5 věcí, které byste měli vědět o Onzie Yoga oblečení

Za každým Onzie kouskem se skrývá hluboká úctu k tomu, co dokáže lidské tělo. Ať už cvičíte nebo pracujete Onzie chce, abyste měli požitek z každého pohybu, který uděláte.

Značka vznikla ve Venice Beach v Californii. V epicentru tvořivosti a aktivního života. Je to typ oblečení, které můžete nosit na cvičení, do kanceláře i ven. Neustále testuje kvalitu a výkon každého oděvu, který vyrábí. Pokud něco není dokonalé, v ONZIE  se snaží udělat vše, aby to napravili. Každý kousek, který spatří světlo světa již splnil nejvyšší standard. Kromě toho udržuje svou produkci lokálně, přičemž 99% šití, stříhání a barvení probíhá v LA. 

KVALITA OBLEČENÍ

onzie joga obleceni

V ONZIE jsou hrdí na to, že nabízejí dostupné vysoce kvalitní oblečení na jógu, které je pohodlné a navíc odolné vůči vnějších vlivům jako slaná voda, chlor a pot. Oblečení je navrženo technologií Free-Flow Fabric, díky čemuž je funkční, prodyšné a módní. Věříme, že i vy si zamilujete toto pohodlné, kvalitní a především designově dokonalé oblečení.

ZKUŠENOSTI

Zakladatelka společnosti Onzie, Kimberly Swarthová, cvičil Bikram jógu 20 let před tím než založila Onzie. Značka tedy byla založena odborníkem na jógu. Jejím cílem bylo spárovat vše, co zahrnuje tradiční oblečení pro jógu s moderními inovacemi vytvořit funkční linii oblečení, která je také lichotivá a stylová. Kim se to s Onzie jednoznačně podařilo.

JEDNODUCHOST

Tato značka navazuje na filozofii "Udržujte svou praxi náročnou a váš šatník jednoduše!". S touto mantrou v mysli Onzie navrhuje své oděvy jednoduše, bez zbytečných kudrlinek; jen elegantní a stylové vybavení na jógu

DO VODY I NA JÓGU

onzie-joga-obleceni-zeny

Onzie oblečení schne tak rychle, že jejich jednotlivé kusy i sety můžete snadno využít i jako plavky! To znamená, že si můžete vychutnat bikiny a zacvičit si oblíbenou sestavu jógy v Onzie při návštěvě pobřeží nebo u bazénu. Jejich výrobky jsou ideální na nošení, pokud se věnujete Standup paddleboard Józe nebo chcete skočit do vody po plážovém sezení.

TRVANLIVOST

ONZIE LEGINY NA JOGU

Oblečení je vyrobeno tak, aby bylo trvanlivé, přilnavé při každém pohybu vašeho těla, ať už jde o natahování, ohýbání nebo lezení. Protože je navrženo s ohledem na funkčnost, dokáže vydržet i ty nejnáročnější cvičení a je také vybavené na to, aby prošlo nespočtem praní bez vyblednutí nebo nošení. Jeho tvarově přizpůsobený design bude obepínat vaše tělo na všech správných místech a oblečení nikdy neztratí svůj tvar ani po mnoha opotřebení a oplachování. To je jedna z věcí, pro kterou jogíni Onzie tak milují.

Přečtěte si také: 3 základné veci, ktoré budete potrebovať na hodinu jogy 

 

OBJEDNAT-OBLECENI-JOGA