Jak zlepšit výživu a doplňky stravy

Řešíte aktuální téma zdraví a životosprávy?

V dnešní době si uvědomujeme, že už téměř vůbec nedokážeme dostat správné výživové hodnoty z vypěstovaného jídla (pokud si ho správně nevypěstujeme sami). Na trhu už proto máme desítky let různé doplňky výživy. V posledních letech však stále více lidí zajímá nejen složení, ale i původ a kombinace těchto doplňků.

Pokud nám skutečně jde o to získat to podstatné užíváním doplňků stravy, je třeba si něco i nastudovat a zároveň hledat způsoby jak „hacknout“ nebo prostě optimálně vstřebat a přijmout co nejvyšší dávku pro tělo. Bez pochopení některých procesů v těle a správného přístupu ke stravě nebudeme umět dostatečně zužitkovat kupované doplňky a nebudeme cítit efekt v praxi.

Připojujeme inspirativní osobní příběh Paula Claytona jako změnou výživy dokázal tělu pomoci snížit zánět v těle a překonat autoimunitní onemocnění štítné žlázy, které jej později podnítilo ke zkoumání této oblasti a přispěl ke vzniku produktů Zinzino:

Pokud vás zajímá více a chtěli byste další užitečné zdroje, přihlaste se níže se svým emailem a zašleme vám další přednášky a užitečné ebooky a informace o stravě, vitamínech, doplňcích stravy a o tom jak posílit svou imunitu.