Nimi Ayurveda

DOPLŇKY VÝŽIVY, OČISTNÉ OLEJE

V portfoliu značky Nimi Ayurveda naleznete výživové doplňky, kosmetické oleje na vlasy a pokožku, očistné nosové oleje, prášky Churnas, či pasty Chyawanprash.

Organické Churna prášky sestávají z částí rostlin specifikovaných v ajurvédských textech a jsou zpracovány a vyrobeny podle ajurvédských směrnic.

Nimi Ayurveda je značka založená na klasických principech ajurvédy, starobylé tradice péče o tělo a mysl pocházející z Indie. Tato značka se zaměřuje na vytváření přírodních produktů, které pomáhají udržovat harmonickou rovnováhu těla a mysli.

Nimi Ayurveda vychází z více než 5000 leté historie ajurvédy a jejích produktů se vyrábějí s použitím tradičních rostlinných složek a bylinných extraktů. Jejich přístup je holistický, dívá se na tělo a mysl jako na jeden celek.

Produkty značky Nimi Ayurveda jsou vyrobeny z přírodních složek, které jsou šetrné k životnímu prostředí a často se vyrábějí ručně. Patří mezi ně bylinné oleje, masti, tinktury, kapsle a čaje. Všechny produkty jsou ověřeny a schváleny indickými orgány pro kontrolu kvality a výroby.

Poslání Nimi Ayurveda

Hlavním cílem značky Nimi Ayurveda je pomoci lidem udržovat zdraví a harmonii v životě. Jejich produkty navazují na tradiční oblasti ajurvédy: denní rutinu, odpočinek a podporu klidného spánku.

Nimi Ayurveda je značka, která se snaží poskytnout lidem kvalitní a přírodní produkty pro každodenní péči o tělo i mysl. Její produkty jsou založeny na tradičních principech ajurvédy, které se používají již tisíce let, a díky svým vlastnostem jsou stále velmi populární.

Nevíte jaký jste typ? Zjistěte to pomocí našeho konstitučního testu: AJURVÉDSKÝ TEST
Stránka 1 z 1 - 16 položek celkem

Řazení produktů

Výpis produktů

Anu Thailam Nimi Ayurveda 1
Bestseller
Anu Thailam ajurvédsky nosní olej pro očistné techniky nosu 10 ml.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (>5 ks)
237 Kč
7044
Nimi Ayurveda olej z čierneho sézamu 100% prírodný 1000 ml
Bestseller
493 Kč
Měrná cena: 4,93 Kč / 10 ml
10582
anu thailam (2)
Akce Bestseller
Nimi Ayurveda Anu Thailam ajurvédský nosní olej pro očistné techniky nosu sada 3 x 10 ml.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (>5 ks)
671 Kč
719 Kč (–6 %)
Měrná cena: 223,67 Kč / 10 ml
701030SET
nimi ayurveda neem turmeric cistiaci krem na tvar s kurkumou 100 ml
Bestseller
261 Kč
Měrná cena: 26,10 Kč / 10 ml
10371
Nimi Ayurveda Balaswagandhadi Thailam masážny olej na telo (Objem 200 ml)
Bestseller
od 563 Kč
Měrná cena: od 20,08 Kč / 10 ml
+ další
7149/1
niemol
Ayurveda Nimbový olej za studena lisovaný masážní olej Nimbovník
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Odesíláme do 10-12 dnů
od 193 Kč
Měrná cena: 19,30 Kč / 10 ml
+ další
10160/1
sezamovyolej
od 436 Kč
Měrná cena: od 3,67 Kč / 10 ml
+ další
10580/1
nimi ayurveda vata premium masazny olej 200 ml
Bestseller
455 Kč
Měrná cena: 22,75 Kč / 10 ml
7031
nimi ayurveda brahmi extract 60 kapsul 35 8 g
Bestseller
401 Kč
Měrná cena: 114,57 Kč / 10 g
10525
Gotu Kola Churna Premium Nimi 100g. W360
Bestseller
273 Kč
Měrná cena: 27,30 Kč / 10 g
10669K
niemol 3 ks
Akce
575 Kč
611 Kč (–5 %)
Měrná cena: 191,67 Kč / 100 ml
NEEM300SET
Murivenna Oel Nimi Ayurveda 200ml
Bestseller
Nimi Ayurveda Murivenna masážní olej 200, 500 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (1 ks)
od 467 Kč
Měrná cena: od 18,16 Kč / 10 ml
+ další
7055/1

Ovládací prvky výpisu

16 položek celkem