Jak platit v obchodě

možnosti platby

Snažíme se proces platby udělat co možná nejjednodušší a rychlý jak se jen dá. Zatím máme na výběr tři způsoby platby za zboží, později přidáme další oblíbené možnosti. Nákup v našem e-shopu je zcela bezpečný díky certifikátu HTTPS, údaje o platbě jsou šifrována a neukládají se u nás.

 

- Dobírka

Tradiční způsob platby. Zboží po přijetí objednávky zabalíme, zašleme na zadanou adresu a zaplatíš přímo při převzetí zboží v hotovosti nebo kartou rovnou kurýrovi.


- Bankovním převodem na náš účet
  E-mailem od nás na faktuře obdržíš platební údaje (číslo účtu, variabilní symbol, datum splatnosti) a částku za zboží nám pošleš ze své banky. My obliba platby přes mobilní aplikace, které jsou rychlé a pohodlné :). Když se nám částka připíše na účet (v Tatra bance), zboží ihned expedujeme.

 

- Platební kartou (VISA, Mastercard) přes GoPay

Po odeslání objednávky s povinností platby budeš přesměrován do zabezpečeného systému platební brány GoPay, kde online zadáš platební údaje z tvé karty. Pokud nenastane žádný technický problém (věříme, že ne), platba bude autorizovaná, peníze obdržíme rychle a stejně rychle i zboží, které máme skladem zabalíme a nejpozději na další pracovní den ti ho expedujeme.

 

Pokud by ti něco ohledně platby za zboží nebylo jasné, rádi pomůžeme na info@flexity.sk.