Tipy na dekorace

Vybrali jsme pro vás inspiraci na tipy na dekorace do bytu, studia, meditační místnosti nebo svého koutku.

Komu ještě chcete udělat radost? Prohlédněte si i naše ostatní tipy. 

DEKORATIVNÍ SOCHY A OZDOBY 

BLOGPOPIS1080x430nasirku2 - 2022-10-25T085426.084

Pro milovníky interiérového designu. Ganesha, Buddha, Mahadevi, Tara sochy v různých velikostech nebo krásné figuríny v Asane? Vyberte si z naší nabídky kvalitních keramických, mosazných, kovových či dřevěných dekorativních sošek a doplňků a ozdobte si své studio, potěšte svou duši nebo blízkého. Podpořte Feng Shui prostoru krásnými sochami.

ELEKTRICKÉ AROMALAMPY A DIFUZÉRY

BLOGPOPIS1080x430nasirku2 - 2022-10-25T144351.491

Dopřejte si účiny esenciálních olejů v designových elektrických difuzérech. Elektrické aroma difuzéry maximalizují účinky esenciálních olejů, protože vzduch je považován za nejrychlejší způsob šíření. Elektrická vonná lampa je praktický a zároveň krásný interiérový doplněk. Stačí pár kapek esenciálního oleje, provoníte celou místnost a navodíte uklidňující atmosféru, která pohledí vaši duši. Difuzér je zároveň také skvělý zvlhčovač ovzduší.

VONNÉ TYČINKY A VYKUŘOVADLA

BLOGPOPIS1080x430nasirku2 - 2022-10-25T144732.516

Vonné tyčinky příjemné vůně zklidňují tělo i mysl. Navodí příjemnou atmosféru a jsou vhodné pro meditaci a relaxaci. Vonné tyčinky vyrobené v Indii. Vonné tyčinky Nag Champa patří mezi světově nejpopulárnější značky tyčinek. V kategorii naleznete vonné tyčinky, kadidla, vonné kužely, vykuřovadla, topné svazky, stojany na vonné tyčinky a kadidelnice. V nabídce naleznete indické, orientální, nepálské, tibetské a japonské typy vonných tyčinek.

MEDITAČNÍ POLŠTÁŘE NA SEZENÍ A MEDITACI  

BLOGPOPIS1080x430nasirku2 (98)

Pro chvilky ticha a klidu. Hodí se i jako alternativa k sezení v obýváku. Zpříjemněte si meditaci díky širokému výběru meditačních polštářů pro sezení na zemi nebo na zabutonu a podložce. Podle typu sezení si můžete zvolit typ rondo, zafu (širší), půlměsíc nebo extra široké flat polštáře pro meditaci. Vyberte si polštář podle výšky – čím máte ztuhlejší svaly dolní části těla tím vyšší polštářek si vyberte. Meditační polštář na jógu je nejčastěji plněn špaldovými slupkami z ekologického hospodářství nebo přírodní vatou – kapek. Další meditační pomůcky naleznete v naší sekci doplňků a dárků.

DEKY, PROSTĚRADLA, PŘIKRÝVKY A POTAHY NA POLŠTÁŘE

BLOGPOPIS1080x430nasirku2 - 2022-10-25T093606.135

Deka je univerzální dárek do každé domácnosti. Zpříjemněte si svůj meditační koutek i prostěradlem s mandalou či symboly z Indické tradice. Deky a přikrývky​ z bavlny a měkkého fleece materiálu. Můžete je použít během meditace a relaxu. Jsou vhodné i pro maséry na zakrytí klienta, popřípadě masérského stolu. Deky příjemně zahřejí tělo a udrží teplotu po cvičení.

DÁRKOVÉ POUKÁZKY

Samozřejmě pro vše dle vlastního výběru :)

BANERY PRE KATEGORIE darkova poukazka CZ