Jarní očista pomáhá zbavit nás toho co neslouží a vytvořit prostor novému

BLOGPOPIS1080x430nasirku (1)

V této sekci jsme pro vás posbírali všechny důležité rady, články a produkty, které vám pomohou nakopnout vaše tělo a mysl po jarní únavě. Revitalizujte váš organismus po dlouhých zimních měsících, a vykročte do jara plní energie a prostoru v hlavě.

Podpora imunity je důležitá v každém ročním období. Kromě pravidelného cvičení, pohybu a správné životosprávy je na místě i bonus v podobě čaje a kvalitního vitamínového výživového doplňku. Vyberte si z naší nabídky produktů a čajů pro imunitu a zdraví, kvalitních antioxidantů, či doplňků pro hormonální rovnováhu ženy.

Osvěžte vaši oblíbenou jogamatku s vůňavými esenciálními oleji, kteří mají také dezinfekční účinky. Dopřejte si hloubkové čištění vašich cvičebních pomůcek, aby vám sloužily co nejdéle.

Najdete u nás velký výběr doplňků ik Šat Karmě, tedy k jógovým očistným technikám, jako neti konvičky, měděné poháre a škrabky na jazyk.
Konvička neti se doporučuje jako prevence a péče o dýchací cesty, jakož i na alergickou i sezónní rýmu.


Škrabka na jazyk z mědi vám pomáhá jemně odstranit zbytky z jazyka. Trvá to jen několik vteřin, ale odstraňuje zbytky, bakterie a toxiny, které se nahromadily na jazyku přes noc. Kromě toho čištění s škrabkou na jazyku zabraňuje nepříjemnému dechu a zánětu hrdla.

Vykuřovovací bylinné svazky, také nazývané vykouřovadla nebo vytápědla se používají již po staletí. V dnešní době se vykouřovadla používají zejména pro své očistné a dezinfekční účinky, také při meditacích a při modlitbách. Očišťují prostory, předměty ale také auru od negativních energií.

PRODUKTY PRO OČISTU TĚLA, DUCHA I PROSTORU

ČLÁNKY

VIDEA

 

PODCASTY 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení