Jarní očista pomáhá zbavit nás toho co neslouží a vytvořit prostor novému

BLOGPOPIS1080x430nasirku (1)

V této sekci jsme pro vás posbírali všechny důležité rady, články a produkty, které vám pomohou nakopnout vaše tělo a mysl po jarní únavě. Revitalizujte váš organismus po dlouhých zimních měsících, a vykročte do jara plní energie a prostoru v hlavě.

Podpora imunity je důležitá v každém ročním období. Kromě pravidelného cvičení, pohybu a správné životosprávy je na místě i bonus v podobě čaje a kvalitního vitamínového výživového doplňku. Vyberte si z naší nabídky produktů a čajů pro imunitu a zdraví, kvalitních antioxidantů, či doplňků pro hormonální rovnováhu ženy.

Osvěžte vaši oblíbenou jogamatku s vůňavými esenciálními oleji, kteří mají také dezinfekční účinky. Dopřejte si hloubkové čištění vašich cvičebních pomůcek, aby vám sloužily co nejdéle.

Najdete u nás velký výběr doplňků ik Šat Karmě, tedy k jógovým očistným technikám, jako neti konvičky, měděné poháre a škrabky na jazyk.
Konvička neti se doporučuje jako prevence a péče o dýchací cesty, jakož i na alergickou i sezónní rýmu.


Škrabka na jazyk z mědi vám pomáhá jemně odstranit zbytky z jazyka. Trvá to jen několik vteřin, ale odstraňuje zbytky, bakterie a toxiny, které se nahromadily na jazyku přes noc. Kromě toho čištění s škrabkou na jazyku zabraňuje nepříjemnému dechu a zánětu hrdla.

Vykuřovovací bylinné svazky, také nazývané vykouřovadla nebo vytápědla se používají již po staletí. V dnešní době se vykouřovadla používají zejména pro své očistné a dezinfekční účinky, také při meditacích a při modlitbách. Očišťují prostory, předměty ale také auru od negativních energií.

PRODUKTY PRO OČISTU TĚLA, DUCHA I PROSTORU

ČLÁNKY

VIDEA

 

PODCASTY