Proč se rozhodnout pro ToeSox?

_DSF2254_BellaBlkLace

 

PROČ  TOESOX

Není nic víc přitažlivé, posilující a inspirující než žena, která je v jejím flow. Cítí se komfortně ve vlastní kůži, pohybuje se s něžností a silou, jak zamýšlela příroda. S prsty, které ukazují směr, ohýbají se, flexují, běží, skáčou, žena dokáže být nejlepší jako ví, kdy má silný základ. Zakořeněná do země, aby mohla plně realizovat svůj potenciál. Postavený a jistá, bez omezení a svobodná. Ve společnosti ToeSox navrhujeme a inovujeme nové produkty pro ženy, které se pohybují. Ať už držíte desku déle, jste více uzemněna, běžíte maratony, tančíte, užíváte si život naplno, ToeSox vám je oporou.

protismykoveponozkystrana1

 

PREČO  PÄŤ

BALANC

Pět-prstový design ponožek ti umožňuje roztáhnout prsty- podporuje to, co jogíni vědí už léta - roztažení prstů vytváří širší základ pro stabilitu a balanc chodidla

SÍLA

Podpořte sílu vašich pohybů s pět prstovými ponožkami, které aktivují svaly chodidla a podporují cirkulaci krve.

SLOBODA

S prsty, které se mohou volně pohybovat, dokážete skákat výš, dřepovat hlouběji a kráčejte s důvěrou jako je to přirozené.

STABILITA

ToeSox design připevní ponožku k vašemu chodidlu, minimalizuje vrstvení a stáčení ponožky.

Věnujte se v klidu cvičeniuv ponožkách, na které i zapomenete při cvičení.

VÝKON

Když jste zakořenění do země, víte se hýbat dynamicky a postavit se jakékoliv výzvě, ať už při cvičení nebo ve vašem životě. ToeSox umožňuje posouvat tělo na hranici možností, zatímco poskytuje bezpečnost a stabilitu potřebnou pro zvládnutí nejnáročnějších pohybů.

 

vlastnosti_1

 

TIP: Jak si vybrat správne protiskluzové ponožky na cvičení?

 

STIAHNITE-SI-EBOOK-BANNER-TOESOX