Tachyonizované TLC Bars Deluxe Massage masážní krystaly leštěné 1 pár

Kód: TLC-UM_H
27 285 Kč 22 550 Kč bez DPH
Na objednávku 1 - 2 týdny*
Můžeme doručit do:
11.10.2021

Tachyonizované TLC Bars Deluxe Massage masážní krystaly leštěné masážní 2 ks - Jedná se o nejdostupnější profesionální krystaly TLC. Dosud byly tyto masážní krystaly TLC k dispozici pouze léčitelem a praktickým lékařem na vysoké úrovni. Nyní Můžete zažít jejich zázračnou moc i vy! Tento tachyonovou produkt je standardem již 20 let. Tento mimořádný nástroj se stal volbou mezi tisící lékařů z celého světa.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tachyonizované TLC Bars Deluxe Massage masážní krystaly leštěné masážní 2 ks - Jedná se o nejdostupnější profesionální krystaly TLC. Dosud byly tyto tmasážní krystaly TLC k dispozici pouze léčitelem a praktickým lékařem na vysoké úrovni. Nyní Můžete zažít jejich zázračnou moc i vy! Tento tachyonovou produkt je standardem již 20 let. Tento mimořádný nástroj se stal volbou mezi tisící lékařů z celého světa.

Pomocí přímé aplikace transformují nedostatečné oblasti těla na živý a propojený energetický systém. Pokud se použijí na vyčištění a opětovné připojení celé bytosti k energetickému kontinuu, výsledkem je božsky vyvážené a integrované tělo.

Stejně jako Vogel Wand jsou Tachyonizované TLC Bar nejsilnějším krystalem na planetě a rychle zjistíte, že tachyonizovaný TLC krystal je odpovědí na zázračné samoléčení.

Od roku 1990 se kurz Tachyon Holistic Wellness vyučuje v 14 jazycích po celém světě. Výsledkem jsou tisíce a tisíce zdravotnických pracovníků, kteří léčí klientů pomocí tachyonizovaných nástrojů. Pro absolventy wholistických wellness kurzů jsou fakta jasné: Tachyon funguje! Tachyon mění životy! Tachyon je zdrojem všech frekvencí a poskytuje největší možné léčení bez šance na nadměrné nebo nadměrné použití nástrojů vytvořených na směrování jeho síly.

 

Rozměry:

  • Velikost cca. : 8 cm x 3,5 cm
  • Každý pár je vyroben ručně, takže rozměry se mohou mírně lišit
  • Balení obsahuje 2 ks

 

Kontraindikace: Žádné

 

tachyon

Doplňkové parametry

Kategorie: Tachyonové krystaly
Záruka: 2 roky
Materiál: Krystal

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Advanced Tachyon Technologies International USA produktytachyon WAGNER PRODUKTY

Společnost byla založena počátkem 90. let Davidem Wagnerem, autorem tachyonové komory a tachyonové energie. Dodnes představuje jedinou firmu vyrábějící originální patentované Tachyonové produkty na světě. Mezi nejoblíbenější produkty patří Tachyon Silica disky, Pather Juice, Silica Gel, Micro disky a tachyonizovaných voda. Společnost ATTI patří mezi lídry v oblasti ochrany před elektrosmogem (EMF) a v současnosti pracuje na ochraně vůči 5G frekvenci.

BLOG o Tachyonové energii :http://www.tachyon-pro.sk

tachyon energie produkty