Tachyon bederní pás Liberty + Silica Disk

Tachyon bederní pás Liberty využívá sadu Ultra Silica disků, které vytvářejí jeden z nejefektivnějších nástrojů, jaké byly kdy vyvinuty pro osobní pohodu. Poskytuje úlevu při bolestech křížů a zad. Silice disky jsou vhodné k regeneraci těla a organismu v běžném životě i během tréninku.

  • ochrana před elektromagnetickým polem
  • obnovení rovnováhy v organismu, regenerace
  • při bolestech páteře a křížů
Dostupnost Odesíláme do 7-10 dnů
Můžeme doručit do:
2.5.2024
Možnosti doručení
Kód: LB-1_H
5 960 Kč
Tachyon bederní pás Liberty + Silica Disk
LB 1 Liberty Belt Flexible 73980 ezgif.com webp to jpg converter
Tip Bestseller
30 dní na výměnu zdarma
30 dní na výměnu zdarma
Platí pro nepoškozené zboží. Peníze vrátíme do 2 prac. dní.
Rychlé doručení
Rychlé doručení
Odborné poradenství
Odborné poradenství
Odborníci, kteří vám s výběrem poradí

Tachyon bederní pás Liberty + Silica Disk

tachyon logo Garantujeme originalitu a kvalitu

Tachyon bederní pás Liberty využívá sadu Ultra Silica disků, které vytvářejí jeden z nejefektivnějších nástrojů, jaké byly kdy vyvinuty pro osobní pohodu. Poskytuje úlevu při bolestech křížů a zad. Liberty pás můžete používat při řízení, dlouhodobém sezení na židli, na invalidním vozíku, či ležení v posteli. Sportovci mohou používat pás Liberty během tréninku. Tachyon Liberty Belt je všestranný a účinný nástroj.

Tachyon Silica disk je nejúčinnější a nejběžnější ochrana před elektromagnetickým polem a pro zvýšení energetické hodnoty jídla, nápojů, či lepší spánek. silica disky jsou také vhodné k regeneraci těla.

Jak Tachyon Silica disk pracuje?

Energie, která proudí z Tachyonizovaného silica disku, by se dala přirovnat k paprsku, který vychází ze svítidla. Díky průměru 10 cm vytváří energetické pole 4,5m. Tachyonizované silica disky jsou směrovány stejně jako tachyonizované buňky. Strana, ze které proudí energie je označena slovy „ENERGY FLOWS OUT THIS SIDE“ (energie proudí z této strany).

Tachyon Silica disky jsou složeny ze speciálního dioxidu křemíku (byly vědecky vyvíjeny pro průmysl špičkových technologií).

Studie ukazovaly, že Tachyon Silica disky umístěné doma na jističích nebo v práci neutralizují negativní vlivy a zároveň zlepšují biologické funkce.

Možnosti použití větších Tachyon Silica disků:

Tachyon Silica disky byly vyvinuty pro mnohostranné použití. silica disky jsou vhodné k regeneraci těla a organismu v běžném životě i během tréninku. Připevněte je na elektrické jističe, počítače, chladničky, televizory, notebooky. Pomocí silica disků můžete nabíjet i vodu. Položte je k bylinkám, potravinám, ovoci či zelenině. Zvyšte tak jejich energetický potenciál. Mnoho lidí silica disky používá pro klidnější spánek.

tachyon zkušenosti

Kontraindikace:

Žádné

Velikosti a balení:

  • Rozměr pasu: možnost použít pro obvod pasu do 112 cm
  • Pás obsahuje oboustranný ULTRA Silica disk 22 x 10 cm

Upozornění:

Samotné Tachyon silica disky jsou velmi tenké mohou se snadno zlomit. Z tohoto důvodu jsou zalaminovány. Laminování disky zesiluje a v případě rozbití udrží úlomky pohromadě. I zlomené zůstávají plně funkční.

Péče:

Doporučuje se prát ručně pracím mýdlem nebo jemným ekologickým pracím postředkem. Před praním vždy disky vyjměte. Neperte v pračce, nedávejte do sušičky.

tachyon blog

Doplňkové parametry

Kategorie: Tachyon Silica disky
Záruka: 2 roky
Typ: Jednostranný
Počet: 3 ks
Kategorie: Tachyon
Průmer: 10 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Advanced Tachyon Technologies International USA produktytachyon WAGNER PRODUKTY advanced tachyon technologies

Společnost Advanced Tachyon Technologies byla založena počátkem 90. let Davidem Wagnerem, autorem tachyonové komory a tachyonové energie. Dodnes představuje jedinou firmu vyrábějící originální patentované Tachyonové produkty na světě. Mezi nejoblíbenější produkty patří Tachyon Silica disky, Pather Juice, Silica Gel, Micro disky a tachyonizovaných voda. Společnost ATTI patří mezi lídry v oblasti ochrany před elektrosmogem (EMF) a v současnosti pracuje na ochraně vůči 5G frekvenci.

BLOG o Tachyonové energii :http://www.tachyon-pro.sk

tachyon energie produkty

Podobné produkty