Pouze dnes doprava zdarma od 250 Kč. Použij kód: dopravavikend

Jak zlepšit výživu a doplňky stravy

Řešíte aktuální téma zdraví a životosprávy?

V dnešní době si uvědomujeme, že už téměř vůbec nedokážeme dostat správné výživové hodnoty z vypěstovaného jídla (pokud si ho správně nevypěstujeme sami). Na trhu už proto máme desítky let různé doplňky výživy. V posledních letech však stále více lidí zajímá nejen složení, ale i původ a kombinace těchto doplňků.

Pokud nám skutečně jde o to získat to podstatné užíváním doplňků stravy, je třeba si něco i nastudovat a zároveň hledat způsoby jak „hacknout“ nebo prostě optimálně vstřebat a přijmout co nejvyšší dávku pro tělo. Bez pochopení některých procesů v těle a správného přístupu ke stravě nebudeme umět dostatečně zužitkovat kupované doplňky a nebudeme cítit efekt v praxi.

Připojujeme inspirativní osobní příběh Paula Claytona jako změnou výživy dokázal tělu pomoci snížit zánět v těle a překonat autoimunitní onemocnění štítné žlázy, které jej později podnítilo ke zkoumání této oblasti a přispěl ke vzniku produktů Zinzino:

Pokud vás zajímá více a chtěli byste další užitečné zdroje, přihlaste se níže se svým emailem a zašleme vám další přednášky a užitečné ebooky a informace o stravě, vitamínech, doplňcích stravy a o tom jak posílit svou imunitu.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení