Terapeutické ladičky

Terapeutické kovové ladičky1

Zvukoterapie v podobě zvuků či vibrací vás může uklidnit, ale i oslabit. Terapeutické ladičky jsou nástroje v podobě vidlic, vyrobené z kovu, které úděrem speciální hůlkou, nebo samotné o odložku nebo ruku rozkmitají a vydávají příjemné pro naše tělo prospěšné chvění - každá ladička má přesně stanovený kmitočet (frekvenci) a od toho se odvíjejí její terapeutické vlastnosti.

Terapie ladičkami je vhodná pro všechny věkové kategorie a je velmi dobře kombinovatelné s kraniosakrální terapií, masážemi, psychoanalýzou, meditacemi, aromaterapií, kryštáloterapiou a jinými energetickými terapiemi. Je možné je používat i u předčasně narozených miminek a osob s mentálním a tělesným postižením. Velmi dobré výsledky jsou zaznamenány také při použití u domácích mazlíčků ve veterinární praxi.

Terapeutická ladička a léčení zvukem je úžasný a efektivní způsob, jak pomáhat odstraňovat energetické blokády a ovlivňovat náš individuální biologický rytmus. Ladičky mohou pomoci imunitnímu systému a pomoci stimulovat tělo, aby se samo uzdravilo.

Jsou úžasným pomocníkem nejen při fyzických a psychických potížích jako jsou úzkost, deprese, stres, nespavost, ale i při terapii s programy a bloky uloženými v podvědomí. Může vám také pomoci překonat následující stížnosti: hypersenzitivní nervový systém, bolest způsobená fyzickým traumatem, bolesti hlavy, vyčerpání, chronická bolest.

Nejčastěji dělíme podle velikosti a určení ladičky na: 

  • Planetární terapeutické ladičky - ideální pro pravidelné používání a terapie
  • Planetární ladičky
  • Ladičky typu "Master"
  • Standardní a Natural
  • Vzor květ života
info 

 
Přečtete si: jak používat ladičky terapeutické a jejich účinky

Nejprodávanější

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Při objednávce nad 2 000 Kč
30 dní na výměnu zdarma
30 dní na výměnu zdarma
Platí pro nepoškozené zboží
Rychlé doručení
Rychlé doručení
Do 2 dnů tak máte zboží doma
Odborné poradenství
Odborné poradenství
Odborníci, kteří vám s výběrem poradí

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení