Kde se cvičí hormonální jóga v Česku

Hormonální jógová terapie

hormonalni joga cesko

V Česku se o hormonální józe mluví docela často a nahlas. Rozvoj hormonální jógové terapie patří jednoznačně mezi oblasti, ze kterých si naši okolní sousedé mohou brát příklad. Fakt, že Česko je v józe o pár krůčků napřed, nelze popřít a ani to nechceme.

Spojte příjemné s užitečným a naplánujte si víkendový výlet do některého z krásných míst v České republice. Během víkendu budete mít možnost poznat nový kout našeho překrásného světa a zároveň vyzkoušet účinky jedinečné hormonální jógové terapie. Nápad zní skvěle, tak co, jdete do toho? 

V množství seminářů a událostí spojených s praktikováním jógy za cílem hormonální rovnováhy je v Česku mnohonásobně více než jinde a my jsme jednoznačně přesvědčeni, že se vyplatí některé z nich navštívit:

Svět Hormonální Jógy stojí za organizací skvělých seminářů hormonální jógy v několika českých městech a to: Praha, Liberec, Brno, Jihlava, Ostrava, Hradec-Králové, ale i České Budějovice, Strakonice a Olomouc. Seminář všech svých účastníků seznámí se základní sestavou cvičení hormonální jógové terapie a naučí je přibližně 30- minutové cvičení, které je snadno aplikovatelné i v pohodlí domova. Celým kurzem Vás provází certifikovaná lektorka hormonální jógy pro muže, ženy a diabetiky, která byla studentkou Dinah Rodrigues a získala certifikát přímo od ní. Aktuální seznam kurzů a seminářů na březen, duben a květen 2020 naleznete na jejich webu → http://bit.ly/svethormonalnijogy

A jak může vypadat taková klasická sestava hormonální jógy? Svět Hormonální Jógy na svém YouTube kanálu zveřejnili i krátké video, které vám pomůže vytvořit si představy o průběhu tohoto cvičení. Na první pohled to vypadá opravdu příjemně, vždyť posuďte sami → http://bit.ly/sestavahormojogy

Hlavní město České Republiky Praha, nabízí nadšencům, ale i nováčkům ve světě jógy kurzy zaměřené na hormonální rovnováhu. Pestrou nabídku kurzů přímo v Praze, ale i v dalších českých městech má na svém webu Centrum Hormonální jógy. V jejich nabídce najdete měsíční, ale i dvouměsíční kurzy, které Vás provedou světem tohoto výjimečného cvičení zaměřeného na harmonii našeho těla. Kromě několik týdenních kurzů je možnost zúčastnit se i víkendových seminářů. Pražské centrum s jeho kompletní nabídkou kurzů najdete na tomto odkazu → http://bit.ly/kurzypraha

Náš dvoudílný článek o hormonální józe uzavřeme několika užitečnými knižními tipy, které se věnují tomuto tématu z teoretického pohledu. Všichni však můžeme

uznat, že teorie se nevyrovná zkušenostem, které nám dá jedině praxe. Proto knížky doporučujeme, avšak mnohem více dáváme do pozornosti semináře a cvičení, kde si reálně hormonální jógovou terapii můžete vyzkoušet.

Připojujeme slibované knižní díla:

Na prvním místě nelze nezmínit dílo Hormonální jógové terapie od zahraniční autorky Dinah Rodrigues z Brazílie, která se považuje za zakladatelku konceptu hormonální jógy. Její knižní prvotina vyšla v roce 2014 a o rok později ji následovalo i vydání pokračování s názvem Hormonální Jógová terapie 2. První část její knižní tvorby věnuje svůj obsah zejména znovu - aktivací hormonálního systému a odstraňování symptomů menopauzy, PMS syndromu a neplodnosti. Druhý díl knihy se zaměřuje na prevenci / léčbu diabetu a aktivování žláz prostřednictvím hormonální jógy. Dinah vydala i třetí díl knihy, který se věnuje hormonální jógové terapie mužů.

Mirka Mahima Bartošová, jejíž semináře hormonální jógy jsme dali do pozornosti v předchozím článku, napsala svůj knižní debut nesoucí název Hormonální jóga. Mirka je v současnosti považována za nejznámější průkopnici hormonální jógové terapie na Slovensku. Její knížku a především semináře doporučujeme a věříme, že si díky Mirkině tvorbě cvičení tohoto typu jógy zamilujete.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení