Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a neustále zlepšovali jeho funkce a výkon. Více informací
zde
.
Nastavení
Odmítnout
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Kontakt
Vrácení zboží a reklamace
Obchodní podmínky
Pro zákazníky
EBOOKY na stáhnutí
Flexity Family Ambasádori
Podlozkynajogu.cz
Zkontrolovat stav objednávky
O nás
Více
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
Přihlášení
Registrace
Hledat
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
Oblečení
Dámské oblečení na jógu
Legíny a kalhoty na jógu
,
Trička a topy na jógu
,
Sportovní podprsenky
,
Kraťasy na jógu
Pánské oblečení na jógu
Kalhoty na jogu
,
Šortky na jógu
,
Trička a tílka
Protiskluzové ponožky
Pánské ponožky
,
Otevřené protiskluzové ponožky
,
Zavřené protiskluzové ponožky
,
Dámske ponožky - baleríny s plnou špičkou
,
Vysoké ponožky
,
Stulpny a podkolenky
,
Dětské protiskluzové ponožky
Doplňky k oblečení
Rukavice na acroyogu
,
Doplňky Kundalini Jóga
Podložky
Všechny podložky
Podložky pro začátečníky
Eko podložky na jógu
PU podložky na jógu a cvičení
Dlouhé podložky na jógu, pilates a cvičení
Cestovní podložky na jógu
Dětské podložky na jógu
Fitness podložky na cvičení
Hot a Bikram jóga podložky
Koberce a podložky z ovčí vlny
Podložky na cvičení venku
Sety na jógu
Designové podložky
Role podložek
Pomůcky
Pomůcky na Pilates a Fitness
Gymnastické míče
,
Posilovače, expandéry a gumy na cvičení
,
Masážní válce a rollery
,
Pomůcky na fasciální masáž
Vybavení a stroje pro Pilates
Pilates Reformer
,
Pilates Cadillac, věže a stěny
,
Pilates židle, oblouky, boxy a doplňky
,
Pilates Video Kurzy
Merrithew® Pilates stroje
Merrithew® Pilates Reformer
,
Merrithew® Pilates Cadillac a věže
,
Merrithew® Pilates židle, boxy a doplňky
Sítě na Fly jóga, Aerial Yoga, Aerial Hoop kruhy
Příslušenství na Fly jóga a Aerial jóga
Tašky a obaly na jogu
Popruhy na jogamatku
Popruhy na jógu
Ručníky na jógu
Korkové a umělé Jóga bloky a cihličky
Meditační polštáře
Joga bolstry a válce
Meditační podložky, zabutony a židle
Kola na wheel jógu
Čističe a spreje na jóga podložky
Deky a přikrývky
Ballet Barre
Volně stojící baletní tyče
,
Baletní tyče na zeď
,
Baletní tyče do země
,
Baletní tyče a příslušenství
Zdraví
Očistné pomůcky a hygiena
Konvičky pro výplach nosu, oleje a soli
,
Péče o zuby a ústní hygiena
,
Ušní a tělové svíčky
,
Péče o oči a zrak
Doplňky stravy a vitamíny
Ajurvédské doplňky stravy
,
Podpora imunity a zdraví
,
Antioxidanty, energie
,
Hormonální rovnováha ženy
,
Superpotraviny
Ajurvédské potraviny
Ajurvédské koření
,
Ajurvédská káva a nápoje Chai
,
Ghee - propuštěné máslo Ghí
,
Chutney (čatní) a ájurvédské pasty
,
Chyavanprash (Čavanpraš), bylinné pasty a lektvary
Masáž a akupresura
Masážní oleje a krémy
,
Akupresurní podložky
,
Masážní pomůcky
,
Iplikátory a vícejehlové aplikátory
,
Masážní stoly
Aromalampy a aroma difuzéry
Esenciální a vonné oleje
Osvěžovače a očista prostoru
,
Směsi esenciálních olejů a Roll-on
,
Základní a nosní oleje
Vonné tyčinky, vykuřovadla a svíčky
Stojany a kadidelnice na vykuřování
,
Vykuřovadla, vykouřovací svazky, kadidla a pryskyřice
,
Vonné tyčinky a vonné kužely
,
Vonné svíčky
Polštáře a masky na oči
Tachyon
Ochrana zdraví před elektrosmogem
,
Silica disky
,
Tachyonové kapky a orgánové specifika
,
Tachyonové krystaly
,
Tachyonové šperky
,
Tachyonové doplňky
Jogínské a ajurvédské čaje
Pitný režim
Měděné poháre, hrníčky, láhve a nádobí
,
Eko sklenice a hrnky
,
Nerezové, skleněné láhve a termosky
,
Ionizátory vody
Ájurvédská a přírodní kosmetika
Péče o pleť
Doplňky
Tibetské mísy
Příslušenství k tibetským mísám
Křišťálové zpívající mísy
Příslušenství ke křišťálovým mísám
Terapeutické ladičky
Terapeutické kovové ladičky
,
Křišťálové ladičky
,
Příslušenství k terapeutickým ladičkám
Gongy
Stojany na gongy a příslušenství
Bubny, činely a perkuse
Náramky a korálky na ruku
Mála korálky meditační
Kameny podle znamení
Léčivé kameny
Minerály, krystaly, kameny a drúzy
,
Šperky a léčivé Amulety
,
Opracované kameny
,
Drahokamové pyramidy, obelisky a koule
Dekorace
Dekorativní sochy a ozdoby
,
Lapače snů - Dreamcatcher
,
Sluneční nalepovací mandaly
Dárkové poukázky
Dárky pro jogíny
Knihy o józe
Slevy
Black Friday
Vrácené zboží a 2. jakost
Všechny slevy
Výhodné balíčky
Outlet
Doprava Zdarma
Témata
Tipy na dárky
Výhodné balíky
,
Tipy na dárky pro ženy
,
Tipy na dárky pro muže
,
Tipy na dárky pro děti
,
Tipy na dárky pro cestovatele
,
Tipy na dárky do kuchyně
,
Tipy na mindful dárky
,
Tipy na dekorace
,
Dárkové poukazy
,
Dárky pro jogíny
,
Dárky do 500 / 1500 / 2500 KČ
Ajurvéda
Aromaterapie
Jóga
Kancelář a Home Office
Relaxační hudba a muzikoterapie
Novinky
Pilates
Pro studia a firmy
Bestsellery
Všechny
Duševní zdraví a meditace
Zdravý spánek
Zdravá výživa
Zdravá záda
Na skladě
Pro seniory
Značky
BLOG
Kontakt
Podpora
Měna
(CZK)
CZK
EUR
Přihlášení
Více
Domů
/
Zdraví
/
Doplňky stravy a vitamíny
/
Ajurvédské doplňky stravy
Ájurvédské výživové doplňky stravy
, Strana 3
Nejprodávanější
Organic Indie Prostate Care tobolky 60 ks - prostata a urologický systém
Dočasně vyprodáno
1251
339 Kč
Organic India Ashwagandha kapsle 60 ks energia, vitalita, sex
Skladem
(>5 ks)
7634
339 Kč
Organic India Šatavari kapsle 60 ks hormonální rovnováha
Skladem
(5 ks)
7637
339 Kč
Govinda Ashwagandha energie, vitalita, sex, 90 kapslí, 45 g, BIO
Odesíláme do 10-12 dnů
14211
294 Kč
Organic India Triphala kapsle 60 ks detoxikace, trávicí trakt, močové cesty
Skladem
(5 ks)
7628
339 Kč
Organic Indie Arjuna kapsle 60 ks zdravé srdce a cévy
Skladem
(1 ks)
4401
339 Kč
Zobrazit více produktů
Stránka
3
z
4
-
76
položek celkem
Řazení produktů
Řadit podle:
Doporučujeme
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Abecedně
Výpis produktů
Maharishi Ayurveda Ladies Rasayana pro aktivní ženy 60 tablet
Skladem
(1 ks)
726 Kč
10482
Organic India Trikatu tobolky 60 ks zažívání a vstřebávání živin
Odesíláme do 5-7 dnů
339 Kč
998R39M53
Bestseller
Govinda Ashwagandha energie, vitalita, sex, 90 kapslí, 45 g, BIO
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Odesíláme do 10-12 dnů
294 Kč
14211
Organic India Immunity kapsle 60 ks imunita, pročištění krve, alergie
Odesíláme do 5-7 dnů
339 Kč
1164
Maharishi Nidra Rasayana ke snížení Váty a spánek 60 tablet
Odesíláme do 5-7 dnů
885 Kč
10487
Nimi Ayurveda Guggul Extract (Shudda Guggulu), 60 capsules 31 g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Odesíláme do 10-12 dnů
410 Kč
Měrná cena:
132,26 Kč / 10 g
10522
Maharishi Ayurveda Kurkuma kapsle 60 ks
Odesíláme do 5-7 dnů
385 Kč
10438
Bestseller
Maharishi Ayurveda Kutajarishta fermentovaný bylinný nápoj (Holarrhena, Woodfordia, Madhuca) 200 ml
Odesíláme do 5-7 dnů
248 Kč
10474
Maharishi Ayurveda Sport Rasayana Natural- pro aktivní lidi
Odesíláme do 5-7 dnů
703 Kč
10498
Moringa Maharishi Bio, 30 g (60 tablet)
Odesíláme do 5-7 dnů
339 Kč
10486
Organic India Peaceful Sleep kapsle 60 ks Zdravý a klidný spánek
Odesíláme do 5-7 dnů
339 Kč
998R34
Maharishi Ayurveda AyurFlex Rasayana doplněk výživy pro klouby 60 g / 120 tablet
Odesíláme do 5-7 dnů
1 022 Kč
10484
Bestseller
Maharishi Ayur Aci-Balance Rasayana pro nepříjemný pocit v žaludku tablety 50 ks
Odesíláme do 5-7 dnů
589 Kč
Měrná cena:
117,80 Kč / 10 g
10516
Maharishi Ayurveda Livomap MA 937, 60 tablet BIO
Odesíláme do 5-7 dnů
635 Kč
10513
Organic India Moringa kapsle 60 ks vitamíny a minerály
Odesíláme do 5-7 dnů
339 Kč
998R33
Nimi Ájurvéda Shilajit Mumijo Extract forte (60 kapslí, 34 g)
Odesíláme do 10-12 dnů
723 Kč
18019
Organic India prášek z listů rostliny Moringa 100 g
Odesíláme do 5-7 dnů
239 Kč
Měrná cena:
23,90 Kč / 10 g
998R39M52
Bestseller
Maharishi Ájurvéda Amrit Kalash MA-5 doplněk stravy 60 kapslí
Odesíláme do 5-7 dnů
1 318 Kč
10146
Maharishi Ayurveda Guduchi (Tinospora Cordifolia) 60 tablet
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Odesíláme do 5-7 dnů
453 Kč
10508
Maharishi Ayurveda Men's Rasayana pro muže 60 tablet
Odesíláme do 5-7 dnů
1 022 Kč
10483
Organic India Tulsi kapsle 60 ks obranyschopnost, stres, vitalita
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Odesíláme do 5-7 dnů
339 Kč
7691
Bestseller
Organic India Brahmi stres, vitalita, duševní rovnováha kapsle 60 ks
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Odesíláme do 5-7 dnů
339 Kč
998R39M24
Maharishi Ayurveda Arjuna 60 tablet (30g) - hloh ajurvédy
Odesíláme do 5-7 dnů
453 Kč
Měrná cena:
151 Kč / 10 g
10447N
Organic Indie Vitality kapsle 60 ks - vitalita, energie, stres
Odesíláme do 5-7 dnů
339 Kč
1138
Ovládací prvky výpisu
Načíst další 4
Stránkování
Nacházíte se na straně 3 z 4.
1
3
4
76
položek celkem
Nahoru
Doprava zdarma
Při objednávce nad 2 000 Kč na výdejní místa Packeta
30 dní na výměnu zdarma
Platí pro nepoškozené zboží. Peníze vrátíme do 2 prac. dní.
Rychlé doručení
Odborné poradenství
Odborníci, kteří vám s výběrem poradí