MEINL Sonic Energy Terapeutická ladička 128 Hz Master Fork

Ladičky Sonic Energy se vyrábějí v Německu podle výpočtu Hanse Coustoa a jeho kosmické oktávy (The Cosmic Octave). Meinl Sonic Energy Terapeutická ladička 128 Hz Master Fork je ručně vyrobené mistrovské dílo z Německa. Ergonomicky tvarovaná korková rukojeť zajistí správné uchopení. Ryté logo s informací o frekvenci ladění.

Léčí a harmonizuje
128 Hz je tónová frekvence , která vibruje v harmonii s člověkem, přírodou a kosmem
Prvotřídní, mimořádně kvalitní nerezavějící ocel s matným povrchem

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
29.9.2022
Kód: TTF-128
1 597 Kč
MEINL Sonic Energy Terapeutická ladička 128 Hz Master Fork
meinl sonic energy terapeuticka ladicka 128 hz master fork
Tip
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Při objednávce nad 2 000 Kč
30 dní na výměnu zdarma
30 dní na výměnu zdarma
Platí pro nepoškozené zboží
Rychlé doručení
Rychlé doručení
Do 2 dnů tak máte zboží doma
Odborné poradenství
Odborné poradenství
Odborníci, kteří vám s výběrem poradí

oficialny-distributor-cz_3

Meinl Sonic Energy Terapeutická ladička 128 Hz Master Fork

Ladičky Sonic Energy se vyrábějí v Německu podle výpočtu Hanse Coustoa a jeho kosmické oktávy (The Cosmic Octave).Meinl Sonic Energy Terapeutická ladička 128 Hz Master Fork je ručně vyrobeno mistrovské dílo z Německa. Ergonomicky tvarovaná korková rukojeť zajistí správné uchopení. Ryté logo s informací o frekvenci ladění.

Ladička se prodává bez paličky, ta se prodává samostatně.Podívejte se také na stojan na praktické "odložení" vaší ladičky.

ÚČINKY LADIČKY

 • Terapeutický účinek: přirozená koncertní výška 432 Hz je tónová frekvence, která vibruje v harmonii s člověkem, přírodou a kosmem
 • Série: Standardní
 • Podporuje návrat do našeho středu
 • Léčí a harmonizuje
 • Harmonie těla, duše a ducha

VIDEO: UKÁZKA LADIČKY ZE SÉRIE MEINL

editovat PARAMETRY A VLASTNOSTI

 • Hmotnost: 120 g
 • Frekvence: 128 Hz / C3 A4/a' 440 Hz -> 430.54 Hz
 • Materiál: poniklovaná prvotřídní ocel s matným povrchem
 • Rukojeť z korku
 • Ručně vyrobené mistrovské dílo
 • Vyrobeno v Německu

Tuning Fork neboli ladička sahá v historii až k trumpetistovi a lutnistovi Johnu Shoreovi a byla vynalezena již v roce 1711 pod jménem „pitch fork“. Ladičky byly v původní podobě vyrobeny z oceli, zatímco dnes jsou většinou vyrobeny z kovu. Chcete-li, aby ladička vibrovala, udeřte ji plochou stranou o koleno, paličkou nebo o jinou ladičku, přičemž ji mírně držte za rukojeť. Když dojde k zasažení hrotů, vyladí vidlice jasný tón. Pokud umístíte hřídel ladičky na různé body těla (např. hrudní kost, čelo, chodidlo apod.), vibraci bude cítit ve vašem těle.

Ladící vidlice se primárně používají pro terapeutické účely. Toto se nazývá Terapie ladičkou (Tuning Fork Therapy), také známá jako fonoforéza nebo tónová punkce. Zahrnuje použití ladících vidlic pro přenos vibrací do svalů, kostí, kloubů, plic, čaker a různých reflexních zón v těle. Tyto vibrace přivádějí různé oblasti těla k vibracím a rezonování, a mohou tak pomoci zmírnit a rozpustit „naučené“ dis-harmonie, které vedly k vyladění, zablokování nebo dokonce nemoci.

JAK POUŽÍVAT LADIČKU:

 • Aby se ladička rozvibrovala, udeřte ji plochou stranou ruku/nohu nebo použijte hůlku určenou na ladičky přičemž ji držte za rukojeť mírným tlakem.
 • V tomto případě vidlice produkuje čistý tón bohatý na podtóny.
 • Pokud umístíte hřídel ladičky na různé body svého těla (např. hrudní kost, čelo, chodidlo), jejich vibrace pocítíte ve svém těle.

Jste novým uživatelem terapie ladičkou? Pak si přečtěte náš blogový článek „Terapie ladičkourychlý průvodce pro začátečníky“. Naleznete zde více informací o praxi, získáte pomoc s prvními kroky při používání ladičky, jakož i tipy na výběr správné ladičky.

info


Zajímá vás víc k soundhealingu?

Prozkoumejte našeho: Poradce k výběru zvukové terapie

Doplňkové parametry

Kategorie: Terapeutické kovové ladičky
Záruka: 2 roky
Délka: 24,7 cm
Materiál: Ocel
Druh: Master
Typ: Terapeutická
Tón: C3
Čakra: Korunní čakra
Frekvence při úderu: 128 Hz

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

MEDITAČNÍ ZPÍVAJÍCÍ MISKY, PERKUSE, GONGY, BUBNY, TERAPEUTICKÉ LADIČKY, ČINELY, KALIMBY A OSTATNÍ HUDEBNÍ NÁSTROJEImprint - Meinl Sonic Energy

MEINL Sonic Energy je soubor nástrojů, které podporují naše spojení se zážitkem těla, mysli a energie jako jeden celek. Mnoho lékařů a terapeutů ve zdravotnictví a wellness používá tyto léčivé hudební nástroje na zvládání stresu, zmírnění úzkosti, nespavost, depresi, návykové zotavení, zvládání bolesti, atd.

MEINL Sonic Energy - to jsou tibetské mísy, gongy, hůlky pro tibetské mísy, bubny, terapeutické ladičky, didgeridoo, kalimby a jiné doplňky.

MEINL je popřední německý výrobce hudebních nástrojů a terapeutických hudebních nástrojů prodávaných po celém světě. Tyto výrobky se vyznačují vysokou kvalitou a jedinečným designem.

Přečtěte si:

ZÁKLADY JAK HRÁT NA TIBETSKÉ ZVUKOVÉ MÍSY: TECHNIKY PRO ZAČÁTEČNÍKY

Podobné produkty