Časté dotazy o tachyonových produktech

Připravili jsme pro vás sekci nejčastějších otázek a odpovědí ohledně používání tachyonizovaných produktů.

Ve Flexity naleznete pouze originální produkty od společnosti Advanced Tachyon Technologies.

Pokud vás zajímá téma Tachyon více do hloubky, doporučujeme si prohlédnout také videa na oficiální stránce:

Hledáte výhodnou nabídku tachyon produktů? Jen u nás 5% aktuální sleva na produkty Tachyon s kódem " tachyon5 "

ČASTÉ OTÁZKY A ODPOVĚDI

Ano, v podstatě každý produkt je určen pro konkrétní problém či konkrétní partii těla, ale to neznamená automaticky, že je nemůžete použít i na něco jiného.

Důvodem je, že všechny Tachyonizované produkty jsou samostatnou Tachyonovou anténou, tedy chrání jemnou strukturu našeho těla. Krásným příkladem je Tachyonizovaný polštářek na oči (Eye Pillow), určený pro okolí očí. Pokud vás však bolí záda, rameno nebo koleno, klidně jej tam můžete aplikovat.

Orgánová specifika, jakož i jejich jméno naznačuje, mají jedinečné bylinkové složení určené pro konkrétní situace, reps. konkrétní orgán, orgánovou soustavu.

Např. Panther Juice díky blahodárnému složení různých bylin přinese úlevu od bolesti, nátepníky jsou určeny k nošení na zápěstí, Brain and Memory kapky také díky složení jsou určeny pro celkové zlepšení metabolismu mozku a pod.

Pokud hledáte všestranný Tachyonizovaný produkt, který můžete mít vždy u sebe, i když cestujete nebo jste v práci, Silice Disky jsou nejlepší volbou pro vás.

Mají velkoplošné určení, můžete je využít jako ochranu před EMF a připevnit je na spotřebiče, router, elektrické jističe. Můžete je použít ale i v každodenním životě jako k nabíjení pitné vody, potraviny a výživových doplňků, ale také na část těla, která je v nerovnováze.

Obecně platí, že čím vyšší je poměr křemíku v produktu, tím má silnější účinek. Každý produkt má svůj poměr účinnosti v závislosti materiálu, ze kterého byl vyroben. Tachyonizovat lze totiž jen přírodní materiály, plast by se Tachyonizovat nedal, nemělo by to žádný účinek.

Například krystaly mají vyšší poměr křemíku než Silica disky a kromě toho jsou speciálně broušeny podél C-osy, což ještě více zvyšuje jejich účinnost.

Všechny Tachyonizované přívěsky jsou určeny, aby byly nošeny v oblasti tymusové žlázy, což znamená, že je tam stálý přísun Tachyonovy energie a tím pádem se podporuje imunitní systém a ochraňuje nositele před elektrosmogem. V případě ULTRA přívěsků je tam ještě extra bonus NEO pole.

ULTRA přívěsky obsahují 2 krystaly, které jsou otočeny vůči sobě tak, aby energie směřovala vůči sobě. Takto se vytváří tzv. NEO pole. Jako kdybychom otočili 2 TLC Bars vůči sobě, jen v menším. Takové NEO pole obsahují všechny ULTRA přívěsky.

Obecně nejsilnější přívěsek je náš ULTRA 5G Freedom přívěsek, obsahuje 2 krystaly, které jsou otočeny tak, aby energie směřovala proti sobě, takto se vyvařuje NEO pole.

Ve Vortex Pendant se nachází jeden krystal, který slouží k vertikalizaci systému.

Mini-V přívěsky jsou zmenšenými verzemi Vortex Pendantu. Vortex Pendant je ale určen pouze těm, kteří prošli kurz Vertikální Reality.

Nejbližší, co se týká síly a účinnosti k Vortexu je právě Freedom Pendant, který sice není pro profesionální terapeutické použití, ale je vhodný jako domácí první pomoc.

Oblíbeným přívěskem je ještě Vintage přívěsek, který v sobě obsahuje Tachyonizovaný Ultra Micro-Disk.

Všechny látkové Tachyon produkty jsou vyrobeny z bavlny a jsou zcela celé Tachyonizované. Tím, že těch látek je velké množství energie z nich do sebe naráží vytváří ULTRA produkt. Čelenky například mají také suchý zip a malou kapsičku, kde můžete vložit ještě skleněnou buňku nebo Silica Disky.

Během noci se obecně doporučuje nechat tělo odpočívat a nevystavovat kontinuálně tachyonovým produktům. Například Silice Disky se doporučují dát raději pod postel, aby nepůsobily přímo na fyzické tělo.

Není třeba produkty dále nabíjet. Produkty byly tachyonizovány v Tachyonově komoře.