Liforme Yoga Mat jóga podložka se vzorem 4 mm (modrá)

Kód: 88
3 600 Kč –3 %
261 3 liforme yoga mat joga podlozka 4 mm modra
3 600 Kč –3 % 3 500 Kč
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
26.2.2020

Podložka Liforme Yoga Mat poskytuje přirozený proti-smykový povrch, který tě zachytí v každé náročné pozici. S hmotností cca 2,5 kg představuje tato jogamatka výborný kompromis mezi lehkostí a komfortem pro tvé klouby. Vhodné na Jógu, Pilates či Fitness.

 

Joga taška zdarma

Detailní informace

Detailní popis produktu

 oficialny-distributor-cz_2

editovat ROZMĚRY

Standardní rozměr: 2,5 kg, 185 cm délka, 68 cm šířka, 4, 2 mm tloušťka.

 

nastavení VLASTNOSTI

• tloušťka 4 mm je ideálním kompromisem mezi váhou a měkkostí podložky.
• přírodní povrch podložky zajišťuje neklouzavost i při vysoké vlhkosti nebo pocení.
• udržitelná výroba zajišťuje vysoce kvalitní materiál, který se nerozkládá, netrhá a nebledne. Vlastnosti jogamatky se časem ještě zlepšují.
• patentovaný protiskluzový povrch ze spodní strany.
• nadbytečný materiál z procesu výroby je opětovně zrecyklovaný a použitý na výrobu dalších produktů, čímž nevzniká žádný zbytečný odpad
• přírodní kaučuk a eko - polyuretan

 

 atom TECHNOLOGIE

  • unikátní alignforme systém, který funguje jako navigační nástroj.
  • intuitivní a uživatelsky optimálně vyznačení čar Yoga mat Vám poskytuje pomoc při základních polohách
  • vhodné pro všechny jogíny a pro jakýkoli styl jógy

 

 

 

hviezda_2 7 důvodů Proč Liforme Yoga Mat

 

  • Grip jako bojovník: Patanjali trefil hřebík po hlavičce, když řekl: "Sthira Sukhov asana" (Asana je stabilní a pohodlná pozice). Jednou z najdôležitjších úloh jogamatky je poskytovat dobrý grip. Kluzký povrch na jogamatke může vaše cvičení velmi znepříjemnit, snížit jeho efektivitu a dokonce si můžete i ublížit. Toto všechno jsme brali na vědomí, když jsme procházeli zdroje naší planety skrz na skrz, abychom našli ten nejlepší materiál na výrobu jogamatky. "GripForMe" materiál je ten nejméně kluzký materiál který na zemi právě existuje. Neklouže ani když jste mokří jako myš. Třeba to zkusit ...

 

  • Přátelský k tělu ik planetě: Věříme, že k planetě třeba být takový ohleduplný jak to jen jde, že? Nuže, některé společnosti jsou stále v době kamenné. My naštěstí ne ... Mysleli jsme i na blaho vašeho těla, tak jsme použili ty nejpohodlnější materiály, jaké jsme našli. Na většinu jogamatky jsme použili přírodně dostupnou gumu z udržitelného zdroje. Značky "AlignForMe" jsme do jogamatky raději vyryli, jako kdybychom měli použít pro přírodu nebezpečný inkoust. Yogamatka je spojena nový tepelným systémem, který nahradil lepení toxickými lepidly. Naše jogamatka neobsahuje žádné těžké kovy jako např. olovo nebo kadmium.

 

  • Jedinečný "AlignForMe" systém: Náš nový systém AlignForMe má funkci přesné navigace vašeho těla po jogamatke při cvičení ásany. Už nebudete muset bloudit po podložce a lámat si hlavu s tím, kam dát kterou ruku či nohu. Náš systém je jedinečný. Kombinace šikovných značek vám poskytuje tolik pomoci kolik potřebujete, je to jen na vás.

 

  • Širší a delší: Mnozí z nás žijí v městech a jsou nuceni cvičit ve stísněných prostorách - v apartmánech, narážející do nábytku nebo v přeplněných studiích jógy. Nám je příjemnější mít trochu více místa a přesně tak jsme vyrobili i naši jogamatku. Tím, že je naše jogamatka trochu širší a delší, na ní může cvičit opravdu každý.

 

  • Podpora, stabilita a odpružení: Neznáme každého z vás, ale v některých pozicích se kostnaté části těla dotýkají země a to vůbec není příjemné. Tyto kostnaté části by měly být chráněny. Použili jsme silnou a tvrdou přírodní gumu kterou jsme doplnili o měkoučkou plsť. Takto jogamatka poskytuje silnou ale pohodlnou oporu při cvičení.

 

  • Vytvořená jogín pro jogín: V průběhu designování jsme konzultovali a získávali informace od nejlepších jogíny světa. My všichni v Liforme milujeme jógu a proto jsme pro vás připravili kvalitní produkt na cvičení jógy.

 

  • Perfektní kvalita: Perfektní výsledek je naše priorita. Liforme jogamatka je taková dobrá, jak se jen dá. Za tím si stojíme!

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Klasické podložky na jogu
Záruka: 2 roky
Tloušťka: 4,2 mm
Šířka: 68 cm
Délka: 185 cm
Materiál: Přírodní kaučuk
Povrch: PU
Barva: modrá
Doprava zdarma: od 2500 KČ
Hmotnost: střední 2-3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

JamesLotusLiftMat

 

NašE misE LIFORME

Podložky od jogínů pro jogíny

Našim cílem je překonávat obyčejné věci, řešit probémy, vytvářet lepší produkty, být přátelský k prostředí, být etický a sociálně spravedlivý.

Příběh našeho zakladatele jeho vlastními slovy:

Poprvé jsem okusil kouzlo jógy, stále jako teenager v roce 1996. Jel jsem na hodinu "Iengaru" s mojí mámou, protože jeden moudrý doktor mi doporučil jógu na mé bolesti zad, které se u mě začaly projevovat (to vše kvůli tomu, že jsem skateboardů).

Během následujících 10 let, navzdory stálému sezení za stolem (svému zádům jsem tím určitě nepomáhal) jako mediální právník, jsem stále chodil na jógu tak často jak to jen šlo a opravdu to mému zádům velmi pomohlo.

V roce 2004 nastal zlom v mém joga-životě, když jsem začal chodit na pravidelný Ashtanga výcvik, který vedla velmi zkušená instruktorka Heather. Postupně jak čas plynul, cvičil jsem ásany stále častěji. Byl to velmi pomalý proces, ale myslím si, že to je zcela běžné, když se snažíte najít rovnováhu mezi svým pracovním životem a cvičením jógy. Ale to vůbec nevadí jak jsem si časem uvědomil - jóga není soutěž nebo úkol kterou musíte splnit, a při jejím studiu se naučíte více než si myslíme.

A jak vlastně vznikl nápad na vytvoření naší jogamatky? No, všechno to začalo jednou jednoduchou myšlenkou. Měl jsem za sebou už mnoho hodin jógy a mnoho instruktorů z nichž každý učil polohování končetin trochu jinak. Tak jsem se sám sebe zeptal: "Proč někdo na karimatku nedá značky, aby učitelé přesně viděli jak na tom jsme, nebo abychom viděli jako stojíme?"

Ve zkratce, tato otázka nastartovala 5 letý proces výzkumu a vývoje obou AlignForMe (jak jsme to nakonec nazvali) a samozřejmě i dalších důležitých funkci Liforme jogamatky, z nichž některé se staly důležitější než samotná myšlenka. Špatný grip byl mým odvěkým nepřítelem na ostatních karimatkách, tak jsem se rozhodl, že s tím něco udělám. Když jsem se začal dozvídat o všech těch materiálech, jak se vyrábějí a které jsou ekologické, nebylo to jen úžasné, ale stalo se to středem mé pozornosti.

Pokud jde o proces vývoje podložky, neměl jsem žádnou představu, co jsem chtěl. Pokud by mi někdo předem řekl, že vývoji této jogamatky zasvětím několik let svého života a že kvůli němu budu muset 7krát cestovat na daleký východ nešel bych do toho. Naštěstí nikdo mi nic neřekl. Najednou jsem čelil tolika překážkám, že už nebylo možné vzdát se. Na druhou stranu, našel jsem spoustu nových přátel, v hlavě mi zkrslo několik nových nápadů, které si držím až dosud a chystám se je použít v budoucnu.

 

Když se to tak vezme, byla to pro mě velká čest vyvinout Liforme jogamatku a vytvořit naši společnost z ničeho. Jsem opravdu velmi hrdý na to, že jen po roce od vydání nové jogamatky, jsme ji poslali do 85 různých států světa a do všech 50 států USA. Liforme jogamatka za vás jógu neodcvičí, ale trochu vám zpříjemní (velmi) její cvičení (o tom to celé je). Když to tak je, jsem spokojen.

 

Jsem neustále nadšený z toho co se v Liforme snažíme dělat a jsem více než vďčný všem úžasným lidem, co nám s tím pomohli, tím kteří věřili mým snem a cílem pro Liforme při jejím zrodu, tím kteří mi pomáhají upavovať tyto cíle jak se Liforme vyvíjí . Všichni dobře vědí o kom mluvím, a z celého srdce jim děkuji.

 

A věřte mi když říkám, že Liforme se teprve rozjíždí. Tak tedy neváhejte a naskočte na náš vlak ..

OM Shanti.

S láskou, James.