Tachyonizovaný Star gate XL 8 - 9 cm nejlepší osobní meditační zařízení na planetě 1 ks

Kód: STAR-XLH
19 125 Kč 15 806 Kč bez DPH
Na objednávku 1 - 2 týdny*
Můžeme doručit do:
11.10.2021

Tachyonizovaný Star Gate pomáhá vytvářet posvátný, jasný a energeticky se rozšiřující prostor. Perfektní na učení, meditaci a práci. Je to průlom ve vytváření jednoho z nejsilnějších nástrojů na transformaci osobního prostoru, jaký byl kdy navržen. Zjistěte, jak funguje tachyonizovaný hranol Star Gate (Hvězna brána).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Star Gate: Expandér meditace a transformace

Tachyonizovaný Star Gate pomáhá vytvářet posvátný, jasný a energeticky se rozšiřující prostor. Perfektní na učení, meditaci a práci na vyšším potenciálu člověka. Je to průlom ve vytváření jednoho z nejsilnějších nástrojů na transformaci osobního prostoru, jaký byl kdy navržen. Zjistěte, jak funguje tachyonizovaný hranol Star Gate (Hvězna brána).

Tachyonové pole v Star Gate je relativně k jeho velikosti. V případě Star Gate záleží na velikosti!

Čím větší Star Gate, tím silnější a větší je Neo pole, které produkuje.

Star Gate hranoly jsou nejúčinnější, když jsou umístěny 60 - 120 cm od cílového prostoru. Například při meditaci ho umístíte 90 - 120 cm před sebe. Stejné pravidlo platí pro vylepšení místností nebo velkých prostor.

STAR GATE - XL snadno změní prostor s velikostí od 3,65 až 30,48 metru. Energie se pohybuje přes stěny a dodává úžasný potenciál do dalších místností vašeho domu nebo zařízení.

Použití:

Star Gate hranoly jsou nejúčinnější, když jsou umístěny 60 - 120 cm od cílového prostoru. Například při meditaci ho umístíte 90 - 120 cm před sebe. Stejné pravidlo platí pro vylepšení místností nebo velkých prostor.

Velikost a vlastnosti:

  • Výška cca: 8 - 9 cm
  • TAR GATE - XL snadno změní prostor s velikostí od 3,65 až 30,48 metru. Energie se pohybuje přes stěny a dodává úžasný potenciál do dalších místností vašeho domu nebo zařízení.
  • Balení obsahuje 1 ks Star Gate

Kontraindikácie:

Žádné.

Péče:
Zabraňte kontaktu s prachem.

tachyon

Doplňkové parametry

Kategorie: Tachyonové krystaly
Záruka: 2 roky
Délka: 9 cm
Materiál: Krystal

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Advanced Tachyon Technologies International USA produktytachyon WAGNER PRODUKTY

Společnost byla založena počátkem 90. let Davidem Wagnerem, autorem tachyonové komory a tachyonové energie. Dodnes představuje jedinou firmu vyrábějící originální patentované Tachyonové produkty na světě. Mezi nejoblíbenější produkty patří Tachyon Silica disky, Pather Juice, Silica Gel, Micro disky a tachyonizovaných voda. Společnost ATTI patří mezi lídry v oblasti ochrany před elektrosmogem (EMF) a v současnosti pracuje na ochraně vůči 5G frekvenci.

BLOG o Tachyonové energii :http://www.tachyon-pro.sk

tachyon energie produkty