Činely a ladičky

Nejprodávanější

5 položek celkem
meditacne cinely
543 Kč

Tibetské činely mají vysokofrekvenční zvuk a jsou zvláště účinné v oblasti hlavy.

ZIMB7
meinl tingsha tibetske cinely 8 symbolov stastia
790 Kč

Tibetské činely mají vysokofrekvenční zvuk a jsou zvláště účinné v oblasti hlavy. Používají se k ukončení nebo zahájení meditace nebo na ukončení masáže.  

TINGSHA-8
Meinl Sonic Energy Terapeutická ladička 440 Hz Standard Pitch
517 Kč

Terapeutická ladička Meinl Sonic Energy 440 Hz Natural Pitch je ručně vyrobené mistrovské dílo z Německa. Ergonomicky tvarovaná korková rukojeť zajistí správné úchopnými. Ryté...

TF-440
cinely ozdobne
Bestseller
577 Kč

Tibetské činely mají vysokofrekvenční zvuk a jsou zvláště účinné v oblasti hlavy.

ZIMBO
MEINL Sonic Energy Meister Stimmgabel 2 256 Hz TF 256 f121915
Novinka Tip
985 Kč

Terapeutická ladička Meinl Sonic Energy 256 Hz je ručně vyrobené mistrovské dílo z Německa. Ergonomicky tvarovaná korková rukojeť zajistí správné uchopení. Ryté logo a informace...

TF-256

Zvukoterapia v podobě zvuků či vibrací vás může uklidnit, ale i oslabit. Terapeutické ladičky jsou nástroje v podobě vidlic, vyrobené z kovu, které úděrem speciální hůlkou, nebo samotné o odložku nebo ruku rozkmitají a vydávají příjemné pro naše tělo prospěšné chvění - každá ladička má přesně stanovený kmitočet (frekvenci) a od toho se odvíjejí její terapeutické vlastnosti.

Terapie ladičkami je vhodná pro všechny věkové kategorie a je velmi dobře kombinovatelné s kraniosakrální terapií, masážemi, psychoanalýzou, meditacemi, aromaterapií, kryštáloterapiou a jinými energetickými terapiemi. Je možné je používat i u předčasně narozených miminek a osob s mentálním a tělesným postižením. Velmi dobré výsledky jsou zaznamenány také při použití u domácích mazlíčků ve veterinární praxi.