Bubny a perkuse

Nejprodávanější

15 položek celkem
hpd30 stahlzungen trommel hapi drum mattschwarz 30cm set tragetasche
Bestseller
od 2 314 Kč

Bodhi Hapi Drum steel tongue drum buben je nenáročný buben pro začátečníky i pokročilé. Je vyroben z kovu, který je velmi vhodný na jógu, meditaci a muzikoterapii. Má...

HPD26
MEINL Sonic Energy Hand Drum Buben 40.6 cm - Flower Of Life
Novinka Bestseller
1 534 Kč

MEINL Sonic Energy Hand Drum Buben 40.6 cm - Flower Of Life je ručně vyrobené mistrovské dílo v ořechové hnědé barvě, díky kterému dostanete teplé a rezonující tóny.

HD16WBFOL
meinl perkusny nastroj didgeridoo 120 cm cervene
699 Kč

Perkusní nástroj Didgeridoo je vyroben z bambusu a nabízí skvělý způsob, jak začít nejstarším dechovým nástrojem na světě.

DDG1-R
meinl sonic energy perkusny nastroj 17 tonova kalimba akacia
1 297 Kč

Perkusní nástroj 17-tónová kalimba je vynikající znějící melodický nástroj s jedinečnými vlastnostmi, nejen zvukovými, ale i designovými. Všech 17 tónů ve stupnici C dur se...

KL1707H
meinl perkusny nastroj kalimba small g c f f c
515 Kč

Perkusní nástroj kalimba je vynikající znějící melodický nástroj s jedinečnými vlastnostmi, nejen zvukovými, ale i designovými.

KA5-S
meinl perkusny nastroj kalimba medium a c c a a f e e b
751 Kč

Perkusní nástroj kalimba je vynikající znějící melodický nástroj s jedinečnými vlastnostmi, nejen zvukovými, ale i designovými. Masivní konstrukce, pozlacené ocelové klávesy a...

KA9-M
meinl sonic energy perkusny nastroj chime kvet zivota
543 Kč

Perkusní nástroj typu Chimes disponuje jasným zvukem ideálním pro dotváření atmosféry. Představuje počátek všech věcí prostřednictvím posvátné geometrie.

EC-FOL
meinl perkusny nastroj guiro v tvare zaby medium
517 Kč

Perkusní nástroj Guira ve tvaru žáby je vyrobený ze dřeva pro dosažení autentického zvuku. Součástí balení je i palička.  

FROG-M
meinl perkusny nastroj didgeridoo cierne
699 Kč

Perkusní nástroj Didgeridoo je vyroben z bambusu a nabízí skvělý způsob, jak začít nejstarším dechovým nástrojem na světě.

DDG1-BK
meinl native american style hoop drum 15 38 cm flower of life hod15 fol hod15 fol 0
3 354 Kč

MEINL Native American-Style Hoop Drum 38 cm flower of life (HOD15-FOL) je ručně vyrobené mistrovské dílo v ořechové hnědé barvě.  

HOD15-FOL
meinl native american style hoop drum 15 38 cm endless knot hod15 ek hod15 ek 0
3 354 Kč

MEINL Native American-Style Hoop Drum 38 cm Endless knot (HOD15-EK) vydává teplý a silný zvuk.  

HOD15-EK
MEINL Sonic Energy Gong Polish čistič gongů 250ml
517 Kč

MEINL Sonic Energy Gong Polish je určen výhradně k čištění povrchu gongu. Je to kombinace dvou čisticích prostředků, koncentrovaný tekutý čistič a originální leštící emulze MEINL.

MGP
Meinl Rainstick hůlka se zvukem deště
Novinka
od 361 Kč

Dešťová hůl - Rainstick je hudební nástroj vyrobený z přírodního bambusového dřeva s krásným zvukem připominajícim déžť a s dlouhým dozníváním.

RS1BKS
MEINL Sonic Energy Thunder Drum klein TD S 22b52ad
Bestseller
257 Kč

MEINL Sonic Energy Thunder Drums znovu vytvářejí atmosférické zvuky bouřky. Jednoduše ovladatelný pro vytvoření více dynamiky a efektů, je to jedinečný nástroj pro každého...

TDS
MEINL Sonic Energy Thunder Drum TD-L Large (TD-L)
387 Kč

MEINL Sonic Energy Thunder Drums znovu vytvářejí atmosférické zvuky bouřky. Jednoduše ovladatelný pro vytvoření více dynamiky a efektů, je to jedinečný nástroj pro každého...

TDL

Německá značka Meinl Sonic Energy nabízí hudební nástroje vyladěné na konkrétní frekvence, které pomáhají při vyrovnávání energie těla pomocí zvukové terapie. Bubny a perkusní nástroje jsou skvěle doplní při terapiích zvukem a doladění atmosféry.