Bodhi korkový jóga blok ve tvaru elipsy

Kód: YKE30
Tip Bestseller
Značka: Bodhi Yoga
315 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
11.5.2021

Korková elipsa - to je univerzální pomůcka na jógu v nové podobě! Yoga Cork Ellipse je nová verze nejoblíbenějšího jóga bloku z korku. Elipsa může být používána jako klasická pomůcka v mnoha pozicích jógy. Díky zaobleným rohům se Elipse vejde ještě lépe do ruky, přičemž nabízí stejnou odolnost proti smyku a stabilitu jako čtvercový blok. To umožňuje její umístění pod ruku v nataženém bočním úhlu (Utthita Parsvakonasana), pokud nedosáhnete na podlahu.

Korek je materiál získáván z kůry Duba korkového. Je tvořen mrtvými buňkami, které jsou impregnovány nepropustnou látkou suberin. Asi 50% objemu korku tvoří vzduch, proto má výborné tepelněizolační vlastnosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

oficialny-distributor-cz_1
Korková elipsa - to je univerzální pomůcka na jógu v nové podobě! Yoga Cork Ellipse je nová verze nejoblíbenějšího jóga bloku z korku. Elipsa může být používána jako klasická pomůcka v mnoha pozicích jógy. Díky zaobleným rohům se Elipse vejde ještě lépe do ruky, přičemž nabízí stejnou odolnost proti smyku a stabilitu jako čtvercový blok. To umožňuje její umístění pod ruku v nataženém bočním úhlu (Utthita Parsvakonasana), pokud nedosáhnete na podlahu. Díky svému kulatému tvaru se dá použít i na podporu zad, nebo na pokročilý styl cvičení jógy.
 
 
Korek je materiál získáván z kůry Duba korkového. Je tvořen mrtvými buňkami, které jsou impregnovány nepropustnou látkou suberin.
Asi 50% objemu korku tvoří vzduch, proto má výborné tepelněizolační vlastnosti. Dokáže také regulovat vlhkost. Je měkký, ale dokáže si držet svůj tvar i po stlačení. Je odolný vůči vodě, chemikáliím a je málo hořlavý. 
 

editovat HMOTNOST A ROZMĚRY

  • Délka: 30,5 cm
  • Šířka: 12 cm
  • Výška: 7,5 cm

 nastavenia VLASTNOSTI

  • lehko přenosný
  • elipsovitý tvar
  • pružná, pevná struktura
  • zaoblené hrany a pro pohodlné uchopení a používání

 Pomocný blok je vyroben z kůry dubu korkového. Při výrobě nebyly použity žádné toxické chemikálie.

upravy PÉČE

Na pravidelné ČIŠTĚNÍ použij jemně navlhčený hadřík, případně organický čistící roztok bez chemikálií.

BLOG _ POPIS 1080x430 na sirku

Doplňkové parametry

Kategorie: Korkové a umělé Jóga bloky a cihličky
Záruka: 2 roky
Šířka: 12 cm
Délka: 30,5 cm
Materiál: Korek
Výška: 7,5 cm

Manduka Moments

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo

Společnost Bodhi-Bodynova sídlí v EU (Německo) a zaměřuje se na výrobu a velkoobchodní prodej jógového zboží, zejména podložek pro různé styly jógy, meditačních polštářů, vaků, jógových setů, polštářků na oči, kvádrů, bloků, bolstrov, opasků, ekoprikrývok, jakož i dalšího zboží určeného například na šiatsu a thajské masáže.

Výrobci se orientují přednostně na přírodní materiály, které neškodí životnímu prostředí, ani vašemu zdraví. Jako jedna z mála jógových společností své podložky Bodhi podrobuje zkouškám nezávislým institutem SGS na obsah škodlivých přísad (Eko-Tex Standard 100 EU).

Z přírodních materiálů používaných při výrobě produktů se používá špalda a kapok, které slouží jako náplň do polštářů, dále čistá bavlna, bambusová viskóza, korek, jutové vlákno, přírodní kaučuk. Jednotlivé výrobky jsou vyráběny ručně, precizní a s láskou.