Příběh Alo Yoga, nejslavnější značky jóga oblečení na světě

alo yoga oblecení

Značka Alo Yoga známá v celosvětové jóga komunitě byla založena v roce 2007 Danny Harrisem a Marcem deGeorge v Los Angeles USA. Alo se specializuje hlavně na jóga oblečení kategorie "athleisure", které funguje jako "studio-to-street", čili ho můžete nosit jak na hodiny jógy tak s ním rovnou vyběhnout i na ulici.

Athleisure je pojem, který se pomalu dostává i k nám a jde o trend, kdy se oblečení původně určené na cvičení může nosit i v prostředí mimo tělocvičny či studia. Alo vyrábí jedno z technologicky nejpropracovanějších oblečení na světě s množstvím vlastních tkanin a unikátních střihů či designů, které jsou testovány jak samotným týmem tak i kvalitními joga instruktory, tak aby odolaly i těm nejnáročnějším pozicím a vydržely co nejvíce pracích cyklů.

Každý kus stlačuje, zvedá a tvaruje tělo, udržuje zahřáté svaly, což umožňuje dát ze sebe maximum. Všechno oblečení je antimikrobiální a udrží vás v suchu. Alo přináší jógu do světa. Je to jádro, proč dělá to, co dělá. Protože vědomé žití vede k lepšímu životu. To je skutečný význam studio-to-street: vzít vědomí z praxe na podložce a uvést ho do praxe v životě.

Přečtěte si také: CO STOJÍ ZA PŘÍBĚHEM YOGA DESIGN LAB

Alo si s námi našlo cestu i na Slovensko a Česko:

alo yoga cesko

alo yoga praha

Foto by @gabciska
Sledujte na Instagramu :)

Alo jako samotný pojem vyjadřuje akronym "Air, Land, Ocean" čili vzduch, zem a oceán, čímž apeluje na snahu o udržitelnost životního protředí a vědomý přístup k využívání přírodních zrojov a péče o naši planetu. Oblečení je proto vyráběny z organických materiálů, z udržitelných látek, s minimální uhlíkovou stopou a v uzavřeném výrobním cyklu.

Vědomé hnutí se rozšiřuje na kulturu v Alo, kde je solární kancelář, jóga pět dní v týdnu pro zaměstnance v naší posilovně, kamiony na biopotraviny, nabíječky pro elektromobily, pokročilý recyklační program, který redukuje odpad z malé domácnosti a setkání mimo fontány v naší meditativní zenové zahradě. Máme gong. A používáme ho. Naše obchody jsou navrženy tak, aby byly místy pro komunitu - lidé a myšlenky se prolínají s organickou šťávou, kombuchou a kávou. Vzdušné studio jógy a střešní krytina v našem obchodním domě Beverly Hills je místo, kde to skutečně žije. Na jedné stěně je dokonce nadpřirozená kosmická nástěnná malba - přijďte na nějaké astrální cestování :)

Alo family tvoří základ joga komunity, která počítá dnes přes 4000 instruktorů a nadšenců jógy po celém světě. Rozšířením Alo family je neziskový projekt Alogives, jehož cílem je přinést pohyb a vnímavost dětem v každém věku. Děti se učí jak se lépe hýbat, dýchat, uklidnit jejich mysl, snížit negativitu, posílit to pozitivní a nalézt klid upřestřed výzev, kterým čelí v jejich věku. Krátké 5 minutové videa jsou určeny na 12 týdenní ucelený kurz, které má děti inspirovat k lepšímu životu. Více na  https://www.alogives.com

alo joga veci

Pro všechny ostatní Alo pravidelně sdílí množství jóga videí na svém

Youtube profilu:

XsMBEM88_rIOvO14Rm5NfioTJ1RhhSb0UiWbg2_sH3NpDEEr8aRqPiosxaVaO7u5gR3C-18I9A=w1440-fcrop64=1,32b75a57cd48a5a8-nd-c0xffffffff-rj-k-no

 

Nebo si můžete vybrat hodinu podle své chuti a nechat se vést Alo instruktory v jejich placené video platformě: https://www.alomoves.com 

Nahlédněte s námi exkluzivně do některých prodejen v rodišti Alo:

 

alo yoga leginy

leginy alo yoga

alo yoga flexity

Pokud máte Instagram určitě máte svých oblíbených jogínů, který i vás inspirují, my jsme vybrali našich 3 favority:

alo yoga instagram

Vyberte si svůj Alo kousek u nás, nemusíte čekat na Ameriku a celní úřad :)

alo yoga eshop

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení