5 nejkrásnějších míst v Česku na jóga pobyt

joga pobyty cesko

Slovensko a Česko jsou nádherné a jedinečné země, a přece mají toho i hodně společného. Obě země nabízejí velké množství dech-beroucích míst a přírody, které se vyplatí navštívit. Podobně jako cestování na Slovensku, je i výlet napříč Českem jednou z věcí, které bychom si v rámci našeho "TO DO" listu měli jednoznačně splnit. Proč? Protože to nepochybně stojí za to!

Jóga pobyt je skvělá příležitost odpočinout si a zároveň poznat nové výjimečné kouty světa. Dříve, než se vydáte na poznávačky do velké světa, vězte, že výjimečné místa se nabízejí i tady doma a v sousedních zemích. Raději jednou zažít, než stokrát slyšet, že? Harmonie, poznávání nových míst, neopakovatelné východy a západy slunce ... to vše a mnohem více čeká na vás tady doma, ale i v sousedních zemích. Inspirujte se našim článkem o nejkrásnějších místech v Česku, které se vyplatí navštívit, pokud plánujete svůj jóga pobyt.

1. Krkonoše

jogovy pobyt cesko

Pohoří, o které se Česko dělí i s polskými sousedy, se rozléhá v severních Čechách. Ukrývají množství čarokrásných míst, které neobjevit by byl skutečně velký hřích. Joga pobyt v tomto prostředí může být využit na aktivní dovolenou nebo na dny plné nekonečného relaxu a kouzelných výhledů. Toto jedinečné místo nabízí 900 kilometrů cyklostezek, dalších 900 kilometrů pěších tras, pestrou nabídku welness center a samozrejme- nekonečně krásnou přírodu, která hraje zejména v podzimních měsících všemi barvami.

2. Lednice

Malebná obec Lednice je součástí Jihomoravského kraje. Turisty je oblíbená zejména díky jedinečnému zámku, který je vyhledávaný a navštěvovaný zejména v létě. Lednice jsou skvělým únikem od městského ruchu a nacházejí se jen skok od dalších kouzelných českých měst Valtice a Mikulov, které jsou tvořeny rozsáhlými vinohrady. Svůj jóga pobyt můžete spojit s cyklo-výlety, pro které se v Jihomoravském kraji nabízejí rozsáhlé chodníčky a trasy lemované nádhernou přírodou Pavlovských vrchů.

joga retreaty cesko

3. České Švýcarsko

Národní park České Švýcarsko je skutečným přírodním skvostem, pro všechny milovníky dech-beroucích zážitků. Místo jako stvořené pro jóga pobyt. Čistá energie načerpaná z přírody v kombinaci s odpočinkem a klidem je přesně to, co vám pobyt v Českém Švýcarsku dá.

4. Jizerské hory

Liberecký kraj nabízí tento přírodní skvost jako na dlani všem milovníkům relaxu v přírodě. Lokalita se může pyšnit skutečně pestrou nabídkou ubytování spojeného s wellnesu.

5. Praha

joga praha

Bez Prahy by seznam nejkrásnějších českých měst snad ani nemohl být považován za plnohodnotný. Praha je prostě skvost, který lze navštívit stokrát a stále bude nabízet nové nepoznané zážitky. Proč nespojit příjemné s užitečným a svůj jóga pobyt nespojit právě s objevováním tohoto výjimečného města? Právě v Praze se soustředí bohatá nabídka různých jóga cvičení, pobytů, víkendů, seminářů. Město je sice spíše pro ty, kterým vyhovuje ruch a dynamické prostředí, avšak i uprostřed těch nejrušnějších ulic lze najít svůj vnitřní klid a harmonii. Pohled na růžový západ slunce z Karlova mostu vás jednoznačně o tom přesvědčí.

joga v prirode

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení