Tachyon Silica disk 10 cm jednostranný 3 ks

Tachyon Silica disk o větším průměru je nejúčinnější a nejběžnější ochrana před elektromagnetickým polem, k regeneraci organismu při úrazech i v běžném životě. Silice disky se používají také pro zvýšení energetické hodnoty jídla, nápojů či pro lepší spánek.

 • ochrana před elektromagnetickým polem
 • obnovení rovnováhy v organismu
 • lepší spánek
Dostupnost Odesíláme do 7-10 dnů
Můžeme doručit do:
3.7.2024
Možnosti doručení
Kód: SD-3_H
4 000 Kč
Tachyon Silica disk 10 cm jednostranný 3 ks
Tachyon Silica disky david wagner
Tip
30 dní na výměnu zdarma
30 dní na výměnu zdarma
Platí pro nepoškozené zboží. Peníze vrátíme do 2 prac. dní.
Rychlé doručení
Rychlé doručení
Odborné poradenství
Odborné poradenství
Odborníci, kteří vám s výběrem poradí

Tachyon Silica disk 10 cm jednostranný 3 ks

tachyon logo Garantujeme originalitu a kvalitu

Tachyon Silica disk o větším průměru je nejúčinnější a nejběžnější ochrana před elektromagnetickým polem a pro zvýšení energetické hodnoty jídla, nápojů, či lepší spánek. Silice disky jsou také vhodné k regeneraci těla.

Jak Tachyon Silica disk pracuje?

Energie, která proudí z Tachyonizovaného Silice disku, by se dala přirovnat k paprsku, který vychází ze svítidla. Díky průměru 10 cm vytváří energetické pole 4,5m. Tachyonizované Silice disky jsou směrovány stejně jako tachyonizované buňky. Strana, ze které proudí energie je označena slovy „ENERGY FLOWS OUT THIS SIDE“ (energie proudí z této strany).

Tachyon Silica disky jsou složeny ze speciálního dioxidu křemíku (byly vědecky vyvíjeny pro průmysl špičkových technologií).

Studie ukazovaly, že Tachyon Silica disky umístěné doma na jističích nebo v práci neutralizují negativní vlivy a zároveň zlepšují biologické funkce.

Možnosti použití větších Tachyon Silice disků:

Tachyon Silica disky byly vyvinuty pro mnohostranné použití. Připevněte je na elektrické jističe, počítače, chladničky, televizory, notebooky. Pomocí Silice disků můžete nabíjet i vodu. Položte disk k bylinkám, potravinám, ovoci či zelenině. Zvyšte tak jejich energetický potenciál. Mnoho lidí Silice disky používá pro klidnější spánek.

 • Otevřete elektrický rozvaděč.
 • Na vnitřní stranu dveří rozvodové skříně přilepte pomocí lepicí pásky Tachyon Silica disk.
 • Aby byla zajištěna dostatečná ochrana, je nutné, aby Tachyon Silica disk pokrýval minimálně 80% plochy elektrických jističů.
 • Připevněte Tachyon Silica disk na monitor počítače zezadu, zboku či zespodu na notebook.
 • Přilepte Tachyon Silica disk na dno chladničky. Tím dosáhnete, že všechny potraviny v chladničce, které jsou nad diskem, budou energeticky nabité.
 • Umístěte nádobu s pitnou vody na Tachyon Silica disk a asi za 5 hodin bude její energetický potenciál nabit na maximum. Takto upravená voda je vhodná k pití nebo zalévání květin.
 • Nalepte Tachyon Silica disk na zeď nebo na čelo postele. Nejlepší umístění je 15 cm nad nebo pod úrovní hlavy, aby energie proudila přes vaše energetické pole a ne přes fyzické tělo.
 • Vyzkoušejte Tachyon Silica disk ve své zahradě. Dejte disk do půdy na začátek záhonu. Půda tak bude energetizována, bude produkovat silnější a zdravější rostliny, zvýší se úroda zeleniny a květin.

tachyon zkušenosti

Kontraindikace:

Žádné

Velikosti a balení:

Balení obsahuje 3 ks jednostranný Silica disk o průměru 10 cm.

Upozornění:

Samotné Tachyon Silice disky jsou velmi tenké mohou se snadno zlomit. Z tohoto důvodu jsou zalaminovány. Laminování disky zesiluje a v případě rozbití udrží úlomky pohromadě. I zlomené zůstávají plně funkční.

tachyon blog

Doplňkové parametry

Kategorie: Tachyon Silica disky
Záruka: 2 roky
Typ: Jednostranný
Počet: 3 ks
Kategorie: Tachyon
Průmer: 10 cm
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
V Avatar autora | 10.1.2022
Tachyonizované produkty sa stali bežnou súčasťou môjho života. Pôsobia nenápadne avšak sú účinné, hlavne z dlhodobého hľadiska.
5
Avatar autora | 16.4.2021
Ešte neviem presne posúdiť, máme ho krátko, ale dúfam, že s ním budeme spokojní....
5
V Avatar autora | 16.4.2021
Silica disky využívam vždy cez noc najmä pri úprave pitnej vody resp. aj na rôzne potraviny (predovšetkým na zeleninu a ovocie). Napr. v prípade vody z vodovodu je zmena chuti evidentná, voda sa ľahšie pije a je chutnejšia. Skúšam využiť disky aj počas noci, spánok je hlbší a vstávam oddýchnutý a zregenerovaný. Predpokladám, že trvalejšie účinky na zdravotný stav sa prejavia najmä pri dlhodobejšom pôsobení silica diskov.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Advanced Tachyon Technologies International USA produktytachyon WAGNER PRODUKTY advanced tachyon technologies

Společnost Advanced Tachyon Technologies byla založena počátkem 90. let Davidem Wagnerem, autorem tachyonové komory a tachyonové energie. Dodnes představuje jedinou firmu vyrábějící originální patentované Tachyonové produkty na světě. Mezi nejoblíbenější produkty patří Tachyon Silica disky, Pather Juice, Silica Gel, Micro disky a tachyonizovaných voda. Společnost ATTI patří mezi lídry v oblasti ochrany před elektrosmogem (EMF) a v současnosti pracuje na ochraně vůči 5G frekvenci.

BLOG o Tachyonové energii :http://www.tachyon-pro.sk

tachyon energie produkty

Podobné produkty

ultra mikro disk 35mm 1 ks
Tip
T35-MDU_H
Tachyonized ULTRA Silica Disk 10cm 3 Pack
Tip
5 875 Kč
SD-3U_H
T15 MD3 56301
Tip
1 548 Kč
T15-MD3_H
LB 1 Liberty Belt Flexible 73980 ezgif.com webp to jpg converter
Tip
5 960 Kč
LB-1_H
ultra disky 3
Tip
T35-MD3U_H
Tachyon disk 15 cm
Tip
6 125 Kč
SD-63_H
Tachyon Silica disk 10 cm jednostranný 1 ks (1)
Tip
od 1 603 Kč
1 698 Kč (až –5 %)
+ další
SD-1_H