Spolupráce

Líbí se ti co děláme a chtěl by si s námi více spolupracovat?

Ať už máš jóga studio, firmu, neziskovky, svůj projekt, si influencer, vloger nebo jóga freak, pro každého máme něco co můžeme na naší společné cestě sdílet a vzájemně si pomoci a udělat tento svět o něco krásnějším.

 

 Mohli ste nás videt na jóga eventech: 

mohli-ste-nas-vidiet_1

 

Spolupracujeme a podporujeme se nazvájem

Vivido.fit – Online lekce jógy, pohybu a terapie pro Váš duševní wellness

vivido_vignette_cs

Věříme, že spokojenost a zdraví začínají péčí o sebe samé. Budujeme místo, kde najdete
rozmanité lekce jógy, pohybu a terapie, které potěší duši, posílí tělo a uvolní mysli. Vše dostupné online a na jednom místě; kdykoli a kdekoli ve virtuální knihovně. Rozbalte podložku, připravte pomůcky a na Vivido.fit pro sebe najděte přesně to pravé! Bude to lekce jógy, pilates nebo relaxace?

Jste lektor/ka jógy, trenér/ka nebo terapeut/ka? Pak tvořte lekce jógy, tréninky či terapie a ostatní nechte na nás! Na platformě Vivido.fit najdete potřebné nástroje pro bezstarostné podnikání v oblasti jógy, pohybu a péče o duši a zároveň možnost, jak si vybudovat smysluplný pasivní příjem. Zajistíme prodej a publikaci vaší tvorby, pomůžeme s marketingovou strategií, postaráme se o administrativu, půjčíme technické vybavení a mnohem víc. Tak, abyste se vy mohli soustředit na to, co vás opravdu baví. Založte si profil a změňte své lektorské snění v úspěšné podnikání.

 

whhitespace