Klouby, Stres, Metabolismus
Kategorie: Doplňky stravy a vitamíny

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

PROČ GOLÍ NUTRITION? Golí Nutrition je společnost zaměřená na výživu lidí, která se zavazuje poskytnout světu klíč k udržitelnému zdraví prostřednictvím inovativních produktů, které jsou vhodné pro jakýkoliv životní styl. Golí Nutrition se snaží usnadnit zdraví tím, že pomáhá spotřebitelům dosáhnout cílů v oblasti výživy výrobky, které zpříjemňují každodenní užívání vitamínových doplňků. Jsou bezlepkové, bez GMO, veganské, bez želatiny, košér a bez barviv a příchutí z umělých zdrojů.

V GOLÍ NUTRITION jsou hrdí na to, že podporují práci s Vitamin Angels, projektem, ve kterém se neustále snaží snižovat podvýživu u dětí tím, že jim poskytují přístup k život zachraňujícím vitamínům a minerálům. Každý uskutečněný nákup poskytuje v rámci partnerství se společností Vitamin Angels grant na vitamíny 1 za 1, který dítěti v nouzi poskytne 6 - měsíční dodávku vitamínů.

Podobné produkty