Tachyonizovaných voda Tach-O-Splash 120ml

Kód: TW4H
400 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
24.9.2020

tachyonizovaných voda Tach-O-Splash nabíjí Subtilní organizující energetické pole (SOEP) každé buňky v našem těle.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lze použít při jakémkoliv zdravotním problému. Výborná je i pro rostliny, zvířata, pro použití v kosmetických produktech, po holení, při koupání apod. Tachyonizovaných voda Tach-O-Splash nabíjí Subtilní organizující energetické pole (SOEP) každé buňky v našem těle.

Dokáže projít přes hematoencefalickou bariéru v mozku a transformovat celou tvou bytost na supervodič, energizující rozrušené SOEP a dovoluje tak blokádám se rozptýlit. Odstranění blokád v energetickém systému je klíčem k zářivému zdraví a dlouhověkosti.

Celosvětové výzkumy ukazují výrazné účinky tachyonizovaných vody na život. Je to klíč k dosažení vyšší úrovně vitality a duševní pohody.

 

Dokáže projít přes hematoencefalickou bariéru v mozku a transformovat celou tvou bytost na supervodič, energizující rozrušené SOEP a dovoluje tak blokádám se rozptýlit. Odstranění blokád v energetickém systému je klíčem k zářivému zdraví a dlouhověkosti. Zvýšená bioenergetika dovolí tvému ​​tělu začít fyzickou a emocionální detoxikaci. Jak se tvé tělo očišťuje a vybalancoval navrací se do své přirozené rovnováhy.

Podle slov Dr. Gabriela Cousens, tachyonizovaných voda možná není klíčem k nesmrtelnosti, ale jako výzkumy ukazují, je klíčem k zářivému zdraví. Celosvětové výzkumy ukazují výrazné účinky tachyonizovaných vody na život. Je to klíč k dosažení vyšší úrovně vitality a duševní pohody.

 

Složení:
Čistá tachyonizovaných voda (destilovaná)

 

Možnosti využití:
Lze použít při jakémkoliv zdravotním problému. Výborná je i pro rostliny, zvířata, pro použití v kosmetických produktech, po holení, při koupání apod.

 

Velikosti:
Dostupné ve 2 velikostech - ve velikosti 120 ml (obsahuje přibližně 2100 kapek) a 480 ml (obsahuje přibližně 8400 kapek).

 

Dávkování a SKLADOVÁNÍ:
Je velmi důležité, aby detoxikace probíhala pomalu, jen tak bude příjemná. Doporučujeme začít 5 kapkami 2 až 3x denně, mezi jídly. Kápněte si přímo pod jazyk, podrž vodu asi 20 sekund a potom spolkněte. Mnoho lidí užívá časem 15 až 30 kapek 3x denně jako prevenci. Po otevření se doporučuje skladovat v chladničce. Uschovávaj mimo dosah dětí.

 

Kontraindikace a upozornění:
Je důležité, aby si se kapátkem nedotkl úst nebo tekutiny, do které vodu kapky. Mohlo by totiž dojít ke zneČIŠTĚNÍ a množení nežádoucích bakterií.

Doplňkové parametry

Kategorie: Regenerace a Tachyon
Záruka: 2 roky
Objem: 120 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Advanced Tachyon Technologies International

Tachyon

480 Tesconi Circle, Santa Rosa, USA

Společnost byla založena počátkem 90. let Davidem Wagnerem. Dodnes představuje jedinou firmu vyrábějící originální patentované Tachyonozivané produkty na světě.

BLOG o Tachyonoch:http://www.tachyon-pro.sk