Cestovní a přenosné podložky na jógu

travel mats_1

Cestovní skládací podložky jsou výborným společníkem na ​turistiku a cestování po světě. Díky své malé tloušťce ​1-2mm a odolnému materiálu​ jako kaučuk nebo PVC vám cestovní podložka poskytne prostor na cvičení jógy na pláži i vrcholu sopky na Bali.

Cestovní položky váží ​okolo 1kg ​a nezaberou mnoho místa v kufru. Můžete je složit jako ručník. Alternativou k cestovním podložkám je​ jóga ručník ​s protiskluzovou vrstvou. Rozdíl je především v krčení materiálu při cvičení a odolnosti. Cestovní jogamatku zároveň můžete použít i jako extra vrchní vrstvu na jinou podložku pro lepší přilnavost nebo z ​hygienických důvodů.

Přečtěte si také našeho průvodce výběrem protiskluzové podložky na cvičení.

Jak se čistí cestovní podložka na jógu

Před prvním použitím se doporučuje vyčistit podložku z výroby. Následně na běžnou údržbu můžete zvolit čistič na podložku. Pro jednotlivé typy materiálů podložek jsme přirapvili sérii jak čistit pomůcky.

Na nošení se vám sejde taška k podložce nebo popruh na nošení. Pokud se vám jóga podložka nebo gymnastická jógamatka na fitness klouže nebo zdá na dotek studená můžete zvolit ručník na podložku.

Nejprodávanější

Stránka 1 z 1 - 15 položek celkem
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Při objednávce nad 2 000 Kč
30 dní na výměnu zdarma
30 dní na výměnu zdarma
Platí pro nepoškozené zboží
Rychlé doručení
Rychlé doručení
Do 2 dnů tak máte zboží doma
Odborné poradenství
Odborné poradenství
Odborníci, kteří vám s výběrem poradí