Eko podložky na jógu

eko podložky na jógu

Ekologické přírodní podložky patří svou kvalitou mezi nejlepší podložky pro cvičení jógy. V kategorii naleznete podložky bez umělých vláken jako korková podložka, jutová podložka nebo gumová podložka. Přírodní gumové podložky v naší nabídce jsou vyrobeny z přírodního kaučuku mimo Amazonského pralesu. Téměř všechny přírodní podložky mají větší váhu než běžné podložky (kolem 2 kg +).

Podložky jsou vyrobeny z materiálů jako přírodní kaučuk nebo jutovina v kombinaci s dalšími povrchy – PU, semiš, microfiber, korek. Nejoblíbenější kombinace je přírodní kaučuk + PU povrch, která poskytuje maximální nekluznost povrchu a trvanlivost. Díky tomu se hodí téměř na všechny styly jógy od Ashtanga, Jivamukti, Hatha jógu po Vinyasa, Power jógu a jiné. Podložky lze použít i jako oboustranné. Dnes si díky kvalitě získávají oblibu mezi fitness, crossfit, deepwork, bodyart a podobnými styly cvičení.

Přečtěte si také PORADCE VÝBĚREM PODLOŽEK NA JÓGU

Standardní podložka na cvičení má rozměry o délce 180 cm, šířce 60 cm a tloušťce 4 mm.

Jak se čistí podložka na cvičení

Před prvním použitím se doporučuje vyčistit podložku z výroby. Následně pro běžnou údržbu můžete zvolit čistič na podložku. Pro jednotlivé typy materiálů podložek jsme připravili sérii, jak čistit pomůcky.

Na nošení se vám bude hodit taška k podložce nebo popruh na nošení. Pokud se vám jógová nebo gymnastická podložka na fitness klouže nebo se zdá studená můžete zvolit ručník na podložku.

Nejprodávanější

Stránka 1 z 2 - 25 položek celkem
Nahoru
Další produkty
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Při objednávce nad 2 000 Kč
30 dní na výměnu zdarma
30 dní na výměnu zdarma
Platí pro nepoškozené zboží
Rychlé doručení
Rychlé doručení
Do 2 dnů tak máte zboží doma
Odborné poradenství
Odborné poradenství
Odborníci, kteří vám s výběrem poradí