Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a neustále zlepšovali jeho funkce a výkon. Více informací
zde
.
Nastavení
Odmítnout
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Kontakt
Vrácení zboží a reklamace
Obchodní podmínky
Pro zákazníky
EBOOKY na stáhnutí
Flexity Family Ambasádori
Podlozkynajogu.cz
Zkontrolovat stav objednávky
O nás
Více
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
Přihlášení
Registrace
Hledat
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
Oblečení
Dámské oblečení na jógu
Legíny a kalhoty na jógu
,
Trička a topy na jógu
,
Sportovní podprsenky
,
Kraťasy na jógu
Pánské oblečení na jógu
Kalhoty na jogu
,
Šortky na jógu
,
Trička a tílka
Protiskluzové ponožky
Pánské ponožky
,
Otevřené protiskluzové ponožky
,
Zavřené protiskluzové ponožky
,
Dámske ponožky - baleríny s plnou špičkou
,
Vysoké ponožky
,
Stulpny a podkolenky
,
Dětské protiskluzové ponožky
Doplňky k oblečení
Rukavice na acroyogu
,
Doplňky Kundalini Jóga
Podložky
Všechny podložky
Podložky pro začátečníky
Eko podložky na jógu
PU podložky na jógu a cvičení
Dlouhé podložky na jógu, pilates a cvičení
Cestovní podložky na jógu
Dětské podložky na jógu
Fitness podložky na cvičení
Hot a Bikram jóga podložky
Koberce a podložky z ovčí vlny
Podložky na cvičení venku
Sety na jógu
Designové podložky
Role podložek
Pomůcky
Pomůcky na Pilates a Fitness
Gymnastické míče
,
Posilovače, expandéry a gumy na cvičení
,
Masážní válce a rollery
,
Pomůcky na fasciální masáž
Vybavení a stroje pro Pilates
Pilates Reformer
,
Pilates Cadillac, věže a stěny
,
Pilates židle, oblouky, boxy a doplňky
,
Pilates Video Kurzy
Merrithew® Pilates stroje
Merrithew® Pilates Reformer
,
Merrithew® Pilates Cadillac a věže
,
Merrithew® Pilates židle, boxy a doplňky
Sítě na Fly jóga, Aerial Yoga, Aerial Hoop kruhy
Příslušenství na Fly jóga a Aerial jóga
Tašky a obaly na jogu
Popruhy na jogamatku
Popruhy na jógu
Ručníky na jógu
Korkové a umělé Jóga bloky a cihličky
Meditační polštáře
Joga bolstry a válce
Meditační podložky, zabutony a židle
Kola na wheel jógu
Čističe a spreje na jóga podložky
Deky a přikrývky
Ballet Barre
Volně stojící baletní tyče
,
Baletní tyče na zeď
,
Baletní tyče do země
,
Baletní tyče a příslušenství
Zdraví
Očistné pomůcky a hygiena
Konvičky pro výplach nosu, oleje a soli
,
Péče o zuby a ústní hygiena
,
Ušní a tělové svíčky
,
Péče o oči a zrak
Doplňky stravy a vitamíny
Ajurvédské doplňky stravy
,
Podpora imunity a zdraví
,
Antioxidanty, energie
,
Hormonální rovnováha ženy
,
Superpotraviny
Ajurvédské potraviny
Ajurvédské koření
,
Ajurvédská káva a nápoje Chai
,
Ghee - propuštěné máslo Ghí
,
Chutney (čatní) a ájurvédské pasty
,
Chyavanprash (Čavanpraš), bylinné pasty a lektvary
Masáž a akupresura
Masážní oleje a krémy
,
Akupresurní podložky
,
Masážní pomůcky
,
Iplikátory a vícejehlové aplikátory
,
Masážní stoly
Aromalampy a aroma difuzéry
Esenciální a vonné oleje
Osvěžovače a očista prostoru
,
Směsi esenciálních olejů a Roll-on
,
Základní a nosní oleje
Vonné tyčinky, vykuřovadla a svíčky
Stojany a kadidelnice na vykuřování
,
Vykuřovadla, vykouřovací svazky, kadidla a pryskyřice
,
Vonné tyčinky a vonné kužely
,
Vonné svíčky
Polštáře a masky na oči
Tachyon
Ochrana zdraví před elektrosmogem
,
Silica disky
,
Tachyonové kapky a orgánové specifika
,
Tachyonové krystaly
,
Tachyonové šperky
,
Tachyonové doplňky
Jogínské a ajurvédské čaje
Pitný režim
Měděné poháre, hrníčky, láhve a nádobí
,
Eko sklenice a hrnky
,
Nerezové, skleněné láhve a termosky
,
Ionizátory vody
Ájurvédská a přírodní kosmetika
Péče o pleť
Doplňky
Tibetské mísy
Příslušenství k tibetským mísám
Křišťálové zpívající mísy
Příslušenství ke křišťálovým mísám
Terapeutické ladičky
Terapeutické kovové ladičky
,
Křišťálové ladičky
,
Příslušenství k terapeutickým ladičkám
Gongy
Stojany na gongy a příslušenství
Bubny, činely a perkuse
Náramky a korálky na ruku
Mála korálky meditační
Kameny podle znamení
Léčivé kameny
Minerály, krystaly, kameny a drúzy
,
Šperky a léčivé Amulety
,
Opracované kameny
,
Drahokamové pyramidy, obelisky a koule
Dekorace
Dekorativní sochy a ozdoby
,
Lapače snů - Dreamcatcher
,
Sluneční nalepovací mandaly
Dárkové poukázky
Dárky pro jogíny
Knihy o józe
Slevy
Black Friday
Vrácené zboží a 2. jakost
Všechny slevy
Výhodné balíčky
Outlet
Doprava Zdarma
Témata
Tipy na dárky
Výhodné balíky
,
Tipy na dárky pro ženy
,
Tipy na dárky pro muže
,
Tipy na dárky pro děti
,
Tipy na dárky pro cestovatele
,
Tipy na dárky do kuchyně
,
Tipy na mindful dárky
,
Tipy na dekorace
,
Dárkové poukazy
,
Dárky pro jogíny
,
Dárky do 500 / 1500 / 2500 KČ
Ajurvéda
Aromaterapie
Jóga
Kancelář a Home Office
Relaxační hudba a muzikoterapie
Novinky
Pilates
Pro studia a firmy
Bestsellery
Všechny
Duševní zdraví a meditace
Zdravý spánek
Zdravá výživa
Zdravá záda
Na skladě
Pro seniory
Značky
BLOG
Kontakt
Podpora
Měna
(CZK)
CZK
EUR
Přihlášení
Více
Domů
/
Zdraví
/
Depresia
Depresia
, Strana 17
Očistné pomůcky a hygiena
Doplňky stravy a vitamíny
Ajurvédské potraviny
Masáž a akupresura
Aromalampy a aroma difuzéry
Esenciální a vonné oleje
Vonné tyčinky, vykuřovadla a svíčky
Polštáře a masky na oči
Tachyon
Jogínské a ajurvédské čaje
Pitný režim
Ájurvédská a přírodní kosmetika
Stránka
17
z
18
-
419
položek celkem
Řazení produktů
Řadit podle:
Doporučujeme
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Abecedně
Výpis produktů
Maharishi Ayurveda Ayur Flex masážní olej při nerovnováze Vata 100 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Odesíláme do 5-7 dnů
728 Kč
Měrná cena:
72,80 Kč / 10 ml
10324
Bestseller
Classic Ayurveda Kanchanara Guggulu doplněk stravy 60 g, 150 tablet
Odesíláme do 10-12 dnů
853 Kč
Měrná cena:
142,17 Kč / 10 g
18069
Tachyon Pendant Symphony přívěsek s kamenem Sterling Silver stříbro AG925 20 x 7 mm
Odesíláme do 5-8 dnů
2 146 Kč
Modrá
Tmavý ametyst
+ další
JP-SK13AM_H
Sissel Cherry hřejivý či chladící obklad s peckami višní
Odesíláme do 5-7 dnů
od
268 Kč
L
M
+ další
150_006
Bestseller
Phoenix sada 7 svícnů se zlatým lemováním Lotus - 7 čaker
Odesíláme do 8-10 dnů
1 254 Kč
12010
Bestseller
Tachyonizovaná podložka na spaní pro batolata Baby Sleep Pad
Odesíláme do 5-8 dnů
11 211 Kč
SP-B_H
Maharishi Ayurveda pro aktivní muže Rasayana, 50g
Odesíláme do 5-7 dnů
771 Kč
10453
Bestseller
Nimi Ayurveda Vata Premium masážní olej 200 ml
Odesíláme do 10-12 dnů
458 Kč
Měrná cena:
22,90 Kč / 10 ml
7031
Santulan Ayurveda Lavanya pleťový olej s růží 25 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Odesíláme do 10-12 dnů
528 Kč
Měrná cena:
211,20 Kč / 10 ml
10805
Akce
Organic Indie Ašvaganda BIO – bylinný prášek z kořene
Odesíláme do 5-7 dnů
191 Kč
256 Kč
(–25 %)
4007
Phoenix elektrická Solná lampa s LED osvětlením 22 cm
Odesíláme do 8-10 dnů
1 131 Kč
Květ života
Lotus
+ další
21141
Cosmoveda Bio růžová voda 250 ml
Odesíláme do 10-12 dnů
157 Kč
Měrná cena:
6,28 Kč / 10 ml
10003
Cosmoveda Mouth Care Oil ajurvédský ústní olej 100 ml
Odesíláme do 10-12 dnů
386 Kč
Měrná cena:
38,60 Kč / 10 ml
10113
Maharishi Ayurveda Amrit Kalash (MA 4) ájurvédská ovocná bylinková pasta 600 g
Odesíláme do 5-7 dnů
1 570 Kč
Měrná cena:
26,17 Kč / 10 g
10145
Maharishi Ayurveda Kanchanara Guggulu pro ženy 60 tablet
Odesíláme do 5-7 dnů
817 Kč
Měrná cena:
226,94 Kč / 10 g
10506
Maharishi Ayurveda Pirant Balm ajurvédský balzám 25 ml
Odesíláme do 5-7 dnů
548 Kč
10325
Bestseller
Maharishi Ayurveda Prana Rasayana Liquid bylinkový sirup 200 ml
Odesíláme do 5-7 dnů
430 Kč
Měrná cena:
21,50 Kč / 10 ml
10514
Bestseller
Maharishi Ayurveda Raja's Cup ajurvédská káva 228 g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Odesíláme do 5-7 dnů
567 Kč
Měrná cena:
24,87 Kč / 10 g
9776
Doprava zdarma
Nimi Ayurveda Rasayana Amalaki (BDiH) bylinkové pyré s ovocem amla 500 g
Odesíláme do 10-12 dnů
683 Kč
Měrná cena:
13,66 Kč / 10 g
7153
Seyfrieds Shatavari Churna organický prášek 100 g, BIO
Odesíláme do 10-12 dnů
284 Kč
Měrná cena:
28,40 Kč / 10 g
10648/1
Bestseller
Biosun Feelwell ušní svíčky pro čištění uší 10 kusů
Dočasně vyprodáno
480 Kč
20156
Bestseller
Bodhi masážní set na akupresuru VITAL ECO XL 130 cm
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Dočasně vyprodáno
1 790 Kč
536E
Bestseller
Dr. Jacobs ReiChi Cafe instantní káva Reishi, Guarana 180 g
Odesíláme do 10-12 dnů
546 Kč
Měrná cena:
30,33 Kč / 10 g
14200
Bestseller
Flexity minerál šungit drť - přírodní filtr vody 500g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Dočasně vyprodáno
217 Kč
Měrná cena:
4,34 Kč / 10 g
17939
Ovládací prvky výpisu
Načíst 11 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 17 z 18.
1
17
18
419
položek celkem
Nahoru
Doprava zdarma
Při objednávce nad 2 000 Kč na výdejní místa Packeta
30 dní na výměnu zdarma
Platí pro nepoškozené zboží. Peníze vrátíme do 2 prac. dní.
Rychlé doručení
Odborné poradenství
Odborníci, kteří vám s výběrem poradí