Manduka průvodce podložkami na jógu

Ať už si jogínský guru nebo tě kámoška v práci přesvědčila na první hodinu jógy, budeš vžy potřebovat jednoho parťáka, který tě podrží a zapotí se s tebou.

Výběr podložky na cvičení jógy či jiných pohybových aktivit je skutečně věcí osobního vkusu. Zatímco před několika lety byl trh s jogamatkami poměrně omezený, dnes si už dokáže vybrat každý svou podložku podle individuálních potřeb. Jak si vůbec podložku na cvičení vybrat jsme sepsali v předchozím článku. Nyní jsme pro tebe připravili rychlý přehled nejdůležitějších funkcí podložky značky Manduka, které ti pomohou při výběru té správné.

Viz jak se liší šířky a délky podložek na obrázku:

manduka podlozky na yogu

Jednotlivé vlastnosti jsou uvedeny v horní liště. Každý typ podložky je ohodnocen kuličkou podle "vhodnosti", čili podle toho jak moc se pro tu danou vlastnost nejvíce hodí.  Ku příkladu pokud vidíš při cvičení na doma hodně kuliček, hádáš správně, že to bude ideální volba na cvičení doma, případně ve studiu, kde si podložku můžeš nechat a nemusíš ji často přenášet - například i v našich taškách na jogamatky :)

Průvodce podložkami na jógu:

manduka jogove podlozky kaucuk

4 DŮVODY PRO KTERÉ VYMĚNÍŠ SPOLEČNOU JÓGA PODLOŽKU ZA VLASTNÍ

Z pohledu struktury "buněk" tedy povrchu je dělíme následovně:

manduka jogovoe podlozky

 Přehled jednotlivých typů

podlozky na cviceni manduka manduka yoga podlozky