Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a neustále zlepšovali jeho funkce a výkon. Více informací
zde
.
Nastavení
Odmítnout
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Kontakt
Vrácení zboží a reklamace
Obchodní podmínky
Pro zákazníky
EBOOKY na stáhnutí
Flexity Family Ambasádori
Podlozkynajogu.cz
Zkontrolovat stav objednávky
O nás
Více
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
Přihlášení
Registrace
Hledat
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
Oblečení
Dámské oblečení na jógu
Legíny a kalhoty na jógu
,
Trička a topy na jógu
,
Sportovní podprsenky
,
Kraťasy na jógu
Pánské oblečení na jógu
Kalhoty na jogu
,
Šortky na jógu
,
Trička a tílka
Protiskluzové ponožky
Pánské ponožky
,
Otevřené protiskluzové ponožky
,
Zavřené protiskluzové ponožky
,
Dámske ponožky - baleríny s plnou špičkou
,
Vysoké ponožky
,
Stulpny a podkolenky
,
Dětské protiskluzové ponožky
Doplňky k oblečení
Rukavice na acroyogu
,
Doplňky Kundalini Jóga
Podložky
Všechny podložky
Podložky pro začátečníky
Eko podložky na jógu
PU podložky na jógu a cvičení
Dlouhé podložky na jógu, pilates a cvičení
Cestovní podložky na jógu
Dětské podložky na jógu
Fitness podložky na cvičení
Hot a Bikram jóga podložky
Koberce a podložky z ovčí vlny
Podložky na cvičení venku
Sety na jógu
Designové podložky
Role podložek
Pomůcky
Pomůcky na Pilates a Fitness
Gymnastické míče
,
Posilovače, expandéry a gumy na cvičení
,
Masážní válce a rollery
,
Pomůcky na fasciální masáž
Vybavení a stroje pro Pilates
Pilates Reformer
,
Pilates Cadillac, věže a stěny
,
Pilates židle, oblouky, boxy a doplňky
,
Pilates Video Kurzy
Merrithew® Pilates stroje
Merrithew® Pilates Reformer
,
Merrithew® Pilates Cadillac a věže
,
Merrithew® Pilates židle, boxy a doplňky
Sítě na Fly jóga, Aerial Yoga, Aerial Hoop kruhy
Příslušenství na Fly jóga a Aerial jóga
Tašky a obaly na jogu
Popruhy na jogamatku
Popruhy na jógu
Ručníky na jógu
Korkové a umělé Jóga bloky a cihličky
Meditační polštáře
Joga bolstry a válce
Meditační podložky, zabutony a židle
Kola na wheel jógu
Čističe a spreje na jóga podložky
Deky a přikrývky
Ballet Barre
Volně stojící baletní tyče
,
Baletní tyče na zeď
,
Baletní tyče do země
,
Baletní tyče a příslušenství
Zdraví
Očistné pomůcky a hygiena
Konvičky pro výplach nosu, oleje a soli
,
Péče o zuby a ústní hygiena
,
Ušní a tělové svíčky
,
Péče o oči a zrak
Doplňky stravy a vitamíny
Ajurvédské doplňky stravy
,
Podpora imunity a zdraví
,
Antioxidanty, energie
,
Hormonální rovnováha ženy
,
Superpotraviny
Ajurvédské potraviny
Ajurvédské koření
,
Ajurvédská káva a nápoje Chai
,
Ghee - propuštěné máslo Ghí
,
Chutney (čatní) a ájurvédské pasty
,
Chyavanprash (Čavanpraš), bylinné pasty a lektvary
Masáž a akupresura
Masážní oleje a krémy
,
Akupresurní podložky
,
Masážní pomůcky
,
Iplikátory a vícejehlové aplikátory
,
Masážní stoly
Aromalampy a aroma difuzéry
Esenciální a vonné oleje
Osvěžovače a očista prostoru
,
Směsi esenciálních olejů a Roll-on
,
Základní a nosní oleje
Vonné tyčinky, vykuřovadla a svíčky
Stojany a kadidelnice na vykuřování
,
Vykuřovadla, vykouřovací svazky, kadidla a pryskyřice
,
Vonné tyčinky a vonné kužely
,
Vonné svíčky
Polštáře a masky na oči
Tachyon
Ochrana zdraví před elektrosmogem
,
Silica disky
,
Tachyonové kapky a orgánové specifika
,
Tachyonové krystaly
,
Tachyonové šperky
,
Tachyonové doplňky
Jogínské a ajurvédské čaje
Pitný režim
Měděné poháre, hrníčky, láhve a nádobí
,
Eko sklenice a hrnky
,
Nerezové, skleněné láhve a termosky
,
Ionizátory vody
Ájurvédská a přírodní kosmetika
Péče o pleť
Doplňky
Tibetské mísy
Příslušenství k tibetským mísám
Křišťálové zpívající mísy
Příslušenství ke křišťálovým mísám
Terapeutické ladičky
Terapeutické kovové ladičky
,
Křišťálové ladičky
,
Příslušenství k terapeutickým ladičkám
Gongy
Stojany na gongy a příslušenství
Bubny, činely a perkuse
Náramky a korálky na ruku
Mála korálky meditační
Kameny podle znamení
Léčivé kameny
Minerály, krystaly, kameny a drúzy
,
Šperky a léčivé Amulety
,
Opracované kameny
,
Drahokamové pyramidy, obelisky a koule
Dekorace
Dekorativní sochy a ozdoby
,
Lapače snů - Dreamcatcher
,
Sluneční nalepovací mandaly
Dárkové poukázky
Dárky pro jogíny
Knihy o józe
Slevy
Black Friday
Vrácené zboží a 2. jakost
Všechny slevy
Výhodné balíčky
Outlet
Doprava Zdarma
Témata
Tipy na dárky
Výhodné balíky
,
Tipy na dárky pro ženy
,
Tipy na dárky pro muže
,
Tipy na dárky pro děti
,
Tipy na dárky pro cestovatele
,
Tipy na dárky do kuchyně
,
Tipy na mindful dárky
,
Tipy na dekorace
,
Dárkové poukazy
,
Dárky pro jogíny
,
Dárky do 500 / 1500 / 2500 KČ
Ajurvéda
Aromaterapie
Jóga
Kancelář a Home Office
Relaxační hudba a muzikoterapie
Novinky
Pilates
Pro studia a firmy
Bestsellery
Všechny
Duševní zdraví a meditace
Zdravý spánek
Zdravá výživa
Zdravá záda
Na skladě
Pro seniory
Značky
BLOG
Kontakt
Podpora
Měna
(CZK)
CZK
EUR
Přihlášení
Více
Domů
/
Zdraví
/
Zápcha
Zápcha
, Strana 9
Očistné pomůcky a hygiena
Doplňky stravy a vitamíny
Ajurvédské potraviny
Masáž a akupresura
Aromalampy a aroma difuzéry
Esenciální a vonné oleje
Vonné tyčinky, vykuřovadla a svíčky
Polštáře a masky na oči
Tachyon
Jogínské a ajurvédské čaje
Pitný režim
Ájurvédská a přírodní kosmetika
Stránka
9
z
18
-
419
položek celkem
Řazení produktů
Řadit podle:
Doporučujeme
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Abecedně
Výpis produktů
Akce
Bestseller
Sniffys Nose Strips nosní pásky pro lepší dýchání a výkon (30pcs)
Skladem
(>5 ks)
od
463 Kč
728 Kč
(až –36 %)
Černá
Pink
+ další
SPINK
Bestseller
AWG Vonné Kužely "Tekoucí Kouř" Myrha 180 g
Skladem
(2 ks)
48 Kč
Měrná cena:
2,67 Kč / 10 g
TRIBALBF-04
Akce
Bestseller
Flexity láhev na čaj z křišťálového skla Rose Gold Amethyst 500 ml
Skladem
(1 ks)
609 Kč
697 Kč
(–12 %)
CGTIB-01
Akce
Bestseller
Organic Indie Ayush Kwath porcovaný čaj na imunitu 25 sáčků (25 x 2 g)
Skladem
(2 ks)
146 Kč
148 Kč
(–1 %)
1128
Bestseller
Organic Indie Tulsi Sweet Rose sypaný čaj zklidnění, stres, relax 100 g, bez kofeinu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
239 Kč
Měrná cena:
23,90 Kč / 10 g
1236
Bestseller
Bodhi Neti Pot Konévka 400 ml na výplach nosu (nosní sprcha)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
308 Kč
511D
Bestseller
Yogi Tea Classic (Klasik) ajurvédsky bylinný čaj, 17×2,2g
Skladem
(4 ks)
89 Kč
19000
Akce
Yogi Tea Bio Zelená rovnováha zelený čaj s kombuchou 17 x 1,8 g
Skladem
(3 ks)
85 Kč
89 Kč
(–4 %)
19035
Bestseller
Yogi Tea Immune Support (Imunitní systém) bylinno-ovocný čaj 17 x 2 g
Skladem
(3 ks)
89 Kč
9050
Bestseller
AWG Satya Yogic Meditation Jóga meditace vonné tyčinky 15 g
Skladem
(>5 ks)
36 Kč
ISATYA-38
Sissel EpiFlow tejpy na jizvy
Skladem
(1 ks)
363 Kč
Černá
Blue
Beige
+ další
162_220
Bestseller
Classic Ayurveda bio směs koření Agni Queen 80 g BIO
Skladem
(2 ks)
193 Kč
Měrná cena:
38,60 Kč / 10 g
18080
Akce
Bestseller
Nimi Ayurveda Mumijo Shilajit komplex minerálů kapsle 60 ks
Skladem
(1 ks)
487 Kč
498 Kč
(–2 %)
10518
Bestseller
Nimi Ayurveda Murivenna masážní olej 200, 500 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
od
470 Kč
Měrná cena:
od 18,28 Kč / 10 ml
200 ml
500 ml
+ další
7055/1
Bestseller
Yogi Tea Bedtime (lepší spánek) ajurvédský bylinný čaj 17 x 1,8 g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
89 Kč
19008
Yogi Tea Relax ajurvédský bylinný čaj 17 x 1,8 g
Skladem
(1 ks)
89 Kč
19020
Akce
Yogi Tea Black Chai ajurvédský černý čaj se zázvorem 17 × 2,2g
Skladem
(4 ks)
85 Kč
89 Kč
(–4 %)
9532
Bodhi meditační polštář na oči OM s organickou levandulí 23 cm
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
284 Kč
Baklažánová
petrolejová
světle modrá
Tmavě modrá
Dark Pink
+ další
925SAU
Akce
Bestseller
Aashwamedh OM Ayurveda Relax Oil masážní olej 100 ml
Skladem
(1 ks)
353 Kč
374 Kč
(–5 %)
Měrná cena:
35,30 Kč / 10 ml
10150/2
Bestseller
Nimi Ayurveda Tridosha Tanumardan masážní olej 200 ml
Skladem
(1 ks)
410 Kč
7037
Bestseller
Organic India Ashwagandha kapsle 60 ks energia, vitalita, sex
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
339 Kč
7634
Bestseller
Organic India Amrita imunita, játra, antioxidant kapsle 60 ks
Skladem
(2 ks)
339 Kč
998R39M25
Bestseller
Organic India Turmeric Formula záněty, klouby, antioxidant kapsle 60 ks
Skladem
(4 ks)
453 Kč
998R39M26
Bestseller
Sat Nam Jala Neti keramická konévka na výplach nosu malá 100 ml - nosná sprcha
Skladem
(2 ks)
205 Kč
11049
Ovládací prvky výpisu
Načíst 24 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 9 z 18.
1
9
18
419
položek celkem
Nahoru
Doprava zdarma
Při objednávce nad 2 000 Kč na výdejní místa Packeta
30 dní na výměnu zdarma
Platí pro nepoškozené zboží. Peníze vrátíme do 2 prac. dní.
Rychlé doručení
Odborné poradenství
Odborníci, kteří vám s výběrem poradí