Terapeutické kovové ladičky

terapeut ladicky

Zvukoterapie v podobě zvuků či vibrací vás může uklidnit, ale i oslabit. Terapeutické ladičky jsou nástroje v podobě vidlic, vyrobené z kovu, které úděrem speciální hůlkou, nebo samotné o odložku nebo ruku rozkmitají a vydávají příjemné pro naše tělo prospěšné chvění - každá ladička má přesně stanovený kmitočet (frekvenci) a od toho se odvíjejí její terapeutické vlastnosti.

Terapie ladičkami je vhodná pro všechny věkové kategorie a je velmi dobře kombinovatelné s kraniosakrální terapií, masážemi, psychoanalýzou, meditacemi, aromaterapií, kryštáloterapiou a jinými energetickými terapiemi. Je možné je používat i u předčasně narozených miminek a osob s mentálním a tělesným postižením. Velmi dobré výsledky jsou zaznamenány také při použití u domácích mazlíčků ve veterinární praxi.

Terapeutická ladička a léčení zvukem je úžasný a efektivní způsob, jak pomáhat odstraňovat energetické blokády a ovlivňovat náš individuální biologický rytmus. Ladičky mohou pomoci imunitnímu systému a pomoci stimulovat tělo, aby se samo uzdravilo.

Jsou úžasným pomocníkem nejen při fyzických a psychických potížích jako jsou úzkost, deprese, stres, nespavost, ale i při terapii s programy a bloky uloženými v podvědomí. Může vám také pomoci překonat následující stížnosti: hypersenzitivní nervový systém, bolest způsobená fyzickým traumatem, bolesti hlavy, vyčerpání, chronická bolest.

Nejčastěji dělíme podle velikosti a určení ladičky na: 

  • Planetární terapeutické ladičky - ideální pro pravidelné používání a terapie
  • Planetární ladičky
  • Ladičky typu "Master"
  • Standardní a Natural
  • Vzor květ života
info 

 
Přečtete si: jak používat ladičky terapeutické a jejich účinky

Nejprodávanější

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Při objednávce nad 2 000 Kč
30 dní na výměnu zdarma
30 dní na výměnu zdarma
Platí pro nepoškozené zboží
Rychlé doručení
Rychlé doručení
Do 2 dnů tak máte zboží doma
Odborné poradenství
Odborné poradenství
Odborníci, kteří vám s výběrem poradí