Jak si vybrat správne protiskluzové ponožky na cvičení?

Značka založena v malé garáži (opět garážová firma :) v Los Angeles v Kalifornii, ToeSox se zaměřuje na podporu nadšence jógy, pilates a tanečních směrů s najpodporujúcejšími, přirozeně se pohybujícími ponožkami. Vyrobeny jsou ze směsi organické bavlny a spandexu. Tyto ponožky jsou jemné na nohách, přičemž pomáhají chránit životní prostředí.

KDY SE ROZHODNOUT PRO CVIČENÍ V PROTISKLUZOVÝCH PONOŽKÁCH?

ZŮSTAŇTE NA MÍSTĚ - Když cvičíte na své další vystoupení nebo si jen užíváte svou týdenní lekci jógy, nechcete se právě klouzat po celém prostoru. Patentovaná protiskluzová podešev vám poskytuje dostatek trakce, takže vaše nohy zůstanou pevně na místě. Vhodný design paty zabraňuje nechtěnému svázání nebo zkroucení, takže se nebudete muset zastavit uprostřed vašeho pohybu jen proto, abyste ji opět upravili.


UŽITEČNOST - Kdykoliv cvičíte na boso, vaše nohy jsou vystaveny škodlivým bakteriím či chladu. Nyní můžete mít nohy zakryté a ve velkém stylu, zatímco si dopřejete svou denní dávku cvičení. Pätkové poutko a design s otevřenou nohou dělají ponožky Bellarina ideální pro pilates, jógu, barre nebo tanec. Ti, kteří dávají přednost holému podlahovému pocitu, si mohou vychutnat svobodu, kterou nabízí varianta s polotvorenými prsty - Halftoe.


5 PRSTŮ (FIVE TOES) - Unikátní design s pěti prsty je méně omezující než obyčejné ponožky, které pomáhají zvýšit krevní oběh v nohách. Volnost, kterou dostalo prsty, poskytuje úlevu od bolesti při aktivaci svalů. Posílení svalů vám může pomoci správně zarovnat kosti a vycvičit prsty na přirozenou volnost pohybu.

prstove ponozky

 * Pokud cvičíte na své vlastní čisté podložce, zda netrpíte chladem klidně pokračujte v cvičení na boso. Ponožky mají být brané jak pomocník v určitých případech, není nezbytné cvičit pouze v ponožkách :) My ve Flexity se osobně rozhodujeme podle potřeby, prostoru, situace ...

Přečtěte si také:

PORADCE VÝBĚREM PROTISKLUZOVÝCH PONOŽEK

Připravili jsme pro Vás přehlednou tabulečku, pomocí které se velmi snadno zorientujete v typech a názvech protiskluzových ponožek :)

toesox-protiskluzove-ponozky

Využití při aktivitách:

  • Joga
  • Barre
  • Tanec
  • Pilates
  • bojová umění
  • turistika
  • běžné nošení :)

 

toesox ponozky

jogove ponozky